KALENDARZ ZAWODÓW REJONOWYCH PIŁA

W ROKU SZKOLNYM 2011/2012

SZKOŁY PODSTAWOWE

 

LP

DATA

 

MIEJSCE

PROPOZYCJA

DYSCYPLINA

UWAGI

UCZESTNICY - SZKOŁY

KOMUNIKATY

  1.  

26.11.2011r.

Godz. 9.00

Trzcianka,

Hala Sportowo-Widowiskowa ul. Żeromskiego (przy LO)

Badminton

Zgłoszenia drużyn do 15 listopada 2011

Prawo udziału w zawodach mają drużyny, które zajęły 1 i 2 miejsca w mistrzostwach powiatów.

Dziewczęta:

1.      SP Budzyń

2.      SP 3 Trzcianka

3.      SP Łomnica

 

Chłopcy:

1.SP Budzyń

2. SP 3 Trzcianka

 3. SP Czarnków

Klasyfikacja końcowa:

Dziewczęta:

1.SP 3 Trzcianka – awans

2. SP Łomnica

3. SP Budzyń

Chłopcy:

1.SP 3 Trzcianka – awans

2. SP 1 Czarnków

3. SP Budzyń

  1.  

24.11.2011

Przyjazd na godz. 9.00

g. 9.15 – losowanie

-gry

Wyrzysk

hala sportowa

LKS „Łobzonka

 ul. Parkowa

Drużynowy Tenis Stołowy

Zgłoszenia drużyn do 10 listopada 2011

Prawo udziału w zawodach mają drużyny, które zajęły 1 i 2 miejsca w mistrzostwach powiatów.

Dziewczęta:

1.SP Wiatrowo

2. SP Wapno

3. SP Pęckowo

4. SP Krzyż Wlkp

5. SP Białośliwie

6. SP Czajcze

7. ZS Szamocin

chodzieski

 

Chłopcy:

1.SP Wiatrowo

2. SP Damasławek

3. SP Rosko

4. SP 1 Czarnków

5. SP Wyrzysk

6. ZS 1 Piła

7. ZS Szamocin

chodzieski

 

 -klasyfikacja końcowa:

Dziewczęta

1m. SP Białośliwie – awans (pilski)

2m. SP Pęckowo – awans (czarnk-trzcianecki)

3m. SP Wiatrowo (wągrowiecki)

4m. SP Wapno (wągrowiecki)

 5-6m. SP Krzyż Wlkp. (czarnk-trzcianecki)

           SP Czajcze (pilski)

 

Chłopcy:

1m.SP Wyrzysk – awans (pilski)

2m. SP Rosko – awans (czarnk-trzcianecki)

3m. SP 1 Czarnków (czarnk-trzcianecki)

4m. SP Wiatrowo (wągrowiecki)

5-6. SP Damasławek (wągrowiecki)

        ZS 1 Piła (pilski)

 

  1.  

 sobota,

03 grudnia 2011r.

 

Przyjazd uczestników na godzinę 9.30

1 mecz – godz. 10.00

Piła

Hala Szkoły Podstawowej Nr 1 w Pile ul. Buczka

 

Organizator

Ryszard Michalski tel.604236442

Halowa Piłka Nożna

Zgłoszenia drużyn do 12 listopada 2011

Prawo udziału w zawodach mają drużyny, które zajęły 1 miejsce w mistrzostwach powiatów i 2 drużyna powiatów powiatu pilskiego.

 

1.SP 3 Chodzież

2. SP 1 Złotów

3. SP Połajewo

4. SP 3 Wągrowiec

5. SP Nr 1 Piła

6. ZS Nr 3 Piła

-klasyfikacja końcowa:

1m. SP 1 Piła – awans

2.SP 3 Chodzież

3.SP 3 Wągrowiec

4.SP 1 Złotów

5.ZS 3 Piła

6.SP Połajewo

Wyniki meczów:

Wągrowiec – Połajewo 4:0

Złotów – Chodzież 0:4

SP 1 Piła – ZS 3 Piła 2:0

Wągrowiec – Zlotów 4:2

Połajewo – SP 1 Piła 0:5

Chodzież – ZS 3 Piła 2:0

Wągrowiec – SP 1 Piła1:3

PołajewoZłotów 0:7

Chodzież – SP 1 Piła 1:2

Wągrowiec – ZS 3 Piła 2:0

Połajewo- Chodzież 0:2

ZłotówSp 1 Piła 1:0

Połajewo- ZS 3 Piła 0:3

Wągrowiec – Chodzież 1:5

ZS 3 Piła – Złotów 0:4

 

  1.  

