- DODAJ STRONĘ DO ULUBIONYCH -

- USTAW JAKO STRONĘ STARTOWĄ -

 

KALENDARZ ZAWODÓW REJONOWYCH PIŁA

W ROKU SZKOLNYM 2010/2011

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

 

LP

DATA

 

MIEJSCE

PROPOZYCJA

DYSCYPLINA

UWAGI

UCZESTNICY - SZKOŁY

KOMUNIKATY

  1.  

06.10.2010r.,g.10.30

 Zlotów

Ul. Wioślarska

Lekka Atletyka

Zgłoszenie imienne do dnia 01.10.2010r.

na e-meile

renwols@wp.pl

 

Proszę podawać rok urodzenia zawodnika!

 

Startują zawodnicy, którzy w zawodach powiatowych zajeli 1,2,3 miejsca, oraz sztafety z miejsca 1 i 2.

  Wyniki chłopców:

110 ppł

Mikołajczak Sebastian 94-ZSP 1 Piła

Kłos Łukasz 93 –ZSP 3 Piła

Januzik Kamil 93 –ZSG Piła

Boch Jakub 92 –LO Krzyż

Ewertowski Mateusz 94 –ZSP 2 Wągrowiec

Czarnecki Paweł 94 –ZSP Czarnków

Chód 3 km

1.Rusek Karol  – ZSE Piła14.59,8

2. Barabasz Szymon 93 –ZSP Łobżenica 15,24,3

3. Kulza Jacek 94 – I LO Piła12,00,0

100m

1.Osowski Filip 94  -ZSE Złotów 11,75F 11,89-el

2. Chojnacki Mateusz 94 –I LO Piła 11,79 el-11,92

3. Banaszczyk Michał 94-ZSP 1 Piła  12,00F el-11,96

4. Nowak Błażej 93 – ZSP 1 Wągrowiec12,13F el- 12,08

5. Ciszek Dawid 92- ZSP 3 Piła 12,28F El-12,38

6. Metysek Fabian –ZSP Czarnków 12,42

7.Frasoński Bartosz 92- ZSP 1 Wągrowiec 12,60

8. Adamczyk Kamil 92 –ZSE Złotów 12,72

9.Rembecki Mateusz 92 –ZSE-M Złotów 13,07

200m

1.Kujawa Michał  92 – ZSG Piła 23,82

2. Herczakowski Piotr 94 –ZSE Piła 24,15

3. Mikołajczak Sebastian 94 – ZSP 1 Piła 24,23

4. Grączewski Dawid –ZS Trzcianka 24,56

5.Oczkowski Wojciech –LO Trzcinka 24,64

6. Radych Albert 94 –ZSTR Nieżyciowo 25,15

7.Jaworski Dawid 94 – ZSE-M Złotów 27,25

8. Mroziński Patryk 94 –LO Krzyż 27,64

400m

1.Drzymała Dominik 92 –ZSE Piła 52,77

2.Gęsicki Jan 92 –LO T.Sal.Piła 54,23

3. Nowakowski Zbigniew 92-ZSP 1 Wagrowiec 54,32

4. Buchajczyk Łukasz 93- ZSP 1 Piła 55,13

5.Kowalski Bartosz 92 – ZSE Złotów 55,77

6. Radke Miłosz 94 –LO Czarnków 56,91

7. Czarnecki Paweł 94  -ZSP Czarnków 57,57

8. Masterak Emil 93 – ZSE Złotów 59,12

9. Maciejewski Paweł 93 – ZSE-M Złotów 59,36

10. Jaskólski Maciej 93 –ZSP 2 Wągrowiec 59,63

11.Rembecki Łukasz 94 –ZSE-M Złotów 1.00,12

12. Syrek Ziemowit – Edukacja Łukasz 1.00,42

13.Kalota Daniel –Wągrowiec 1.00,77

14. Wocial Michał 94 – ZSE-M Złotów 1.00,90

