- DODAJ STRONĘ DO ULUBIONYCH -

- USTAW JAKO STRONĘ STARTOWĄ -

 

KALENDARZ ZAWODÓW REJONOWYCH PIŁA

W ROKU SZKOLNYM 2009/2010

SZKOŁY PODSTAWOWE

 

LP

DATA

 

MIEJSCE

 

DYSCYPLINA

UWAGI

UCZESTNICY - SZKOŁY/POWIATY

KOMUNIKATY

  1.  

23 listopada 2009r.,godz.14.00

Piła, Pływalnia "Wodnik"

ul. Kossaka

Pływanie Drużynowe

zgłoszenia do 17.11.2009r.

startują sztafety, które w mistrzostwach powiatów zajęły 1 i 2 miejsca, z powiatu pilskiego 1,2,3 miejsce

 

wyniki końcowe dziewcząt:

1. SP Nr 1 Chodzież  2.24,08 -  awans

2.SP Nr 4 Wągrowiec  2.29,68  - awans

3.Salezjańska SP w Pile  2.35,47

4. SP Nr 1 Złotów  2.40,44

5. SP Nr 2 w Pile  2.45,01

6. SP Nr 1 Czarnków  2.59,98

pk.  ZS Nr 2 Piła 2.43,13

wyniki chłopców:

1. SP Nr 1 Chodzież   2.10,75 - awans

2. Salezjańska SP w Pile  2.21,42 - awans

3. SP Nr 1 Złotów  2.24,45

4.SP Nr 2 Złotów  2.31,82

5. SP Nr 1 Czarnków 3.11,56

pk. ZS 2 Piła  2.33,87

 

  1.  

28 listopada 2009r.

do godz. 9.00-przyjazd uczestników

godz. 9.30 - początek zawodów

Trzcianka,

 Gimnazjum Nr 1

ul. Staszica

 Badminton Drużynowy

zgłoszenia do

15 listopada 2009

startują drużyny, które w mistrzostwach powiatów

 zajęły 1 i 2 miejsca

dziewczęta:

1.SP 3 Trzcianka

2.SP Połajewo-rezygnacja

 

chłopcy:

1.SP 1 Piła-rezygnacja

2.SP 3 Trzcianka

3.SP Połajewo-rezygnacja

dziewczęta: 1m. SP 3 Trzcianka-awans

 

chłopcy: 1m. SP 3 Trzcianka - awans

  1.  

13 lutego 2010 (sobota)

godz. 9.30 - przyjazd uczestników

godz. 10.00-gry

Hala Sportowa

OSiR

w Jastrowiu

org. p.Gołąb

tel. 604936806

Halowa Piłka Nożna 

zgłoszenia do 16 stycznia 2010 r.

startują Mistrzowie powiatów

1. SP Kuźnica Czarnkowska

2. SP  Jastrowie

3. SP 12 Piła

4. SP 3 Chodzież

5. SP 2 Wągrowiec

 

Wyniki:

SP Kuźnica – SP 12 Piła 0:1

Jastrowie – SP 2 Wągrowiec 3:1

SP 12 Piła – SP 2 Wągrowiec 1:1

Kuźnica – Jastrowie 0:1

Kuźnica – SP 2 Wągrowiec 2:2

Jastrowie – SP 12 Piła 0:3

Klasyfikacja końcowa:

 

1m. SP 12 Piła – awans

2m. PSP Castrowie

3m. SP 2 Wągrowiec

4m. SP Kuźnica Czarnkowska

       SP 3 Chodzież – nie uczestniczyła w zawodach

  1.  

02 lutego 2010,

przyjazd do godz. 12.00

godz. 12.30 -gry

hala OSiR

ul. Kościuszki

Wągrowiec

org. D. Sobański

z SP 4 Wągrowiec

Piłka Ręczna Chłopców 

zgłoszenia do20 grudnia 2010r.

starują Mistrzowie powiatów i druga drużyna z powiatu wągrowieckiego

1.SP Drawsko

2. SP 2 Wągrowiec

3.SP 4 Wągrowiec

4.SP 1 Złotów

 1m. SP 4 Wągrowiec – awans

2m. SP 2 Wągrowiec

3m. SP Drawsko

  1.  