 10 lutego 2012r.,

godz. 9.00 – przyjazd uczestników

Godz. 9.30 – 1 mecz

Złotów -

Hala sportowa

Złotowskiego Centrum Aktywności Społecznej ul. Bohaterów Westerplatte

Organizator: Mariusz Ziatyk

– SP 1 Złotów

 

Piłka Ręczna Chłopców

Zgłoszenia do 05.01.2012

Zgłoszone drużyny:

  1. SP 1 Złotów
  2. SP 2 Wągrowiec
  3. SP Gołańcz
  4. SP Rosko

 

 

 

 

Uwaga!

  do  weryfikacji obowiązuje lista imienna wg wzoru ze strony www. szswielkopolska.pl.

SP 1 ZłotówSP Gołańcz   12:8 (4:4) bramki dla naszej drużyny uzyskali: Mikołaj Skrzydlak-5, Karol Smoliński-2, Szymon Osada-3, Eryk Kulengowski-1, Marcin Zepf-1

SP GołańczSP Rosko   12:7 (5:8)

SP 2 WągrowiecSP Gołańcz  10:15 (5:10)

SP 1 ZłotówSP 2 Wągrowiec   18:8  (8:5), bramki dla naszej drużyny zdobyli: Karol Smoliński-8, Mikołaj Skrzydlak-4, Marcin Zepf-3, Eryk Kulengowski-2, Szymon Osada-1.

SP 2 WągrowiecSP Rosko    14:18 (4:15)

SP 1 ZłotówSP Rosko   11:8  (4:6),

 

Klasyfikacja końcowa:

1m SP 1 Złotów 6 pkt - awans

2m SP Rosko                  4 pkt

3m SP Gołańcz                2 pkt

4m SP 2 Wągrowiec        0 pkt

 

  1.  

 04 lutego 2012r.

Godz. 9.00

Budzyń

Hala Gimnazjum

 

Org.

Janusz Szozda – SP Budzyń

Piłka Ręczna Dziewcząt

Zgłoszenia do 13.01.2012r.

Uczestnicy:

1.SP 1 Złotów

2. SP Budzyń

3. SP 3 Wągrowiec

4. SP Drawsko

 

Uwaga!

  do  weryfikacji obowiązuje lista imienna wg wzoru ze strony www. szswielkopolska.pl.

 

Wyniki:

Wągrowiec – Budzyń  5:10

Drawsko – Złotów 6:12

BudzyńZłotów 8:10

Wągrowiec – Drawsko 9:5

Budzyń – Drawsko 5:5

Złotów – Wągrowiec 16:11

Klasyfikacja końcowa:

1.      SP 1 Złotów 6pkt 38:25 – awans

2.      2. SP Budzyń 3 pkt 23:20

3.      SP 3 Wągrowiec 2 pkt 25:31

4.      SP Drawsko  1 pkt  16:25

  1.  

UWAGA !

ZMIANA TERMINU

 

24 marca 2012r.

Przyjazd uczestników na g. 11.30

 

Piła,

 sala Szkoły Podstawowej Nr 2

ul. Roosevelta

 

Org.

Tomasz Idzikowski

502144996

Piłka Siatkowa

Dziewcząt

Zgłoszenia do 4.03.2012r.

Prawo udziału w zawodach mają drużyny, które zajęły 1 miejsce w mistrzostwach powiatów i 2 drużyna powiatów powiatu pilskiego.

Zgłoszone drużyny:

SP 2 Piła

ZS 3 Piła

SP Krzyż Wlkp.

SP Skoki

SP 1 Złotów

 ZS Szamocin

 

Uwaga!

  do  weryfikacji obowiązuje lista imienna wg wzoru ze strony www. szswielkopolska.pl.

 

 

Wyniki:

 

1m. SP 2 Piła – awans

2. SP 1 Złotów

3. ZS 3 Piła

4. SP Skoki

5. SP Krzyż Wlkp.

6. SP Szamocin

 

półfinał: SP 2 Piła – Skoki 2:0

półfinał : Zlotów – ZS 3 Piła 2:1

 

mecz o 5 m. SP Krzyż – SP Szamocin 2:0

mecz o 3 m. ZS 3 Piła – SP Skoki 2:0

mecz o 1 m SP 2 Piła – SP 1 Złotów 2:1

 

 

  1.  