800m

1.Kowalczyk Bartosz 92 –ZS im. St. Staszica Piła 2.10,24

2. Barciszewski Szymon 92- LO Czarnków 2.12,32

3. Filipiak Jakub 92 – ZSP Wyrzysk 2.13,79

4. Mieszczek Paweł 94- ZSG Piła 2.14,47

5.Łysy Filip 93 –ZSS Krajanka 2.14,47

6.Wawrzyniak Wojciech 94 –ZSP 1 Wągrowiec 2.16,89

7.Jarmołowicz Jakub 93 –ZSP Łobżenica 2.17,63

8. Chałameja Mateusz 92 –ZSE-M Złotów 2.18,05

9.Witkowski Krzysztof 93 –ZSP 2 Wągrowiec 2.18,63

10. Ciesiółka Krystian 93 –ZSP 1 Wągrowiec 2.18,93

11.Patalas Krzysztof –LO Czarnków 2.21,75

12. Kłos Łukasz 93 –ZSP 3 Piła 2.22,42

13. Krzysztofpolski Sławomir –ZS Biała 2.23,75

14. Barszczyk Krystian 92 –ZSE Złotów 2.25,30

15. Urbański Mateusz ZSP 2 Wągrowiec 2.27,17

16.Schlichting Kamil 94 – ZSP 2 Wągrowiec 2.27,35

17.Kierzk Wojciech 95 –ZSE-M Złotów 2.37,31

1500m

1.Brygarczyk Adrian 93 –ZSP Czarnków 4.30,83

2.Piotrowicz Patryk 94 –ZSP Stara Łubianka 4.30,94

3. Palicki Marcin 92 – ZSG Piła 4.30,97

4. Kowalski Mateusz 94 – LO Trzcinka 4.31,04

5. RudnickiGrzegorz 93 –ZSS Krajenka 4.32,29

6.Nitka Robert – ZST Trzcinka 4.41,71

7.Lewandowski Błażej 92-ZSE Złotów 4.47,46

8.Graczyk Jakub 94 –ZSP 2 Wągrowiec 4.49,06

9.Baran Patryk 93 –ZSE Złotów 4.56,23

10. Burakowski Adrian 93 –ZSE-M Złotów 4.56,31

11.Głąbiński Kamil 94 –ZSS Krajenka -4.56,82

12. Banach Tomasz 93 –ZSTR Nieżychowo 4.57,51

13. Torzewski Patryk 94 – ZSP 2 Wągrowiec 4.58,00

14. Banach Kamil 94 –ZSE-M Złotów 5.01,82

3000m

1. Stafaniak Dawid 93 –ZSP Stara Łubianka 9.58,74

2. Jaszczyk Tomasz 92 –ZSE Złotów 10.00,41

3.Grabek Maciej 92 –I LO Piła 10.21,00

4. Knap Krzysztof 93 –I Lo Piła 10.49,66

5.Murek Michał 92 –ZS Wieleń 11.05,55

6.Wołoszczuk Bartosz –LO Czarnków 11.06,27

7.Lewandowski Michał –ZST Trzcinka 11.44,46

4x100

1.LO Krzyż 45,80

2. ZSE Piła 46,36

3.ZSP 1 Piła 46,63

4. ZSP Czarnków 47,87

5.ZSP 2 Wągrowiec 48,25

6.ZSE Złotów 48,77

7.ZSWieleń 48,72

8. ZSP 1 Wągrowiec50,62

9. ZSE –M Złotów55,20

4 x 400

1. ZSG Piła 3.38,77

2. ZSP 1 Wągrowiec 3.39,75

3. ZSP 1 Piła 3.45,95

4.LO Czarnków 3.47,24

5. ZSE Złotów 3.52,07

6.ZSP 2 Wagrowiec3.56,73

7. ZSE- M Złotów 4.10,99

W dal

1. Graś Filip 92-LO Krzyż 6,58

2. Wysoki Jacek 93 –ZS im./ST. Staszica Piła 6,57

3. Draszawka Bartłomiej 94 –ZSP 1 Piła 6,13