 11 lutego 2010 r.

do 9.15 - przyjazd uczestników

godz. 9.30 - gry

 

hala sportowa Gimnazjum w Zakrzewie

powiat złotowski

 

org. Jaros

tel. 696072290

 Piłka Ręczna Dziewcząt

zgłoszenia do 20 grudnia 2010r.

 

Uwaga zmiana terminu na 11 lutego

startują Mistrzowie powiatów i druga drużyna z powiatu wągrowieckiego

1. SP Budzyń

2.SP 4 Wągrowiec

3. SP 3 Wągrowiec

4. SP Połajewo

5. SP Zakrzewo

 Wyniki:

Zakrzewo- Połajewo 5:3

Budzyń – SP 4 Wągrowiec 5:5

SP 3 Wągrowiec-Zakrzewo 4:9

Połajewo- Budzyń 4:5

SP 4 Wągrowiec-SP 3 Wągrowiec 4:3

Zakrzewo-Budzyń 10:3

Połajewo-SP 4 Wągrowiec 4:3

Budzyń- SP 3 Wągrowiec 8:1

Zakrzewo-Sp 4 Wągrowiec 7:4

Połajewo- SP 3 Wągrowiec 7:4

Połajewo – SP 3 Wagrowiec

 

1m. SP Zakrzewo - awans

  1.  

 I runda –

do 27 marca

 

II runda – finał: 10 kwietnia 2010r., SP 4 Piła, ul.Grabowa

 

Koszykówka Chłopców 

zgłoszenia do 15 marca

2010r.

 Uczestnicy:

SP 4 Piła

SP 7 Piła

SP 1 Chodzież

SP 4 Wągrowiec

SP 2 Trzcianka

 I runda – do 31 marca –mecze każdy z każdym w grupach

Grupa I -30.03.2010,g.11,30

 SP 4 Piła

 

SP 4 Piła – SP 1 Chodzież 31:10

SP 1 Chodzież – SP 4 Wągrowiec 39:9

SP 4 Piła – SP 4 Wągrowiec 45:9

 

-kolejność:

1m. SP 4 Piła

2m. SP 1 Chodzież

3m. SP 4 Wągrowiec

 

Grupa II- 26.03.2010,g.12,30

-SP 12 Piła ul. Lelewela

 

SP 7 Piła – SP Okonek 39:12

SP 7 Piła – SP 2 Trzcianka 22:14

SP Okonek – SP 2 Trzcianka 20:22

-kolejność:

1m. SP 7 Piła

2m. SP 2 Trzcianka 

3m. SP Okonek

 

II runda: 10 kwietnia-sala SP 4 Piła, ul. Grabowa, g. 9.00

 

1 półfinał :

SP 4 Piła  – SP 2 Trzcianka 20:0wo

2 półfinał:

SP 1 Chodzież – SP 7 Piła 25:28

mecze o miejsca:

 3 – miejsce

SP 1 Chodzież- SP 2 Trzcianka 20:0 wo

 o 1 miejsce

SP 4 Piła – SP 7 Piła 52:19

 

*klasyfikacja końcowa:

1. SP 4 Piła – Awans

2. SP 7 Piła

3. SP 1 Chodzież

4. SP 2 Trzcianka

5-6. SP 4 Wągrowiec

       SP Okonek

 

  1.  

 I runda –

do 27 marca

 

 

 

ZMIANA TERMINU FINAŁU:

 

21 kwietnia 2010r.- SP 4 Piła

g. 9.00

 

 Koszykówka Dziewcząt 

zgłoszenia do 15 marca 2010r.