24 marca 2012r.

 na godz.8.45 – 

Przybycie uczestników

Piła,

 sala Szkoły Podstawowej Nr 2

ul. Roosevelta

Org. Mariusz Mijalski

Tel. 67 2105217

Piłka Siatkowa Chłopców

Zgłoszenia do 4.03.2012r.

Prawo udziału w zawodach mają drużyny, które zajęły 1 miejsce w mistrzostwach powiatów i 2 drużyna powiatów powiatu pilskiego.

1.      SP 2 Piła

2.      ZS 3 Piła

3.      SP 1 Czarnków

4.      SP Skoki

5.      SP Margonin

 

Uwaga!

  do  weryfikacji obowiązuje lista imienna wg wzoru ze strony www. szswielkopolska.pl.

 

Klasyfikacja końcowa

1m. SP Skoki – awans

2. SP 2 Piła

3. ZS 3 Piła

4. SP 1 Czarnków

5. SP Margonin

 

Wyniki meczów:

Margonin – Skoki 1:2

Margonin ZS 3 Piła 2:1

Margonin – SP 2 Piła 0:2

Margonin – Czarnków 0:2

Skoki – ZS 3 Piła 2:1

Skoki – SP 2 Piła 2:1

Skoki – Czarnków 2:0

ZS 3 Piła – SP 2 Piła 0:2

ZS 3 Piła – Czarnków 2:1

SP 2 Piła – Czarnków 2:0

  1.  

17 marca 2012r.

Godz. 12.00 – przyjazd uczestników

-otwarcie zawodów

-rozpoczęcie pokazów

Piła, hala sportowa SP 1 ul. Buczka

Aerobik grupowy

Zgłoszenia do 10 marca br.

Prawo udziału w zawodach mają drużyny, które zajęły

1 , 2, 3 miejsce w mistrzostwach powiatów

 

Zgłoszone drużyny:

SP 4 Piła

SP Krzyż Wlkp.

SP 2 Trzcianka

SP Lubasz

SP 1 Chodzież

SP 1 Piła

 

Uwaga!

  do  weryfikacji obowiązuje lista imienna wg wzoru ze strony www. szswielkopolska.pl.

 

 

 Klasyfikacja końcowa:

1m.  SP 1 Chodzież – awans

2m. SP Lubasz – awans

3m. SP Krzyż Wlkp. – awans

4m. SP 1 Piła

  1.  

 Sobota, 31.03.2011r.

przyjazd na godz. 11.00

11.20 – rozpoczęcie 1 meczu

Piła, SP 1

ul. Buczka

Unihokej Dziewcząt

Zgłoszenia do

10 marca

Prawo udziału w zawodach mają drużyny, które zajęły 1 miejsce w mistrzostwach powiatów i 2 drużyna powiatów powiatu pilskiego.

SP Smogulec

SP Ujście

SP Drawsko

SP 1 Piła

SP 5 Piła

Uwaga!

  do  weryfikacji obowiązuje lista imienna wg wzoru ze strony www. szswielkopolska.pl.

 

 

Klasyfikacja końcowa:

 

1m. SP Smogulec  7 pkt – awans

2. SP 5 Piła       5 pkt

3. SP Drawsko  4 pkt

4. SP 1 Piła       3 pkt

5. SP Ujście      1 pkt

 

Wyniki:

Drawsko-SP 5 Piła 2:2

Smogulec – SP 1 Piła 1:1

Drawsko – Ujście 1:1

Sp 5 Piła – Smogulec 0:2

SP 1 Piła – Ujście 1:0

Drawsko – Smogulec 0:2

SP 5 Piła – Ujście 2:0

SP 1 Piła – Drawsko 0:1

Smogulec – Ujście 1:0

SP 5 Piła – SP 1 Piła 0:1

  1.  

29.03.2012r.,

godz. 9.00- przyjazd uczestników

 

9.30 – rozpoczęcie zawodów

Piła

Szkoła Podstawowa Nr 1 , ul.Buczka

 

Org.

Ryszard Michalski

 

tel. 604236442

Unihokej Chłopców

Zgłoszenia do 10 marca

Prawo udziału w zawodach mają drużyny, które zajęły 1 miejsce w mistrzostwach powiatów i 2 drużyna powiatów powiatu pilskiego.

SP Smogulec

SP Wieleń

ZS 1 Piła

SP 1 Piła

Uwaga!

  do  weryfikacji obowiązuje lista imienna wg wzoru ze strony www. szswielkopolska.pl.

