- DODAJ STRONĘ DO ULUBIONYCH -

- USTAW JAKO STRONĘ STARTOWĄ -

 

KALENDARZ ZAWODÓW REJONOWYCH PIŁA

W ROKU SZKOLNYM 2010/2011

SZKOŁY PODSTAWOWE

 

LP

DATA

 

MIEJSCE

PROPOZYCJA

DYSCYPLINA

UWAGI

UCZESTNICY - SZKOŁY

KOMUNIKATY

  1.  

  29 listopada 2010r., godz. 11.00

Piła

Pływalnia „Wodnik” ul. Kossaka

Pływanie Drużynowe

 

Startują sztafety, które w zawodach powiatowych zajęły 1 i 2 miejsca, z powiatu pilskiego 1,2,3 miejsca.

Zgłoszenia do dnia 23 listopada

Dziewczęta:

1.Sal. SP Piła

2. SP 2 Piła

3.SP 7 Piła

4. SP 1 Czarnków

5. SP 1 Chodzież

6. ZS Margonin

7. SP 3 Złotów

8. SP Złotów

9. SP 4 Wągrowiec

Chłopcy:

1. Sal. SP Piła

2. ZS 2 Piła

3.SP 4 Piła

4. SP 1 Czarnków

5. SP 1 Chodzież

6. ZS Margonin

7. SP 3 Złotów

8. SP 2 Złotów

9. SP 4 Wagrowiec

Wyniki dziewcząt

1m.SP 1 Złotów 2.24,84 –awans

2m.Salezjańska SP Piła – 2.25,75 –awans

3m.SP 1 Chodzież -2.35,40

4m. SP 7 Piła- 2.39,92

5m.SP 3 Złotów – 2.47,19

5m. SP 2 Piła – 2.54,74

 

Wyniki chłopców:

1m. SP 1 Chodzież -2.11,37 –awans

2m. Salezjańska SP Piła -2.17,71 –awans

3m.SP 2 Złotów – 2.29,25

4m. SP 4 Piła – 2.30,00

5m. ZS 2 Piła – 2.30,91

  SP 1 Złotów 2.52,28-dyskwalifikacja

  1.  

UWAGA zmiana terminu

 

04 grudnia 2010r., godz. 9.00

Trzcinka, Gimnazjum Nr 1 ul. Staszica

Badminton

 

Starują drużyny, które w zawodach powiatowych zajęły 1 i 2 miejsca

Zgłoszenia do  20.11.2010r.

Lista startowa dziewcząt:

1. SP 3 Trzcianka

2. SP Łomnica

3. SP 2 Wągrowiec

 

Lista startowa chłopców

1.        SP 1 Czarnków

2.      SP Łomnica

3.      SP 2 Wągrowiec

 Wyniki końcowe

Dziewczęta:

SP Łomnica – SP 3 Trzcianka 0:3

1m.SP 3 Trzcianka –awans

2m.SP Łomnica

 

Chłopcy:

SP Łomnica-SP 1 Czarnków 0:3

1m.SP 1 Czarnków –awans

2m.SP Łomnica

  1.  

 UWAGA ZMIANA TERMINU  (z 11.12. na wtorek 14.12.2010)

( na prośbą uczestniczących drużyn)

 

14.12.2010r.

Godz. 13.00 – 1 mecz

Piła – hala SP 1 ul. Buczka

 

org. Ryszard Michalski

Tel. 604236442

Halowa Piłka nożna

Zgłoszenia do 20 listopada

Zgłoszenia: startują mistrzowie powiatów i 2 drużyna z powiatu pilskiego

SP Połajewo

SP 2 Złotów

SP 1 Piła

SP 12 Piła

 ZS Margonin

SP 4 Wągrowiec

1) SP 1 Piła-SP 12 Piła 1:1

2) Połajewo – Margonin 4:2

3) Wągrowiec- Złotów 0:3

4) SP 1 Piła – Połajewo 4:2

 5) SP 12 Piła- Wągrowiec 2:1

 6) Margonin – Zlotów 0:3

 7) Połajewo – Wągrowiec 1:1

 8) SP 1 Piła – Margonin 1:1

 9) SP 12 Piła – Zlotów 0:1

 10) SP 1 Piła – Wągrowiec 2:2

 11) SP 12 Piła- Margonin 0:0

 12) Połajewo – Złotów 4:2

 13) Margonin – Wągrowiec 0:3

 14) SP 1 Piła – Zlotów 0:1

 15) SP 12 Piła – Połajewo 2:0

Tabelka końcowa:

1m. SP 1 Piła  9 pkt – awans

2m. SP 2 Złotów – 9 pkt

3m. SP 12 Piła – 8 pkt

4m. SP Połajewo – 7 pkt

5m. SP 4 Wągrowiec – 5 pkt

6m. ZS Margonin – 2 pkt

  1.  