4.Starszewski Jarosław 93 –ZSE-M Złotów 5,29

5.Beczek Adrian –LO Trzcinka 5,57

6.Wołowicz Dawid 93-ZSP 2 Wagrowiec 5,39

7. Skrętny Seweryn 93 –ZSE Złotów 5,29

8. Stabach Robert 92 –ZSE Piła 5,16

Michalak Radosław  -ZSP Czarnków - nw

Pk. Ossowski Filip 94 –ZSE Złotów 5,74

Pk. Frasoński Bartosz 92 –ZSP 2 Wągrowiec 5,91

Wzwyż

1.Starszewski Arkadiusz 92- ZSS Krajanka 191

2.Tasarz Przemysław 93 –ZSS Krajanka 185

3. Szuleka Maksymilian 92 – ZS im. ST. Staszica Piła 175

4.Lewandowski Michał 92-ZSTR Nieżyciowo 175

5.Kluk Dominik93 –ZSP 3 Piła 170

6.Działowski Łukasz 93 –ZSP 2 Wągrowiec 150

Oszczep 700g

1.Śmigielski Dawid 92 –ZS im. ST. Staszica Piła 50,03

2.Dymek Miłosz 93 –LO Czarnków 46,93

3.Głuchowski Damian 93 –ZSCKR Brzostowo 46,52

4.Mądrawski Dariusz 92-ZS Biała 44,53

5.Manthey Mateusz 94-ZSP 2 Wagrowiec 34,21

6.Błażejczak Kamil 92 –ZSP 2 Wagrowiec 30,67

Kula 5kg

1.Krystek Michał 92 –LO Krzyż 17,30

2.Florek Paweł 92 ZST Trzcinka 14,86

3. Jacaszek Dawid 92- ZS Wieleń 13,66

4.Sobecki Grzegorz 92-ZSE Złotów 12,09

5. Cierach Szymon 92 –ZSE Piła 11,86

6.Jóźwina Artur 92 –ZSTR Nieżychowo 11,08

7. Pawlak Paweł 92 _ZSE-M Złotów 10,92

8. Wysoki Łukasz 92 ZS im. ST.Staszica Piła 10,65

9.Niedźwiescki Józef 92- ZS E-M Złotów 10,19

10.Linart Krzysztof 94 –ZSP 2 Wągrowiec 9,44

Dziewczęta;

100ppł

 Fierkowicz Monika 94-ZSG Piła

Markowska Karolina 94 – ZS im ST.Staszica

Hudzińska Kinga 93- ZS im.St.Staszica

Chód 2 km:

Bemowska Joanna 94 –ZS im. ST. Staszica Piła 10,17,53

2.Straśko Anna – I LO Piła 10.28,98

3. Kanclerz Paulina 93 –LO Trzcianka  10.56,48

4.Parecka Karolina 94 – I LO Piła 11.04,14

100m:

1.Prochowska Julia 92-  I LO Piła - 13,69F el- 13,69

2. Janicka Aleksandra 92 – LO Czarnków 14,02F el14,02

3. Jędrek Angelika 93 – ZSP Trzcianka 14,12 F el-14,12

4. Sprada Anna 92 –ZSP 3 Piła 14,55F el-13,76

5. Hreczka Dominika 93 –I LO Piła 14,70 F el 13,72

6.Kuczyńska Alicja 93 – LO Złotów 14,20

7.Staniol Dorota 94 – ZSE Złotów 15,05

8. Wachowiak Margarita 94 – ZSP 2 Wągrowiec 15,45

200m:

1.Jęsko Karolina 93 –LO Trzcianka 29,43

2. Jaworska Daria 93 – ZSS Krajenka29,65

3.Kapidura Sandra 94 –ZSP 3 Piła 30,23

4. Jedyńska Laura –LO Krzyż 30,38

5. Serwatka Klaudia 92 –ZSP 3 Piła 31,83

6. Konieczna Agnieszka –LO Czarnków 32,76

400:

1.Grochala Mariola 94 –ZSR Złotów 1.01.48

2.Kaźmierczak Katarzyna 92 –ZSP Stara Łubianka 1.03,19

3.Jagła Danuta 94 –ZS im.St. Staszica Piła 1.08,25

4. Janikowska Angelika 94- ZS im. ST. Staszica Piła 1.09,09

5.Gudział Katarzyna 92 – ZSP 2 Wągrowiec 1.10,92

6.Grobel Anna – LO Trzcinka 1.12,73

7. Rennak Dorota 94 – ZSE Złotów  1.13,75

8.Smolak Anna –LO Krzyż 1.13,81

9. Grocka Kamila –LO Czarnków 1.14,12

10.Radke Edyta 93 –ZSE Złotów 1.17,53

11.Kłos Martyna 92 –LO Trzcianka 1.17,86

800m

1.Kamińska Monika 92 - LO Chodzież  2.25,00

2. Nowak Katarzyna 94 –ZS im. ST.Staszica Piła 2.27,65

3. Rymarczyk Patrycja –Edukacja Lubasz 2.46,41

4.Bąk Joanna 93 –ZS im. ST.Staszica Piła 2.46,68

5. Szymaszek Justyna –LO Trzcinka 2.46,73

6. Płowenc Paula 94 –LO Chodzież 2.56,36

7. Minda Patrycja 93 – ZSE Złotów 2.56,41

8. Sromała Magdalena 93 –ZSS Krajanka 3.03,01

9. Szmajda Magdalena 93 – ZSE Złotów 3.25,63

1500m

1.Antosik Karolina 93-ZSP Stara Łubianka 5.14,22

2.Stefen Natalia 93-ZSG Piła 6.00,51

3. Król Krystyna 93 –LO T.Sal. Piła 6.01,22

4. Garska Sylwia –LO Krzyż 6.28,06

5. Janicka Karolina – LO Czarnków 6.33,62

6.Skrzypczyńska Martyna 93 –ZSE Złotów 6.38,88

7.Dąbrowska Sylwia –Edukacja Lubasz 6.53,79

8. Szulc Anna 93 – ZSE Złotów 7.32,07

Oszczep

1.Krupińska Weronika 94 –ZS im.St. Staszica Piła 39,55

2. Podolska Martyna 94 –I LO Piła 29,66

3. Kowalska Katarzyna 94 – ZSP Czarnków 27,14

4. Czajkowska Kinga 92 –I LO Piła 25,01

5. Nowosielska Iwona 93 – LO Krzyż 23,87

6. Wawrzyniak Weronika 94 –ZSP 2 Wągrowiec 20,70

7. Sromała Karolina 93 –ZSS Krajanka 20,00

Kula  4 kg

1.Hagdan Paulina 9 3- ZSP 2 Wągrowiec 11,73

2.Górniak Jolanta 92 –I LO Piła 9,20

3. Budaj Katarzyna 93 – ZSP Czarnków 8,10

 4. Gemza Sylwia 93 – ZSP 2 Wagrowiec 7,78

5. Filipak Aneta 92 –ZSP Trzcinka 7,77

6. Fąferek Monika 93 – ZSP Czarnków 7,49

 

Wzwyż

1.Fisz Angelika 92 –ZSE Piła 130

2. Józefszczyk Diana 93 – ZSP 3 Piła 115

3. Górska Angelika 93 –ZSP Czarnków 115

Bm Skręta Natalia 93 –ZSP 3 Piła    nw

W dal

1. Kobryś Karolina 92 –ZSP 2 Wągrowiec 505

2.Beret Aleksandra –ZSP 2 Wągrowiec 472

3. Stolarska Natalia 92 –ZSP 3 Piła 462

4. Gradowska Monika 94 –ZSG Piła  436

5.Czajko Angela –LO Trzcinka 425

6. Cyrulik Marta –ZSP Czarnków 420

7. Ryba Karolina –ZSP Trzcinka 398

4x100

1.        ZSP 2 Wągrowiec 55,07

2.        I LO Piła 56,20

3.        ZSP 3 Piła 56,47

4.        ZSP Trzcinka 56,59

5.        ZSP Czarnków 57,71

6.        ZSE Złotów 58,66

4 x 400

1. ZS im. ST. Staszica Piła 4.39,84

2. LO Czarnków 4.45,93

3.LO Trzcinka 4.46,01

4.ZSP 2 Wagrowiec 4.50,26

5. ZSE Złotów 4.56,41

 

 

  1.  

18     listopada 2010r.,

przyjazd uczestników do 9.30

godz. 10.00-gry

Trzcianka –hala Sportowo-widowiskowa

ul. Żeromskiego przy LO

Drużynowy Tenis Stołowy

Zgłoszenia

do  05 listopada

Startują drużyny dziewcząt i chłopców, które w zawodach powiatowych zajęły 1 i 2 miejsca.

Lista startowa:

Dziewczęta

1. ZSP 2 Wągrowiec

2. I LO Wągrowiec

3. ZSP Stara Łubianka

4. ZSP Łobżenica

5. ZSE Złotów

6. ZSR Złotów

7. LO Czarnków

8. ZSP Czarnków

8. LO Trzcianka

Chłopcy:

1.ZSP 2 Wągrowiec

2. Ośrodek Szkolno - Wych. Antoniego

3. ZSP 2 Piła

4. ZSP Wyrzysk

5. ZSE Złotów

6. ZSE – M Złotów

7. LO Trzcianka

7.LO Czarnków

8. ZST Trzcianka

 

 

Wyniki końcowe dziewcząt:

1.        ZSE Złotów – awans

2.        LO Czarnków

3.        ZSP Łobżenica

4.        LO Trzcinka

5.        ZSP Stara Łubianka

6.        ZSP Czarnków

7.        ZSP Wyrzysk

 Wyniki chłopców:

1.ZSE Złotów – awans

2.LO Trzcinka – awans

3.ZSP Wyrzysk

4. ZSP 2 Piła

5. ZSE-M Złotów

6. LO Czarnków

7-8.ZSP 2 Wągrowiec

 7-8.Młodzieżowy Oś, Wychowaczy w Antoniewie

 

  1.  