 

 

Wyniki:

 

ZS 1 Piła – SP Smogulec 2:0

SP Wieleń – SP 1 Piła 0:1

ZS 1 Piła – SP Wieleń 3:0

SP Smogulec – SP 1 Piła 2:3

ZS 1 Piła – SP 1 Piła 2:0

SP Smogulec – SP Wieleń 1:3

 

Klasyfikacja końcowa:

 

1. ZS 1 Piła 6 pkt – awans

2. SP 1 Piła 4 pkt

3. SP Wieleń 2 pkt

4. SP Smogulec 0 pkt

 

  1.  

Do 14.04.2012r.

Grupa I  -

3.04.2012r.,

 hala SP 1 w Pile

ul. Buczka

 

godz.10.30 –przyjazd

 

 Godz. 11.00 - 1 mecz 

 

Org.

Dariusz Jańczak

tel. 601621599

 

Grupa II:

 

31 .03.2012r., hala Gimn.Miejskiego Nr 1 w Wągrowcu ,

ul. Św. Wojciech

Przyjazd

na g.  - 9.30,

1 mecz – godz. 10.00

 

Org. Dariusz Sobański tel. 506847458

 

 

II runda:

 

Finał:

Piła, SP 1 ,

 ul. Buczka

14.04.2012r., g. 11.00- przyjazd

 

Koszykówka dziewcząt

Zgłoszenia do 10.03.2012

Prawo udziału w zawodach mają drużyny, które zajęły 1 miejsce w mistrzostwach powiatów i 2 drużyna powiatów powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego

 

 

Uwaga!

  do  weryfikacji obowiązuje lista imienna wg wzoru ze strony www. szswielkopolska.pl.

 

I runda:  do 31 marca 2012r.

 

Uwaga zmiana terminu w grupie I

 

Grupa I  -

 Wtorek, 12.04.2012r., hala SP 1 w Pile

 ul. Buczka  godz. 11.30  –przyjazd

  godz. 12.00- 1 mecz 

 

 SP 1 Piła   - gospodarz

 SP 3 Trzcianka

 Złotowski

Trzcianka – Piła 4:62

 

Grupa II –

31 .03.2012r., hala Gimn.Miejskiego Nr 1 w Wągrowcu ,

ul. Św. Wojciech

Przyjazd na g. 9.30,

1 mecz – godz. 10.00

 

 1m. SP Jędrzejewo 

 2m. SP 4 Wągrowiec

 SP 1 Chodzież – nie uczestniczyli

 

Wynik:

SP 4 Wągrowiec – SP Jędrzejewo 12:88

 

II runda – finałowa:

SP 1 Piła,

14 .04.2012r.

Przyjazd na g. 11.00

 

Półfinał 1 z gr.I   z gr.II

   SP 1 Piła  - SP 4 Wągrowiec  50:12

Półfinał 2:  2 z gr.I – 1 z gr. II

            Trzcianka- SP Jędrzejwo 0:20wo

Mecz o 3 miejsce

Wągrowiec – Trzcinka 20:0wo

Mecz o 1 miejsce:

Piła – Jędrzejewo 19:24

 

    1. SP Jędrzejewo – awans
    2. SP 1 Piła
    3. SP 4 Wągrowiec
    4. SP 2 Trzcianka

 

  1.  

Do 14.04.2012r.

Grupa I– 

 

31.03.2012r.,

Piła, hala

 ZS Nr 2

Ul. Kr. Jadwigi

 

Przyjazd na g. 9.00

 

1 mecz 9.30

 

 

 

 

Grupa II –

 

31.03.2012r.,

Piła, Sala SP 4 ul. Grabowa

Przyjazd na g. 9.30

1 mecz – godz. 10.00

 

II runda- FINAŁ:

 

14.04.2012r.,

Hala ZS 2 Piła

ul. Kr. Jadwigi.

 

Przybycie uczestników na g. 8.30

Godz. 9.00 – rozpoczęcie 1 półfinału.

 

Organizator turnieju – Grzegorz Przewoźniak

 tel. 509179416

Koszykówka chłopców

Zgłoszenia do 10.03.2012

Prawo udziału w zawodach mają drużyny, które zajęły 1 miejsce w mistrzostwach powiatów i 2 drużyna powiatów powiatu pilskiego.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uwaga!

  do  weryfikacji obowiązuje lista imienna wg wzoru ze strony

 www. szswielkopolska.pl.

 

 

 

 

I runda:  do 05 kwietnia 2012r.

