KALENDARZ ZAWODÓW REJONOWYCH PIŁA

W ROKU SZKOLNYM 2011/2012

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

 

LP

DATA

 

MIEJSCE

PROPOZYCJA

DYSCYPLINA

UWAGI

UCZESTNICY - SZKOŁY

KOMUNIKATY

  1.  

 30. 09. 2011 -piątek

weryfikacja w godzinach

od 9.30-10.50

godz. 11.00- rozpoczęcie

konkurencji

 

Zlotów, stadion

przy ul. Wioślarskiej

 Indywidualna

Lekka Atletyka

Zgłoszenia na adres renwols@wp.pl

Do dnia 26.09.2011.

 

Zgłoszenia po terminie nie będą przyjęte

 

 Program minutowy – 30.09.2011r. – Złotów

11.00 –chód 2 km K i 3 km M      w dal K 

11.00 – 110ppł M

11.10 – 100 ppł K

11.20 – 100 K eliminacje

11.35 – 100 M – eliminacje

11.50 – 400 K

12.00 – 400 M

12.10 – 800 K

12.20 – 800 M                         w dal M

12.30 – 100 K –finał                

12.35 – 100 M – finał

12.40 – 200 K

12.50 – 200 M

13.00 – 3000 M

13.15 – 1500 K

13.25 – 1500 M

13.35– 4 x 100 K

13.45 – 4 x 100 M

13.55 – 4 x 400 K

14.05 – 4 x 400 M

Uwagi:

Biegi na 100 metrów – eliminacje i finał. Do finału kwalifikuje się 5 najlepszych wyników.

-Pozostałe konkurencje biegowe – serie na czas.

 

 

Licealiada Rejonu Pilskiego w LA – zgłoszenie do zawodów wojewódzkich

 

Chód 2 km K

1.Bemowska Joanna – ZS im. ST. Staszica w Pile  10.24,8

2. Parecka Karolina – I LO Piła  11.41,4

3. Mrotek Katarzyna I- I LO Piła 11.44,1

Chód 3 km M

1. Kulza Jacek – I LO Piła  15.05,03

2. Barabasz Szymon – ZSP Łobżenica 16.21,76

3. Rusek Jakub – I LO Piła 18.41,47

100K

1. Michalska Jagoda – LO Czarnków 13,74

2. Janicka Aleksandra –LO Czarnków 14,02

3. Kuczyńska Alicja – ZSE Złotów 14,08

100M

1. Lewandowski Bartłomiej – I LO Złotów 11,59

2. Walczyński Wojciech –I LO Złotów  11,90

3. Banaszczyk Michał –ZSP 1 Piła 11,95

100ppł K

1. Markowska Karolina – ZS im. ST. Staszica Piła 17,69

2. Ziemniak Anna – ZSP Stara  Łubianka 22,79

3. Misiak Paulina –ZSP Stara Łubianka 23,38

110 ppł M

1. Mikołajczak Sebastian – ZSP 1 Piła  15,81

2. Kłos Łukasz – ZSP 3 Piła  19,11

3. Herbach Mateusz – LO T. Salezjańskiego Piła 21.10

400 K

1. Jagła Danuta –ZS im. ST. Staszica Piła 1.04,70

2.Duda Klaudia – ZSP 2 Wągrowiec 1.07,87

3. Pająk Joanna – ZSP 2 Piła 1.08,08

400M

  1. Stochaj Artur – LO Czarnków  52,20
  2.  Buchaljczyk Łukasz – ZSP 1 Piła 53,02
  3. Ciemięga Grzegorz –ZS im. ST. Staszica Piła 53,68

800K

1.Nowak Katarzyna –ZS im. ST. Staszica Piła 2.24,92

2. Ziach Karolina –ZSE Złotów  2.27,61

3.Szczepaniak Agata –I LO Piła 2.28,27

800M

  1. Stefaniak Dawid 93 – ZSP Stara Łubianka 2.04,84
  2. Stocki Daniel – ZSP Stara Łubianka 2.07,23
  3. Romanowski Dominik –LO Czarnków 2.11,29

200K

  1. Rolińska Agata –ZS im. ST. Staszica Piła 28,01
  2. Wójcik Weronika – I LO Piła 30,08
  3. Malczewska Patrycja – ZSP Wyrzysk 30,60