 05 listopada 2010,

Godz. 13.00

Piła Pływalnia „Wodnik”

 ul. Kossaka

Pływanie Drużynowe

Zgłoszenia pisemne do dnia

 30 października

Faks 672142846

Lub e-meilem

Startują zgłoszone sztafety

Wyniki końcowe dziewcząt:

1.       I LO Piła  6.21,27  -awans

2.       ZS im. ST. Staszica Piła – 6.45,59 -awans

3.        LO Tow. Salezjańskiego Piła 6.47,86

4.        I LO Złotów  7.55,0

5.        pk. ZSE Złotów

Wyniki końcowe chłopców:

1.       I LO Piła  5.01,87 – awans

2.        LO Tow. Salezjańskiego Piła 5.09,20 -awans

3.        I LO Chodzież 5.19,60

4.        I LO Złotów 5.46,96

5.        ZSE Złotów 5.51,14

6.        ZS im. ST. Staszica Piła 5.55,03

7.        ZSE Piła 6.41,22

8.        ZSP 1Piła 6.46,44

9.        ZSP Stara Łubianka 7.19,0

  1.  

19     listopada 2010r.

godz. 9.30-gry

Wągrowiec,

 hala sportowa

 OS i R

ul. Kościuszki

Piłka Ręczna Chłopców

Zgłoszenia do 10.11.2010r.

Startują mistrzowie powiatów i 2 drużyna z powiatu wągrowieckiego

 

Lista startowa:

ZSP Chodzież

 I LO  Złotów

ZSP 1 Wągrowiec

LO Wągrowiec

ZSTR Nieżychowo

LO Trzcianka

 

Zawody rozegrane zostaną w ciągu jednego dnia.

Będą dwie grupy eliminacyjne. Drużyny z Wągrowca będą rozstawione, pozostałe zespoły losują grupy.

W grupach mecze systemem każdy z każdym, następnie 2 –gie zespoły w grupach rozegrają mecz o 3 miejsce w rejonie

Zwycięzcy grup – grać będą o 1 miejsce w rejonie.

 

 

- kolejność końcowa:

Grupa A

ZSP 1 Wągrowiec – ZSP Chodzież 17:5

 

Grupa „B”

I LO Wągrowiec – Nieżychowo 17:10

Nieżychowo –  LO Trzcianka 13:12

 LO Wągrowiec – Trzcianka 15:11

 

Mecz o 3 miejsce: Nieżychowo – Chodzież 10:11

Mecz o 1 miejsce:

ZSP 1 Wągrowiec – I LO Wągrowiec 14:9

 

 

 1m. ZSP 1 Wągrowiec  - awans

 2m. I  LO Wągrowiec

 3m. ZSP Chodzież

 4m. ZSTR Nieżychowo

 5m. LO Trzcianka

 

  1.  

UWAGA zmiana terminu!

ze względu próbnych matur.

 

29 listopada 2010- poniedziałek

godz. 9,30-gry

 

Wągrowiec

hala OS i R

ul. Kościuszki

Piłka Ręczna Dziewcząt

Zgłoszenia do 10.11.2010r.

Startują mistrzowie powiatów i 2 drużyna z powiatu wągrowieckiego

Lista startowa:

   ZSP Chodzież

   ZSE Złotów

 LO Wągrowiec

 ZSP 2 Wągrowiec

  LO Czarnków

 ZSCKR Brzostowo

Zawody rozegrane zostaną w ciągu jednego dnia.

Będą dwie grupy eliminacyjne. Drużyny z Wągrowca będą rozstawione, pozostałe zespoły losują grupy.

W grupach mecze systemem każdy z każdym, następnie 2 –gie zespoły w grupach rozegrają mecz o 3 miejsce w rejonie

Zwycięzcy grup – grać będą o 1 miejsce w rejonie.

 

 

 ZSP nr2 Wągrowiec-ZSP Chodzież 13:2

 LO Wągrowiec -LO Czarnków 9:3

ZSP Chodzież - ZSCKR Brzostowo 9:3

LO Czarnków - ZSE Złotów 5:9

ZSCKR Brzostowo - ZSPnr2 Wągrowiec 0:14

ZSE Złotów -LO Wągrowiec 7:12


mecz o 3 miejsce

ZSP Chodzież - ZSE Złotów 5:7

mecz o 1 miejsce

ZSPnr2 Wągrowiec -LO Wągrowiec 4:14

kolejność:
1.LO Wągrowiec -AWANS
2.ZSP nr2 Wągrowiec
3.ZSE Złotów
4.ZSP Chodzież
5.LO Czarnków
6.ZSCKR Brzostowo

  1.  