 

Grupa I  - 31.03.2012r., g. 9.30 – 1 mecz

 

1m. ZS 2 Piła  - gospodarz

 2m. SP 4 Wągrowiec

Złotowski – nie uczestniczył

 

Grupa II –    28 .03.2012r.,

Piła, Sala SP 4 ul. Grabowa

 

1 mecz – godz. 9.00 – grają:

SP 4 Piła – SP 1 Chodzież 30:13

2 mecz – SP 4 Piła – SP Krzyż 41:30

3 mecz Krzyż – Chodzież 8:40

 

1m. SP 4 Piła

2m  SP 1 Chodzież

3m.SP Krzyż Wlkp.

 

II runda – finałowa: 14 .04.2012r.

-  ZS Nr 2 Piła, ul. Kr. Jadwigi

Przybycie uczestników na godz. 8.30

Godz. 9.00 rozpoczęcie

 1  półfinału

     ZS 2 Piła– SP 1 Chodzież

Półfinał 2: 

SP 4 Wągrowiec– SP 4 Piła 23:39-

mecz o 3 miejsce

Wągrowiec-Chodzież 7:31

mecz o 1 miejsce

ZS 2 Piła – SP 4 Piła 31:39

 

UWAGA!

W razie rezygnacji udziału zespołu w turnieju finałowym, opiekun drużyny zobowiązany jest  poinformować Czwórbój rezygnacji gospodarza turnieju finałowego.

 

Klasyfikacja końcowa:

    1. SP 4 Piła – awans
    2. ZS 2 Piła
    3. SP 1 Chodzież
    4. SP 4 Wągrowiec
    5. SP Krzyż

 

  1.  

15.05.2012r.

 

Godz. 11.00- rozpoczęcie konkurencji

Zlotów, stadion Miejski

przy ul. Wioślarskiej

Czwórbój la

Zgłoszenia do 10.05.2012

Prawo udziału w zawodach mają drużyny, które zajęły

1 i 2 miejsce w mistrzostwach powiatów .

 Z powiatu pilskiego

1,2 ,3,4 miejsce.

 

Uwaga!

 do weryfikacji obowiązuje lista imienna wg wzoru ze strony 

www. szswielkopolska.pl.

Zgłoszone drużyny dziewcząt:

SP 1 Piła -1310pkt

ZS 1 Piła – 1309

SP 4 Piła – 1245

ZS 2 Piła – 1194

SP Krzyż WLkp.- 1120

SP 1 Czarnków -1020

SP Krajenka – 950

SP Damasławek – 979

SP 3 Wągrowiec – 967

SP 1 Chodzież – 948

ZS Szamocin - 913

 

 

Zgłoszone drużyny chłopców:

 

SP 1 Piła -1095 pkt

ZS 2 Piła – 1065

SP 4 Piła – 1044

SP 5 Piła – 1004

SP Krzyż Wlkp.- 1215

SP 1 Czarnków -1080

SP Krajenka 1025

SP Mieścisko – 960

SP Gołańcz 905

SP 1 Chodzież – 889

ZS Szamocin - 695

 

 

Wyniki zawodów Rejonowych w Czwórboju

15 maj 2012 r. – Złotów

 

Dziewczęta

 

Miejsce

Punkty(5)

Szkoła

1

1268

ZS-1 Piła -awans

2

1234

SP-1 Piła- awans

3

1220

SP-4 Piła

4

1211

SP Krzyż

5

1190

ZS-2 Piła

6

1127

SP-1 Chodzież

7

1070

SP-1 Czarnków

8

1011

SP Krajenka

 

Chłopcy:

 

Miejsce

Punkty(5)

Szkoła

1

1103

SP Krzyż - awans

2

1070

ZS-2 Piła - awans

3

1033

SP-1 Piła

4

1024

SP Krajenka

5

1013

SP-4 Piła

6

959

SP-1 Czarnków

7

927

SP-1 Chodzież

8

924

SP-5 Piła

9

840

SP Mieścisko

10

727

SP Gołańcz

 

Najlepsi indywidualnie w czwórboju:

 

Dziewczęta:

 

1.Pacholec  Katarzyna – ZS 1 Piła – 349 pkt

2.Szypryt Ola – ZS 2 Piła – 265 pkt

3.Stasiuk  Roksana – SP 4 Piła – 264

 

Chłopcy:

1. Klocek Kamil – SP 1 Piła – 261 pkt

2.Siejbach Bartosz – PSP Krajanka – 255 pkt

3.Dziubała Marcin – SP Krzyż Wlkp. 252 pkt

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

18.

 

 

 

 

 

 

19.

 

 

 

 

 

 

20.

 

 

 

 

 

 

 

 

© - 2011
SZS „WIELKOPOLSKA” ®