 Uczestnicy:

SP 1 Chodzież

SP Jędrzejewo

SP 4 Wągrowiec

SP Krajanka

SP 4 Piła

SP 1 Piła

  I runda – do 31 marca –mecze każdy z każdym w grupach

 

Grupa I -  26 .03.2010, g.10.00

- SP 4 Piła

 

SP 4 Piła – SP Krajanka 42:11

Jędrzejewo – Krajenka 22:18

Piła – Jędrzejewo  18:22

- kolejność:

1m. SP Jędrzejewo

2m. SP  4 Piła  - gospodarz-

SP Krajenka

 

Grupa II-

30.03.2010,g.12.00

 hala SP 1 w Pile

 

-kolejność:

1m. SP 1 Piła

2m. SP 4 Wągrowiec

3m. SP 1 Chodzież

 

UWAGA ZMIANA TERMINU

 

II runda:  21 kwietnia- SP 4 Piła

 

1 półfinał –rozpoczęcie o godz. 9.00

SP 1 Piła – SP 4 Piła 0:20wo

2 półfinał:

SP Jędrzejewo- SP 4 Wągrowiec53:12

 

Mecz o 3 miejsce

SP 4 Wagrowiec-SP1 Piła 20:0 wo

Mecz o 1 miejsce

SP Jędrzejewo - SP 4 Piła 25:17

 

Klasyfikacja końcowa:

1m.SP Jędrzejewo –awans

2m. SP 4 Piła

3m. SP 4 Wagrowiec

4m. SP 1 Piła

5-6m. SP 1 Chodzież

          SP Krajenka

 

  1.  

 11 marca , godz. 10.00 - gry

Piła – SP Nr 4 ul. Grabowa

Piłka Siatkowa Chłopców 

 Zgłoszenia do 20 lutego

 Uczestnicy:

SP 4 Piła

ZS 3 Piła

PSP Krajenka

SP 3 Trzcianka

SP 3 Chodzież

SP Skoki

 Wyniki – eliminacje w grupach:

Grupa I

SP 4 Piła – ZS 3 Piła 1:2

SP 4 Piła- SP Skoki 2:0

ZS 3 Piła- SP Skoki  2:0

 

Grupa II

SP Krajanka- SP 3 Chodzież 2:0

SP Krajanka – SP 3 Trzcianka 2:1

SP 3 Chodzież –SP 3 Trzcianka 0:2

 

Mecz o 5 m:

Skoki-Chodzież 2:0

Półfinał 1:

Krajanka - SP 4 Piła 0:2

Półfinał 2:

Trzcianka - ZS 3 Piła 0:2

Mecz o 3m:

 Krajenka - Trzcianka 2:1

Mecz o 1 m:

ZS 3 Piła- SP 4 Piła 2:1

 

Klasyfikacja końcowa:

1.ZS 3 Piła – awans

2. SP 4 Piła

3. PSP Krajenka

4. SP 3 Trzcianka

5. SP Skoki

6. SP 3 Chodzież

 

  1.  

6 marca 2010r.,

 

godz. 10.00-gry

Do godz.

 9.45 – przyjazd uczestników

 Piła – sala Szkoły Podstawowej

Nr 2 w Pile

ul. Roosevelta

Org.

Artur Pyszewski

Piłka Siatkowa Dziewcząt

 Zgłoszenia do 20 lutego

 Uczestnicy:

SP 12 Piła

SP 2 Piła

SP 3 Trzcianka

SP 3 Chodzież

SP Skoki

Pow. złotowski

 Wyniki:

SP 3 Trzcianka - SP 2 Piła 0:2

SP 3 Trzcianka – SP 3 Chodzież 2:1

SP 2 Piła – SP 3 Chodzież 2:0

SP 12 Piła- SP Skoki 2:0

SP 12 Piła – SP 3 Trzcianka 2:0

SP 3 Chodzież – SP 2 Piła 0:2

SP 12 Piła – SP 2 Piła 1:2

SP 3 Trzcianka – SP Skoki 2:1

SP Skoki – SP 3 Chodzież 0:2

SP 12 Piła – SP Skoki 2:0

 

Kolejność drużyn:

1m. SP 2 Piła –awans

2m.SP 12 Piła

3m. SP 3 Trzcianka

4m. SP Skoki

5m. SP 3 Chodzież

  1.  

 UWAGA ZMIANA TERMINU NA!