UWAGA ZMIANA TERMINU !

 8 grudnia 2010r.

Godz. 9.00- przyjazd uczestników

9.15- losowanie grup

9.20 – otwarcie imprezy

9.30 – rozpoczęcie zawodów

Piła  - hala sportowa Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej

Ul. Podchorążych

 

Halowa Piłka Nożna

Zgłoszenia do 20 listopada

Startują mistrzowie powiatów i druga drużyna z powiatu wągrowieckiego

ZSP Chodzież

ZSP 1 Wągrowiec

ZSP Gołańcz

I LO Złotów

  ZSP 2 Piła

  LO Czarnków

 

Wyniki:

ZSP Gołańcz – LO Czarnków 0:2

ZSP 2 Piła – I LO Złotów 2:2

Wągrowiec – Gołańcz  1:1

Gołańcz – Piła  1:1

Czarnków – Wągrowiec 2:0

Złotów – Gołańcz 0:0

Piła – Czarnków 0:5

Złotów – Wągrowiec 2:1

Wągrowiec – Piła 3:0

Czarnków – Złotów 2:1

Tabela końcowa:

1m. LO Czarnków  9 pkt 9:5 – awans

2m. I LO Złotów  7 pkt   9:3

3m. ZSP 1 Wągrowiec  4 pkt 4:4

4m. ZSP Gołańcz  2 pkt  2:4

5m. ZSP 2 Piła  2 pkt  3:11

 

  1.  

I runda- do 10 stycznia 2011r.

II-finał 26.01.2011, hala

LO w Trzciance

 ul. Żeromskiego

I runda - pilski i czarnkowsko-trzcianecki

Gr.A – 04.01.2011, godz. 9.00 - ZSG Piła

Gr. B – 19.01.2011, godz. 9.00

 LO Trzcianka

 

Koszykówka dziewcząt

Zgłoszenia do 20 grudnia 2010r.

Startują mistrzowie powiatów i druga drużyna z powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego

I runda: składy grup:

  Grupa A –  04 stycznia 2011r., godz.9.00

 – hala  ZSG w Pile, ul. Sikorskiego

  ZSG Piła –LO Czarnków 33:31

   LO Czarnków – ZSE Złotów 34:47

  ZSG Piła - ZSE Złotów  43:26

Kolejność w grupie:

1m. ZSG Piła

2m. ZSE Złotów

3m. LO Czarnków

 

Grupa B   -

stycznia g.  9.00 , hala LO w Trzcince

-kolejność w grupie

ZSP Chodzież – LO Trzcianka 21:57

LO Trzcianka – LO Wągrowiec 56:11

LO Wągrowiec – ZSP Chodzież 29:12

 1m.  LO Trzcianka  

 2m.  1 LO Wągrowiec

  3m.   ZSP Chodzież

II runda –finał :

26.01.2011, godz. 9.00 – hala LO w Trzciance

   Trzcianka – ZSG Piła 37:26

  Piła – ZSE Złotów  27:34

  Trzcianka – Złotów 50:30

 

1m. LO Trzcianka – awans

2m. ZSE Złotów

3m. ZSG Piła

 4m. I LO Wągrowiec

 5-6m. ZSP Chodzież

         LO Czarnków

 

  1.  

I runda – do 19 stycznia 2011r.

 

 

UWAGA ZMIANA TERMINU !

II – finał: 

25 stycznia 2011 r., godz.9.00- 1 mecz

Przyjazd na g. 8.30

Hala Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Pile

 

I runda: powiat czarnkowsko-trzcianecki

 i powiat złotowski

Piłka Koszykowa Chłopców

Zgłoszenia do 20 grudnia 2010r.

Startują mistrzowie powiatów i druga drużyna z powiatu pilskiego

    I runda: składy grup:

    Grupa   A – LO Trzcinka

Org. Janusz Białynicki

 19. STYCZNIA  .2011, godz. 13.00 – 1 mecz

Przyjazd zespołów na 12.30

  -kolejność w grupie po rozegranym turnieju:

I LO Wągrowiec – ZSP 1 Piła 22:50

I LO Wągrowiec – LO Trzcianka  30:70

LO Trzcinka – ZSP 1 Piła  37:46

1m. ZSP 1 Piła

  2m. LO Trzcianka

  3m.  LO Wągrowiec

  