200M

1. Jarmołowicz Jakub - ZSP Łobżenica 23,37

2. Osowski Filip – ZSE Złotów 23,88

3. Świetliński Dawid – ZS im. ST. Staszica Piła 24,29

1500K

  1. Skrzypczyńska Martyna – ZSE Złotów 5.44,13
  2. Antosik Karolina –ZSP Stara Łubianka 5.45,42
  3. Piątek Anna – LO T. Salezjańskiego Piła 5.51,46

1500M

  1. Linka Kamil – ZSP 3 Piła 4.18,72
  2. Wyrzykiewicz Adrian –ZSP 1 Piła 4.31,83
  3. Brygarczyk  Adrian – LO Czarnków 4.43,79

3000 M

1. Piotrowicz Patryk – ZSP Stara Łubianka 9.56,17

2. Knap Krzysztof – I LO Piła 10.05,58

3. Jans Adrian – ZSP Czarnków 10.06,86

 

W dal K

1. Sroka Marta – LO Czarnków 4,48

2. Cyrulik Marta – ZSP Czarnków 4,30

3. Malaga Paulina – ZSP 2 Piła 4,43

 

W dal M

1. Długosz Patryk 95 – ZSP 3 Piła 6,12

2. Wysocki Jacek 93 – ZSP Stara Łubianka 6,07

3. Kostyk Artur 94 – CK „Nauka” Piła 5,94

 

Wzwyż K

  1. Lelis Natalia –ZSP 2 Piła 145
  2. Kownacka Angelika – I LO Piła 145
  3. Wachowiak Margarita – ZSP 2 Wągrowiec 135

Wzwyż M

  1. Tasarz Przemysław – ZSS Krajenka 185
  2. Gryka Patryk – ZSS Krajenka 180
  3. Miękisiewicz Marcin – ZSP Czarnków 180

p. kulą 4 kg K

1. Hagdan Paulina 93- ZSP 2 Wągrowiec 12,15

2. Adamska Marta 93 – ZSP 2 Wągrowiec 8,90

3. Waszyńska Agnieszka 94 – I LO Piła 8,74

p. kulą 5 kg M

 

  1. Hajse Maciej 94 – ZSP Czarnków 12,87
  2. Wołyniec Paweł – ZSP Czarnków 12,42
  3. Łojko Kamil 94 – ZS im. ST. Staszica Piła 12,32

Oszczep 600g K

 

  1. Podolska Martyna 94 – I LO Piła 21,88
  2. Jelińska Izabela 94 –CK „Nauka” Piła 24,20
  3. Wawrzyniak Weronika 94 – ZSP 2 Wągrowiec 20,88

Oszczep 700g M

  1. Dymek Miłosz 94 – LO Czarnków 48,80
  2. Głuchowski Damian 93 – ZS CKR Brzostowo 45,47
  3. Działowski Łukasz 93 – ZSP 2 Wągrowiec 44,40

4 x 100 K

1. ZSP 2 Wągrowiec 54,07

2. ZS im. ST. Staszica Piła 55,93

 

 

4 x 100 M

1. ZSP Łobżenica 46,57

2. LO Krzyż 47,13

 

4x400K

1.ZS im. ST. Staszica Piła 4.28,94

2. LO Czarnków 4.44,66

4 x 400 M

1. LO Czarnków 3.40,44

2. ZSP Stara Łubianka 3.40,72

 

  1.  

17.11. 2011r.

Przyjazd uczestników do godziny 9.15

Godz. 9.30 – odprawa i losowanie

- rozpoczęcie zawodów

Złotów,

Hala

Sportowo-Widowiskowa Złotowskiego Centrum Aktywności Społecznej

ul. Boh.Westerplatte

 

Org.

Henryk Rogala tel.  602815521

Drużynowy

Tenis

Stołowy

Zgłoszenia drużyn do

5.11.2011r.

Prawo startu mają drużyny, które w zwodach powiatowych zajmą 1 i 2 miejsca.