20 marca 2010 r.

g. 12.00 –przyjazd uczestników

12.30 - zawody

 Piła – hala sportowa Szkoły Podstawowej Nr 1 w Pile

 ul. Buczka

Aerobik Grupowy

 Zgłoszenia do dnia 10 marca 2010r.

 Uczestnicy:

SP 1 Piła

SP 4 Piła

SP Lubasz

SP 1 Chodzież

SP Krzyż Wlkp

SP Połajewo

Klasyfikacja końcowa :

1. SP 1 Chodzież –awans

2.SP Krzyż Wlkp. –awans

3.SP 4 Piła- awans

  1.  

 24 marca 2010r.

Zapisy od 9.00 do 9.45

Losowanie- 9.50

Gry – g. 10.00

 Krzyż Wlkp

Hala sportowa Gimnazjum

 Indywidualny Tenis Stołowy Dziewcząt i Chłopców

 Zgłoszenia imienne do 10 marca

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lista startowa

Chłopcy:

Powiat pilski

Marek Witczak – SP Wyrzysk

Owczarza Wojciech – SP 4 Piła

Grzanka Krzysztof – SP Wyrzysk

Fąs Mateusz – SP Wiktorówko

 

Powiat chodzieski

Ibiński Krzysztof –ZS Szamocie

Gągorek Szymon-SP Margonin

Szulc Bartosz – ZS Szamocin

 

Powiat czarnkowsko-trzcianecki

Kazimierczak Adam –SP Krzyż

Czerwieński Szymon – SP Krzyż

Nawrot Michał –SP Miały

Dąbrowski Tomasz-SP Pęckowo

Moder Jakub –SP Drawsko

 

Powiat wągrowiecki

Janik Sebastian – SP Łekno

                         -SP 2 Wagrowiec

Powiat złotowski:

Grelewski Karol – SP Górna

Skrzypczyński Jakub – SP Górzna

 

 Startują zawodnicy, którzy w zawodach powiatowych zajęli 1,2,3 miejsca, oraz 4 miejsca z powiatów z którzy wywodzą się ubiegłoroczni mistrzowie rejonu pilskiego

W kat. dziewcząt z powiatu czarnkowsko- trzcianeckiego

W kat. Chłopców z powiatu pilskiego

 

Lista startowa:

Dziewczęta:

Pwiat pilski

Saturska Karolina –SP Białośłiwie

Saturska Aleksandra –SP Białośłiwie

Stenzel Kinga –SP Wysoka

 

Powiat chodzieski

Marczyńska Karolina – ZS Szamocin

Przybylska Roksana –SP Strzelce

Łapacz Agnieszka – SP Margonin

 

Powiat wągrowiecki

Wiśniewska Kinga – SP Łekno

Ignaczak Aneta – SP Łekno

Biniewska Monika-SP Łekno

 

Powiat czarnkowsko-trzcianecki

 

Żurek Anna –SP Miały

Czternastek Paulina –SP Huta

Nowak Agnieszka –SP Pęckowo

Natalia Helak – SP Pęckowo

Fryske Zuzanna –SP Huta

Różańska Natalia –SP Krzyż Wlkp

              Paulina – SP Krzyż Wlkp

 

Powiat złotowski:

Grelewska Milena –SP Górna

Sędzia Justyna – SP Górna

Witkiewicz Aleksandra – SP 3 Złotów

 

 

 KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

Dziewczęta

1.Saturska Karolina-SP Białośliwie  -awans

2. Witkowicz Aleksandra- SP 3 Złotów -awans

3.Saturska Aleksandra –SP Białośłiwie -awans

4.Żurek Anna – SP Miały

5.Nowak Agnieszka –SP Pęckowo

6.Kędzia Justyna –SP Górzna

7.Wiśniewska Kinga –SP Łekno

8.Helak Natalia – SP Pęckowo

9.Biniewska Monika – SP Łekno

10.Ignaczak Aneta –SP Łekno

11. Różańska Natalia – SP Krzyż Wlkp.

12.Kubiś Paulina –SP Krzyż WLkp.