  Grupa   B – ZSE Złotów

org. Marcin Łyjak tel.  692 433 492 

19.01.2011,

Piła – Złotów 70:69

 -kolejność w grupie po zakończonym turnieju

  1m.  ZS im. ST. Staszica Piła

   2m.  ZSE Złotów 

  3m.  ZSL i G Rataje

 

II runda –finał :  wtorek , 25.01.2010

- hala PWSZ w Pile

  1 półfinał:

1A – 2B : ZSP 1 Piła – ZSE Złotów 69:29

  Półfinał 2:

LO Trzcianka- ZS im. ST. Staszica Piła 66:65

mecz o 3 miejsce

ZS im. ST. Staszica Piła – ZSE Złotów  66:62

mecz o 1 miejsce

ZSP 1 Piła – LO Trzcianka  71:34

 

-klasyfikacja końcowa:

1m. ZSP 1 Piła – awans

2m. LO Trzcianka

3m. ZS im. ST. Staszica Piła

4m. ZSE Złotów

5m. I LO Wągrowiec

Drużyna z ZSL i G Rataje nie uczestniczyła

w zawodach

 

  1.  

I runda – do 19 lutego 2011r.

II – finał:

23 lutego 2011

Godz. 9.00 – przyjazd

9.30 – 1 mecz

Hala Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Pile

I runda: powiat pilski i powiat czarnkowsko- trzcianecki

Piłka Siatkowa

Dziewcząt

Zgłoszenia do 20 grudnia 2010r.

Startują mistrzowie powiatów i druga drużyna z powiatu pilskiego

I runda: składy grup:

Grupa A – 26.01.2011r. – hala ul. Bydgoska w Pile

 org. Paweł Łojewski tel. 664010867

Godz. 9.00- rozgrzewka,

9.30 – 1 mecz grają: Piła – Chodzież 2:0

          2 mecz – Chodzież – Wągrowiec 2:0 wo

          3 mecz – Wągrowiec – Piła 0:2wo

  1m. ZS im. ST. Staszica Piła   

  2m. LO Chodzież

 

Grupa B – LO Trzcianka,                  27.01.2011r.,

godz. 9.00- 1 mecz, przyjazd na g. 8.30

  Trzcianka – Piła 0:2

 Trzcianka – Złotów 0:2

 Złotów – Piła 1:2

- kolejność w grupie

   1m.  I LO Piła

   2m. I LO Złotów

  3m. LO Trzcianka  

II runda –finał : 23.02.2011, godz. 9.00

 – hala PWSZ  Piła

   Półfinał 1: 1A – 2B

ZS im. ST. Staszica Piła – I LO Złotów 2:0

  Półfinał 2: 2A- 1B

  I LO Piła – LO Chodzież 2:0

mecz o 3 miejsce

 Chodzież – Złotów  0:2

mecz o 1 miejsce

I LO Piła – ZS im. ST. Staszica Piła 0:2

 

Klasyfikacja końcowa:

1m. ZS im. St. Staszica w Pile – awans

2m. I LO Piła

 3m. I LO Złotów

 3m. I LO Chodzież

 4m. LO Trzcianka

 

  1.  

I runda – do 19 lutego 2011r.

II – finał:

24  lutego 2011

Hala Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Pile

 

Piłka Siatkowa Chłopców

Zgłoszenia do 20 grudnia 2010r.

Startują mistrzowie powiatów i druga drużyna z powiatu pilskiego

 

I runda: składy grup:

    Grupa A -  16.02.2011, godz. 9.00

 – hala sportowa w Pile ul. Bydgoska

- kolejność drużyn w grupie po rozegranym turnieju

  1 m. ZS im. ST. Staszica Piła  - gospodarz

  2 m. ZSP Nr 1 Wągrowiec

 3 m.   I LO Chodzież

      Grupa B – 27.01.2011r., godz. 12.30 

 hala  sportowa LO w Trzciance

  1 m.  I LO Piła

 2 m.  LO Trzcianka

  3 m.   I LO Złotów

  

II runda –finał : 24.02.2011,  Piła, hala PWSZ

   1  Półfinał 1: 1A – 2B 

ZS im. ST. Staszica Piła - LO Trzcinka 2:0

  2  Półfinał 2: 2A- 1B 

ZSP 1 Wągrowiec  - I LO Piła 0:2

mecz o 3 miejsce:

Wągrowiec – Trzcianka  0:2

mecz o 1 miejsce

ZS im. ST. Staszica Piła – I LO Piła 2:0

 

Klasyfikacja końcowa:

 

1m. ZS im. ST. Staszica Piła – awans

2m. I LO Piła – awans

3m. LO Trzcianka

4m. ZSP 1 Wągrowiec

5-6. I LO Chodzież

       I LO Złotów

 

  1.  