 15 stycznia 2011

Budzyń, hala sportowa w Gimnazjum

ul. Rogozińska

Przyjzad na g. 9.30

Godz. 10.00- rozpoczęcie meczów

 

Piłka Ręczna Dziewcząt

Zgłoszenia do dnia 20.12.2010

  1. SP Budzyń
  2. SP 1 Złotów
  3. SP Drawsko
  4. SP 3 Wągrowiec

-wyniki z turnieju:

 

Budzyn – SP 1 Złotów 15:7

Drawsko – SP 3 Wągrowiec 12:10

Drawsko – SP 1 Złotów 6:3

Budzyń – SP 3 Wągrowiec 14:5

SP 3 Wągrowiec – SP 1 Złotów 6:5

Buczyn – Drawsko 15:5

 

Tabela końcowa:

 

1m. SP Budzyń 6 pkt – awans

2m. SP Drawsko 4 pkt

3m. SP 3 Wagrowiec 2 pkt

4m. SP 1 Złotów 0 pkt

 

  1.  

21 stycznia

 2011 r.,

godz. 9.00

Wągrowiec,

Hala OS i R

ul. Kościuszki

 

Organizator:

Zbigniew Maćkowiak –SP 2 Wągrowiec

tel. 509508538

 

 Piłka Ręczna

Chłopców

Zgłoszenia do 20.12.2010r.

 1.SP 1 Złotów

 2. SP Krzyż Wlkp

3. SP 4 Wągrowiec

4. SP 2 Wągrowiec

 

Wyniki:

SP Krzyż- SP 2 Wągrowiec 12:14

SP 4 Wagrowiec – SP 1 Zlotów 15:13

SP Krzyż – SP 4 Wagrowiec 18:10

SP 2 Wągrowiec – SP 1 Zlotów 15:15

SP Krzyż – SP 1 Złotów 10:14

SP 2 Wągrowiec – SP 4 Wągrowiec 14:13

Kolejność końcowa:

1m. SP 2 Wągrowiec 5 pkt 43:40

2m. SP 1 Złotów       3 pkt 42:40

3. SP Krzyż Wlkp.    2 pkt  40:38

4m. SP 4 Wągrowiec  2 pkt 38:45

 

  1.  

19 marca

2011r.

Przyjazd 

na g. 10.30

Godz. 11,00- rozpoczęcie zawodów

 Piła – hala sportowa SP 1 w Pile

ul. Buczka

 Aerobik Grupowy

Zgłoszenia  drużyn

do 5 marca

Prawo startu mają drużyny, które w zawodach powiatowych zajęły 1 i 2, 3. miejsca.

Zgłoszenia:

1.SP 4 Piła

2. SP 1 Piła

3. SP 1 Chodzież

4. SP Lubasz

5. SP Krzyż Wlkp.

6. SP Połajewo

Klasyfikacja końcowa:

1m. SP 1 Chodzież – awans

2m. SP 4 Piła – awans

3m. SP Krzyż Wlkp. – awans

 4m. SP Lubasz

 pk.  SP 1 Piła

  1.  

 5 marca 2011

g. 9.30- przybycie uczestników

g. 10.00- rozpoczęcie gier

 Hala Sportowa

Przy Gimnazjum

w Krzyżu Wlkp

Org.