13. Gryglewska Milena –SP Górzna

14. Marczyńska Karolina –SP Szamocin

 

Chłopcy:

1.Witczak Marek –SP Wyrzysk –awans

2.Nawrot Michał –SP Miały- awans

3. Grzanka Krzysztof- SP Wyrzysk – awans

4. Skrzypczyński Jakub – SP Górzna

5. Owczarza Wojciech – SP 4 Piła

6.Dąbrowski Tomasz – SP Pęckowo

7.Czerwiński Szymon – SP Krzyż Wlkp.

8.Skibiński Krzysztof –ZS Szamocin

9.Grelewski Karol – SP Górzna

10. Moder Jakub – SP Drawsko

11.Kaźmierczak Adam – SP Krzyż Wlkp

12.Fąs Mateusz –SP Wiktorówko

13.Janik Sebastian – SP Łekno

14. Szulc Bartosz – ZS Szamocin

15.Gągorek Szymon – SP Margonin

  1.  

 10 marca 2010r.

Przyjazd do godz. 9.45

Gry – od 10.00

 Złotów, hala przy ul. Mickiewicza

 Drużynowy Tenis Stołowy

 Zgłoszenia do 20 lutego

 Startują drużyny, które w zawodach powiatowych zajęły1,2 miejsca.

 

Lista startowa dziewczęta:

SP Białośliwie

SP Wysoka

SP Górzna

ZS Damasławek

SP Miały

SP Pęckowo

SP Szamocin

SP Strzelce

 

Chłopcy:

SP Wyrzysk

SP 4 Piła

SP 2 Wągrowiec

SP Górzna

ZSP Damasławek

SP Miały

SP Krzyż Wlkp

SP 3 Chodzież

SP 1 Chodzież

 Wyniki końcowe:

Dziewczęta:

Białośliwie-Wysoka 3:0

Białośliwie –Pęckowo 3:0

Białośliwie –Miały 3:0

Wysoka-Pęckowo 3:1

Wysoka – Miały 3:0

Pęckowo-Miały 3:0

 

1m. SP Białośliwie – awans

2. SP Wysoka – awans

3. SP Pęckowo

4. SP Miały

 

Chłopcy:

Wyrzysk – Krzyż 3:0

Wyrzysk – SP 4 Piła 3:0

Wyrzysk –Miały 3:0

Wyrzysk – Wągrowiec 3:0

Krzyż- Piła 2:3

Krzyż - Miały 1:3

Krzyż – Wągrowiec 3:0

Piła – Miały 3:1

Piła- Wągrowiec – 3:0

Miały – Wągrowiec 3:0

 

  1. SP Wyrzysk  – awans
  2. 2. SP 4 Piła – awans
  3. 3. SP Miały
  4. 4. SP Krzyż Wlkp.
  5. 5. SP 2 Wągrowiec

 

  1.  

 10 kwietnia 2010r., g. 9.30-

1 mecz

Hala ZSP w Gołańczy

ul. Walki Młodych 35

 

Org. –SP Smogulec- Jacek Domagalski

tel. 604812972

 Unihokej dziewcząt

 Zgłoszenia do 15 marca

 Uczestnicy:

1.G. Łomnica

2. SP Smogulec

3.SP 5 Piła

4. ZS Szydłowo

5. SP Łąkie

 Klasyfikacja końcowa:

 

 

Wyniki: Szydłowo –SP 5 Piła 3:1

Szydłowo- Smogulec 0:0

Szydłowow- Łomnica 1:0

SP 5 Piła- Smogulec 2:0

SP 5 Piła – Łomnica 3:2

Smogulec – Łomnica 4:3

 

1. ZS Szydłowo – awans

 2. SP 5 Piła

3.SP Smogulec

4. SP Łomnica

  1.  