  19 marca 2011r.,

Przybycie uczestników na godz. 10.30

 

Godz. 11.00- zawody

Piła – hala SP 1 ul. Buczka

Aerobik Grupowy

Zgłoszenia do 05 marca 2011r.

 Startują drużyny, które w mistrzostwach powiatów zajęły 1, 2,3 miejsca.

 

Zgłoszenia:

1.      I LO Piła

2.      ZSP Lubasz

 

 

Klasyfikacja końcowa:

 

1m. I LO Piła – awans

2m. ZSP Lubasz - awans

  1.  

  28 kwietnia 2011r., godz. 10.00 – rozpoczęcie 1 meczu

 

(zawody rozegrane będą w ciągu jednego dnia)

Wągrowiec,

boisko „Orlik”

 przy SP Nr 4

    ul. Reja

 

Org. ZSP 1 Wągrowiec –

 p. Mendel tel.  691206870

 

Piłka Nożna

Zgłoszenia do dnia 15 kwietnia 2011r.

Startują mistrzowie powiatów i druga drużyna z powiatu wągrowieckiego

 

Zgłoszone zespoły:

     I LO Złotów

     LO Trzcianka

 ZSP 1 Wągrowiec

 ZSP 2 Wągrowiec

 ZSE Piła

Prywatne LO w Chodzieży

 Grupa I                   

1m. ZSP 1 Wągrowiec 6  12:4

2. ZSE Piła  1  4:6

3. Pryw. LO Chodzież  1  4:10

-wyniki:

ZSP 1 Wągrowiec- Pryw.LO Chodzież 8:2

Wągrowiec – Piła 4:2

Pryw. Chodzież – Piła 2:2

 

Grupa II

 1. LO Trzcianka  6  8:3

 2. I LO Złotów    3     3:4

 3. ZSP 2 Wągrowiec 0  3:7

 

-wyniki:

Wągrowiec – Złotów 1:2

Wągrowiec – Trzcianka 2:5

Złotów – Trzcianka 1:3

 

Półfinały:

ZSP 1 Wągrowiec –I LO Złotów 6:0

ZSE Piła – LO Trzcianka  3:4

Finał:

 

Mecz o 3 miejsce

Złotów – Piła 2:4

 

Mecz o 1 miejsce

Wągrowiec – LO Trzcianka 5:0

 

- kolejność końcowa:

 

1. ZSP Nr 1 Wągrowiec – awans

2. LO Trzcianka

3. ZSE Piła

4. I LO Złotów

5/6. Prywatne LO Chodzież

      ZSP Nr 2 Wągrowiec

 

  1.  

 31 maja 2011r., godz. 9.30 – przyjazd uczestników

Piła,

boiska za halą sportową

MOS i R

ul. Żeromskiego

Siatkowa Piłka Plażowa

Zgłoszenia do dnia 20 maja 2011r.

Startują drużyny, które w zawodach powiatowych zajęły 1 i 2 miejsca

 

   Dziewczęta:

 1. ZSE Złotów

 2. I LO Złotów

 3. LO Czarnków

 4. LO Trzcianka

 5. I LO Chodzież

6. ZSP 2 Wągrowiec

 7. ZSP 1 Wągrowiec

 

 

 chłopcy:

    1. ZST Jastrowie
    2. ZSE Złotów
    3. ZST Czarnków
    4. LO Czarnków
    5. ZSP 2 Wągrowiec
    6. ZSP Gołańcz

 

Wyniki końcowe Dziewcząt:

 

 1. ZS im. ST. Staszica  - awans

 2. I LO Piła   - awans

 3. LO Trzcianka

4-6. ZSE Złotów

        I LO Chodzież

        I LO Złotów

7-9. ZSP 2 Wągrowiec

        LO Czarnków

       ZSP Gołańcz

 

klasyfikacja końcowa drużyn -Chłopcy

 1.ZS im. ST. Staszica Piła – awans

 2.I LO Piła -awans

 3. ZSP Czarnków

4-6. ZSE Złotów

       LO Czarnków

       ZST Jastrowie

7-8. ZSP 1 Wągrowiec

       ZSP 2 Wągrowiec

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

18.

 

 

 

 

 

 

19.

 

 

 

 

 

 

20.

 

 

 

 

 

 

 

© - 2010
SZS „WIELKOPOLSKA” ®