Jarosław Graś tel. 694964302

 Drużynowy Tenis Stołowy

 Zgłoszenia do

20 lutego 2011

 Startują drużyny, które w zawodach powiatowych

 zajęli 1 i 2 miejsce

Dziewczęta:

1.      SP Pęckowo

2.      SP 1 Czarnków

3.      SP Białośliwie

4.      SP STO Piła

5.      SP 1 Chodzież

6.      SP Szamocin

7.      SP Wiatrowo

8.      SP 2 Wągrowiec

9.      powiat złotowski

10.  powiat złotowski

Chłopcy:

1.      SP Krzyż WLkp

2.      SP Rosko

3.      SP Wyrzysk

4.      SP Mirosław Ujski

5.      SP 1 Chodzież

6.      SP Szamocin

7.      SP Wiatrowo

8.      SP 2 Wągrowiec

9.      powiat złotowski

10.  powiat złotowski

 Klsyfikacja końcowa:

Dziewczęta:

1m. SP 1 Czarnków – awans

2m. SP Białośliwie – awans

3m. SP Wiatrowo

4m. SP Pęckowo

 5m. SP STO Piła

 6m. SP 2 Wągrowiec

 Chłopcy:

 1m. SP Krzyż Wlkp. - awans

 2m. SP Wyrzysk – awans

 3m. SP Wiatrowo

 4m. SP 2 Wągrowiec

 

  1.  

 11 marca 2011

Godz. 10.00-przyjazd uczestników

Godz. 10.30 – rozpoczęcie zawodów

Piła-

Szkoła Podstawowa

Nr 2

Ul. Roosevelta

Piłka Siatkowa Dziewcząt

Zgłoszenia do  28 lutego

 Startują mistrzowie powiatów i 2 zespół z powiatu pilskiego

1.      SP 2 Piła

2.      ZS 3 Piła

3.      SP Krzyż Wlkp

4.      SP 1 Złotów

5.      SP 1 Chodzież

6.      SP Skoki

Wyniki:

Grupa A SP 2 Piła – SP Krzyż 2:0

SP Skoki – SP Krzyż 2:0

SP 2 Piła- SP Skoki 2:0

Grupa B:

ZS 3 Piła – SP 1 Chodzież 2:0

ZS 3 Piła – SP 1 Zlotów 2:0

SP 1 Chodzież – SP 1 Złotów 1:2

 

Półfinały:

SP 2 Piła- SP 1 Złotów  2:0

ZS 3 Piła – SP Skoki 2:0

Mecz o 5 miejsce:

 SP 1 Chodzież  – Krzyż 2:0

Mecz o 3 miejsce:

Złotów – Skoki 2:0

Mecz o 1 miejsce:

SP 2 Piła – ZS 3 Piła 2:0

Klasyfikacja końcowa:

1.      SP 2 Piła – awans

2.      ZS 3 Piła

3.      SP 1 Zlotów

4.      SP Skoki

5.      SP 1 Chodzież

6.      SP Krzyż

  1.  

   11 marca 2011,

 godz.

 10.00 – gry

Przyjazd uczestników na godz. 9.30

 

Piła, Szkoła Podstawowa Nr 4 ul.Grabowa

Piłka Siatkowa Chłopców

Zgłoszenia do 28 lutego

 Startują mistrzowie powiatów i 2 zespół z powiatu pilskiego

1.        SP 4 Piła

2.        ZS 3 Piła

3.        SP Skoki

4.        SP Krzyż Wlkp

5.        SP 1 Chodzież

6.        powiat złotowski

Klasyfikacja końcowa:

 

1m. SP 4 Piła – awans

2m. ZS 3 Piła

3m SP Skoki

  1. SP Krzyż
  2. SP 1 Chodzież
  1.  

 15 marca

2011

Przyjazd na godz. 9.30

Zawody – 10.00-zawody

Hala Widowiskowo-Sportowa

 w Złotowie

 ul.

 Boh. Westerplatte

Indywidualny Tenis Stołowy

 Zgłoszenia do 10  marca

Startują mistrzowie i wice- mistrzowie powiatów

1.Wyrwa Monika – SP Chełst

2. Nowak Agnieszka –SP Pęckowo

 3.Pszczółka Aleksandra – SP 1 Chodzież

4. Śledzik Aleksandra – SP 1 Chodzież

5. Saturska Aleksandra –SP Białośliwie

6. Szymańska Sylwia –SP Wiktorówko

7. Andrzejewska Natalia – SP Wiatrowo

8. Połczyńska Anna – SP Wiatrowo

Chłopcy:

1.Wyrwa Jarosław – SP Pęckowo

2. Czerwiński Szymon – SP Krzyż

3. Bonusewicz Michał –SP 1 Chodzież

4. Latosiński Kamil – SP Szamocin

5. Hałas Wojciech – SP Wyrzysk

6. Lenartowicz Andrzej – ZS Stara Łubianka

7. Gebler Adrian – SP Wiatrowo

8. Andrzejewski Mateusz – SP Wiatrowo

 Wyniki końcowe dziewcząt:

 

 1.Saturska Aleksandra – SP Białośliwie- awans

 2. Szymańska Sylwia – SP Wiktorówko- awans

3. Połczyńska Anna – SP Wiatrowo – awans

4. Andrzejewska Natalia – SP Wiatrowo

5. Wyrwa Monika – SP Chełst

6. Nowak Agnieszka – SP Pęckowo

7. Bielecka Patrycja – SP Święta

8. Brzezińska Aleksandra –SP Sławianowo

 

Wyniki końcowe chłopców:

 

1.Hałas Wojciech – SP Wyrzysk –awans

2. Czerwieński Szymon – SP Krzyż

3.Lenartowicz Andrzej – ZS ST. Łubianka

4. Michta  Dawid – SP Górna

5. Andrzejewski Mateusz – SP Wiatrowo

6. Wyrwa Jarosław – SP Pęckowo

7. Gebler Adrian – SP Wiatrowo

8. Kich Wojciech – SP Sławianowo

  1.  

 

 

 

UWAGA  ZMIANA  TERMINU !

 

20  kwietnia 2011 r.

 

Przyjazd do godz. 9.45

 

Godz. 10.00 – rozpoczęcie zawodów

Drawsko k/Krzyża Wlkp.

 

Hala Gimnazjum

 

Org. Zbigniew Piątek tel. 695 444 303

 

Unihokej Dziewcząt

 Zgłoszenia do

12 marca 2011

 Startują mistrzowie powiatów i 2 zespół z powiatu pilskiego

SP Drawsko

SP Morakowo

 SP Jastrowie

 SP 5 Piła

 SP 7 Piła

 

Klasyfikacja końcowa:

 

1m. SP 7 Piła – awans

2m. SP 5 Piła

 3m. SP Drawsko

 4m. SP Morakowo

        SP Jastrowie – nie uczestniczyli

  1.  

 

19 kwietnia 2011 r.

 godz. 10.00 – gry

 

Przyjazd uczestników na godzinę 9.30

 

Hala sportowa

W Kaczorach

 ul. Chodzieska 5

 

Org.

Ryszard Forecki tel. 692408337

Unihokej Chłopców

Zgłoszenia do

12 marca 2011

 Startują mistrzowie powiatów i 2 zespół z powiatu pilskiego

 

SP Wieleń

SP Głubczyn

SP Smogulec

 SP Kaczory

SP 1 Piła

 

Wyniki:

SP Wieleń – SP Smogulec 6:2

Kaczory- SP 1 Piła 1:0

Wieleń – Piła 0:2

Kaczory – Smogulec 3:0

Piła – Smogulec 2:0

Kaczory – Wieleń  3:0

 

 

- kolejność końcowa:

1. SP Kaczory – awans

2. SP 1 Piła

3. SP Wieleń

4. SP Smogulec

 

 drużyna z  SP Głubczyn nie wzięła udziału w zawodach

  1.  

 I runda – do  02 kwietnia

 

II – finał –

12 kwietnia 2011-04-0 godz. 10.00 – 1 mecz

 

Przyjazd na godzinę 9.30

 

 

 

Finał:

Hala Gimnazjum w Siedlisku powiat czarnkowsko – trzcianecki

 

Org.

Robert Zimny – SP Jędrzejewo

tel. 509178937

Koszykówka

 dziewcząt

 Zgłoszenia do 20 marca

 Startują mistrzowie powiatów i 2 zespół z powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego

 

SP Jędrzejewo

SP 1 Czarnków

SP 1 Chodzież

SP Krajanka

 SP 4 Wągrowiec

 SP 1 Piła

 Grupa I :

02 kwietnia 2011r., godz. 10.00, Hala Sportowa

Gimnazjum w Krajance

 

1m. SP Krajanka 

2m. SP 1 Chodzież

3m. SP 1 Czarnków

 

Grupa II -  06 kwietnia 2011r., hala SP Nr 1 w Pile ul. Buczka

godz. 10.00 – 1 mecz

 

1m. SP Jędrzejewo

2m. SP 1 Piła – gospodarz

3m. SP 4 Wągrowiec

 

 

II runda – finał rejonowy:

 

12.04.2011r., godz. 10.00 – rozpoczęcie 1 meczu

hala sportowa Gimnazjum w Siedlisku

 

 godz. 10.00

1 półfinał:

SP Krajenka – SP 1 Piła 20:28

 

 2 półfinał:

SP 1 Chodzież -SP Jędrzejewo 7:40

 

Mecz o 3 miejsce

Krajanka- Chodzież 14:13

 

Mecz o 1 miejsce

Piła – Jędrzejewo  24:48

 

  1.  