21 kwietnia 2010r..

godz. 10.00-przyjazd ekip

 

10.30- 1 mecz

 Hala ZSP w Gołańczy

ul. Walki Młodych 35

 

Org. –SP Smogulec- Jacek Domagalski

tel. 604812972

 Unihokej Chłopców

 Zgłoszenia do 15 marca

 Uczestnicy:

SP Drawsko

SP Łąkie

SP Smogulec

SP 7 Piła

SP 12 Piła

 Wyniki:

SP 12 Piła-Drawsko 1;1

SP 12 Piła – SP 7 Piła 3:3

SP 12 Piła- SP Smogulec 4:4

SP Drawsko- SP 7 Piła 0:1

SP Drawsko – SP Smogulec 2:0

SP 7 Piła – SP Smogulec 2:1

 

Klasyfikacja końcowa:

1m. SP 7 Piła – awans

2. SP Drawsko

3. SP 12 Piła

4. SP Smogulec

  1.  

 18 maja 2010r., godz. 10.00

 

 

 Piła

boisko ORLIK

ul. Buczka

 

 Piłka Nożna

 Zgłoszenia do

10 maja

 Uczestnicy:

Startują mistrzowie powiatów  i druga drużyna z powiatu pilskiego

 

Uczestnicy:

SP 12 Piła

SP  Łobżenica

SP 2 Wągrowiec

Sp Stróżewo

 

 Grupa A

SP 2 Wągrowiec – PSP Jastrowie 2:2

SP 2 Wągrowiec – SP 12 Piła 0:2

PSP Jastrowie – SP 12 Piła 1:1

 

1m. SP 12 Piła 4 pkt

2m. PSP Jastrowie – 2 pkt

3m. SP 2 Wągrowiec – 1 pkt

 

Grupa B

SP Stróżewo – SP Łobżenica 4:0

SP Stróżewo - SP 2 Trzcianka 2:1

SP 2 Trzcianka – SP Łobżenica 2:1

 

1m. SP Stróżewo

2m. SP 2 Trzcianka

3m. SP Łobżenica

 

Półfinały:

SP 12 Piła – SP 2 Trzcianka 1:1 karne 5:6

PSP Jastrowie – SP Stróżewo 1:2

 

Mecz o 5-6m:

SP Łobżenica- SP 2 Wągrowiec 3:0 wo

Mecz o 3 m:

SP 12 Piła- PSP Jastrowie 6:0

Mecz o 1 m:

SP Stróżewo – SP 2 Trzcianka 2:0

 

Tabela końcowa

1.SP Stróżewo  -

2m. SP 2 Trzcianka - awans

3m. SP 12 Piła

4m. PSP Jastrowie

5m. SP Łobżenica

6m. SP 2 Wągrowiec

 

SP Stróżewo rezygnuje z udziału

w finale wojewódzkim, tak więc prawo udziału ma drużyna

 z SP 2 Trzcianka.

  1.  

 19 maja 2010r.

godz. 11.00-rozpoczęcie konkurencji

 Piła stadion

 MOS i R  ul. Żeromskiego

 

 biegi na 600 i 1000 metrów – Gimnazjum Nr 5 w Pile ul. Bydgoska)

 Czwórbój LA

 Zgłoszenia do 10 maja

 Uczestnicy:

Startują drużyny, które w zawodach powiatowych zajęły 1 i 2 miejsca, w powiecie pilskim 1,2,3,4 miejsce

 Wyniki końcowe:

Dziewczęta

1.SP 4 Piła 1474 – awans

2.SP12 Piła 1386 -awans

3. SP 1 Czarnków -1288

4. PSP Krajanka 1270

5.SP Krzyż Wlkp 1257

6. SP 1 Chodzież 1214

7. SP 1 Piła 1188

8. SP 2 Piła 1052

9. SP 4 Wągrowiec 1003

 

Chłopcy:

1.SP 7 Piła 1414  -awans

2. SP 1 Piła 1380  - awans

3. SP 4 Piła 1348

4.SP Krzyż Wlkp 1258

5. ZS 1 Piła 1084

6. SP 1 Chodzież 1082

7. SP Melice 1065

8. SP Skórka 1041

9. SP 2 Piła 1031

10. PSP Krajenka

  1.  

 

 

 

 

 

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

 

© - 2009
Innocent Software
®