I runda – do  02 kwietnia

 

 

 

II – finał –

  12 kwietnia 2011r., godz. 10.00 sala SP Nr 4 w Pile ul. Grabowa

 

 Koszykówka Chłopców

Zgłoszenia do 20 marca

 Startują mistrzowie powiatów i 2 zespół z powiatu pilskiego

Grupa I:

SP 4 Piła, 02 kwietnia 2011r.

 

 godz. 10.00- 1 mecz,

 przyjazd na g. 9.30

 

  1. SP 4 Piła  - gospodarz
  2. SP 2 Wągrowiec
  3. SP Okonek

 

1m. SP 4 Piła

 2m. SP 2 Wągrowiec

 -     Okonek – nie grał

 

Grupa II – 02.04.2011r.,

                godz. 12.30

  ZS 2 Piła ul. Kr. Jadwigi

 

  1. ZS 2 Piła  - gospodarz
  2. SP 1 Chodzież
  3. SP 2 Trzcianka

 

II runda – finał: 12.04.2011r. Piła,

    sala SP Nr 4 ul. Grabowa

 

 Godz. 10.00 Półfinał 1: 1A – 2B

  SP 4 Piła – SP 1 Chodzież 56:42

Półfinał 2: 2A – 1B

SP 2Wągrowiec – ZS 2 Piła 20:0wo

Mecz o 3 miejsce

 Chodzież – Wągrowiec 20:0 wo

 

Mecz o 1 miejsce

 ZS 2 Piła – SP 4 Piła 49:55

 

1m. SP 4 Piła – awans

 2m. ZS 2 Piła

 3m. SP 1 Chodzież

 4m. SP 2 Wągrowiec

 5m. SP 2 Trzcianka

 

 

 

  1.  

 Ok. 15 maja 2011

  Piła

Piłka Nożna

Zgłoszenia do  20.04.2011

Startują mistrzowie powiatów i 2 zespół z powiatu pilskiego

 

  1.  

 13 maja 2011r.

godz. 11.00

 Stadion

w Złotowie,

ul. Wioślarska

 Czwórbój LA

 Zgłoszenia do 10 maja

  Startują mistrzowie i wicemistrzowie powiatów, powiatów powiatu pilskiego 1,2,3,4 miejsce.

 

Zgłoszone drużyny:

Dziewczęta

1. SP 4 Piła

2. SP 2 Piła

3. SP 12 Piła

4. ZS 3 Piła

5.SP 1 Chodzież

6. SP Budzyń

7. SP 4 Wągrowiec

8. SP Skoki

9.SP Krzyż Wlkp

10. SP Wieleń

11. złotowski

12. złotowski

 

 

Chłopcy:

1.SP 4 Piła

2.SP 5 Piła

3. ZS 2 Piła

4. SP 2 Piła

5. SP 1 Chodzież

6. ZS Margonin

7. SP Sienno

8. SP 3 Wągrowiec

9. SP Krzyż Wlkp

10. SP Wieleń

11. złotowski

12. złotowski

Wyniki:

Złotów 13 maja 2011r.

 

Dziewczęta:

               

Miejsce

Punkty(5)

Szkoła

1

1380

SP4 Piła

2

1338

SP2 Piła

3

1286

SP12 Piła

4

1240

SP Krzyż Wlkp.

5

1108

SP Wieleń

6

1076

SP-1 Chodzież

7

1054

ZS3 Piła

8

1022

SP Skoki

9

1018

SP Budzyń

 

Chłopcy:

 

Miejsce

Punkty(5)

Szkoła

1

1251

SP Krzyż Wlkp.

2

1184

SP4 Piła

3

1098

SP-1 Chodzież

4

1052

SP Wieleń

5

1024

ZS2 Piła

6

999

SP2 Pila

7

978

SP Sienno

8

916

SP5 Piła

  1.  

 

 

 

 

 

 

18.

 

 

 

 

 

 

19.

 

 

 

 

 

 

20.

 

 

 

 

 

 

 

 

© - 2010
SZS „WIELKOPOLSKA” ®