Lista startowa:

Dziewczęta:

1. ZSP Wyrzysk

 2. ZSP 3 Piła

3. LO Czarnków

4. I LO Wągrowiec

5. ZSP 2 Wągrowiec

6. ZSE Złotów

7. I LO Złotów

Chłopcy:

1.ZSP 1 Piła

2.ZSP Wyrzysk

3. ZST Trzcianka

4. ZSP Gołańcz

5. ZSP 2 Wągrowiec

 6. ZSE Złotów

7. ZSR Złotów

 

Wyniki  końcowe:

Dziewczęta:

1m. ZSE Złotów – awans

2m. LO Czarnków

3m. ZSP Wyrzysk

4m. I LO Wągrowiec

5-6m. ZSP 3 Piła

          I LO Złotów

7m. ZSP 2 Wągrowiec

 

Chłopcy:

1m. ZSE Złotów – awans

2m.  ZST Trzcianka – awans

 3m. ZSP 1 Piła

 4m. LO Czarnków

 5m. ZSR Złotów

 6m. ZSP Wyrzysk

 7-8m. ZSP 2 Wągrowiec

           ZSP Gołańcz

  1.  

6.12.2011

Przyjazd uczestników na godz. 9.30

-losowanie

-godz. 10.00 – 1 mecz

Piła,

 Hala Sportowa Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej

w Pile, ul.Podchorążych

 

Halowa

 Piłka Nożna

Zgłoszenia do 15.11.2011r.

Prawo startu mają drużyny, które w zwodach powiatowych zajmą 1 miejsca, i 2 drużyna z powiatu czarnkowsko – trzcianeckiego.

Losowanie grup w dniu zawodów, przez opiekunów drużyn. Zespoły z powiatu czarnkowsko - trzcianeckiego będą rozstawione.

Następnie rozegrane zostaną półfinały

I mecze o miejsca: 5-6; 3-4; 1-2;

Uczestnicy:

1.       ZSP 1 Wągrowiec

2.       LO Trzcianka

3.       ZSP Czarnków

4.       ZSE – M Złotów

5.       ZS im. ST. Staszica Piła

6.       ZSP Chodzież

 

Wyniki – eliminacji w grupach

Grupa „A”

ZSP Czarnków – ZSP 1 Wągrowiec 1:1

ZSP 1 Wągrowiec – ZSE – M Złotów 5:1

ZSP Czarnków – ZSE – M Złotów 1:0

1m. ZSP 1 Wągrowiec 4 pkt +4

2m. ZSP Czarnków  4 pkt + 1

3m. ZSE – M Złotów 0 pkt

Grupa  „B

LO Trzcianka – ZS im. ST. Staszica Piła 1:1

ZS im. ST. Staszica Piła – ZSP Chodzież 2:3

LO Trzcianka – ZSP Chodzież 3:3

-kolejność w grupie

1m. ZSP Chodzież 4 pkt

2m. LO Trzcianka   2 pkt

3m. ZS im. ST. Staszica Piła   1 pkt

 

mecz o 5 miejsce: Piła – Złotów 3:0

półfinał 1: Trzcianka – Wągrowiec 1:2

półfinał 2: Czarnków – Chodzież 2:3

mecz o 3 miejsce: Trzcinka – Czarnków 0:2

mecz o 1 miejsce: Chodzież – Wągrowiec 2:1

·         klasyfikacja końcowa:

1m. ZSP Chodzież – awans

2m. ZSP 1 Wągrowiec

3m. ZSP Czarnków

4m. LO Trzcianka

5m.  ZS im. ST. Staszica Piła

6m. ZSE – M Złotów

 

  1.  

ok.  I runda 19.11.2011

 

Finał do 28.11.2011-Wągrowiec, hala OSiR

Przyjazd na g. 9.30

1 mecz – godz. 10.00

 I runda: Wągrowiec

 Grupa II 23.11.,g.10.00  Chodzież,

ZSP

ul. Wyszyńskiego

 

II runda -  finał:

28.11.2011r.,

g. 9.30

OS i R Wągrowiec

       

Piłka Ręczna Chłopców

Zgłoszenia do 10.11.2011r.

Prawo startu mają drużyny, które w zwodach powiatowych zajmą 1 miejsca, i 2 drużyna z powiatu wągrowieckiego.

I runda –  25.11.2011r., godz. 10.00

Wągrowiec, hala OS i R ul. Kościuszki

 

Grupa I                                         

  1m. ZSP 1 Wągrowiec – gospodarz  

  2m.  ZSP Czarnków                      

  3m.  ZSE Złotów                            

 

 

Grupa II – 23.11.2011r., godz. 10.00

    Chodzież,

     hala ZSP ul. Ks. Wyszyńskiego

 

  1m.  I LO Wągrowiec - awans

   2m. ZSP Chodzież – awans

   3m. ZSTR Nieżychowo

 

Finał:

 28.11.2011 – Wągrowiec,

hala OS i R ul. Kościuszki

-przyjazd na godzinę 9.30

 

 godz. 10.00   1 półfinał:

 ZSP 1 Wągrowiec 10:0wo – ZSP Chodzież

                        2 półfinał:

 ZSP Czarnków –  I LO Wągrowiec 9:16

Mecz o 3 miejsce : ZSP Czarnków

Mecz o 1 miejsce:

  ZSP 1 Wągrowiec – I LO Wągrowiec 22:14

 

Klasyfikacja końcowa:

1m. ZSP 1 Wągrowiec – awans

2m. I LO Wągrowiec – awans

3m. ZSP Czarnków

4m. ZSP Chodzież

5-6. ZSTR Nieżyciowo

       ZSE Złotów

 

  1.  

24.11.2011r.

 

Przyjazd na g. 9.30

 

1 mecz g. 10.00

Wągrowiec,

hala sportowa

 OS i R-u

ul. Kościuszki

Piłka Ręczna Dziewcząt

Zgłoszenia do 10.11.2011r.

Prawo startu mają drużyny, które w zwodach powiatowych zajmą 1 miejsca, i 2 drużyna z powiatu wągrowieckiego.

 

Uczestnicy:

LO Tow. Salezjańskiego Piła

I LO Wągrowiec

ZSP 2 Wągrowiec

LO Czarnków

 ZSE Złotów

 

Wyniki:

LO T. Sal. Piła – ZSP 2 Wągrowiec 7:8

ZSE Złotów – I LO Wągrowiec 7:8

LO Czarnków – LO T. Sal. Piła 5:8

ZSP 2 Wągrowiec – ZSE Zlotów 6:7

I LO Wągrowiec – LO Czarnków 8:4

LO T. Sal. Piła – ZSE Złotów 7:7

ZSP 2 Wągrowiec – LO Czarnków 9:8

LO T. Sal. Piła – I LO Wągrowiec 5:8

LO Czarnków – ZSE Zlotó 1:11

I LO Wągrowiec – ZSP 2 Wągrowiec 9:8

  - klasyfikacja końcowa:

 1m. I LO Wągrowiec 8 pkt. – awans

 2m. ZSE Złotów 5 pkt

 3m. ZSP 2 Wągrowiec 4 pkt

 4m. LO Towarzystwa Salezjańskiego Piła 3

 5m. LO Czarnków  0 pkt

 

  1.  

I runda- do 18.01.2012

 

 

Uwaga!

Ustalając termin turniejów I rundy poroszę wziąć pod uwagę, że w dniach 11,12,13.01.2012 próbne matury.

II runda-finał:

ok.25.01.2012

Grupa I – 16.01.2011r. – ZSP 2 Piła ,

ul. Teatralna

Przyjazd na g. 9.30

g. 10.00 – 1 mecz

 

 

Grupa II –

18.01.2012r., - hala

Sportowo-Widowiskowa

w Trzcince

ul. Żeromskiego (przy LO

Przyjazd do g. 7.45

1 mecz – godz. 8.00

Piłka Koszykowa Dziewcząt

Zgłoszenia do 20.12.2012r.

Prawo startu mają drużyny, które w zwodach powiatowych zajmą 1 miejsca, i 2 drużyna z powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego.

 

Uwaga!

Obowiązkowo opiekun zespołu przed rozpoczęciem turnieju organizatorowi dostarcza listę imienną drużyny.

Lista ta musi być dokładnie wypełniona wg wzoru ze strony www.szswielkopolska.pl

 Składy grup – I runda: do 18.01.2011

Grupa I   - 16. 01.2012 – hala ZSP w Pile,

ul. Teatralna , godz. 9.30 – przyjazd; godz. 10.00 – 1 mecz   

 (org.Radosław Sójka  tel.505462470  )

                          

ZSP 2 Piła  -gospodarz    

LO Czarnków                            

ZSE  Złotów          

-wyniki:

Złotów – Piła 32:27

Piła – Czarnków 28:16

Złotów – Czarnków 26:20

 

1m.  ZSE Złotów

2m. ZSP 2 Piła

 3m. LO  Czarnków                         

 

Uwaga ! zmiana terminów

Grupa II 

 

LO Trzcianka

ZSP Chodzież

I LO Wągrowiec       

 W tej grupie odbędzie się mecz pomiędzy Wągrowcem a Chodzieżą w dniu 19.01. w Chodzieży , o godz. 12.00  na hali ZSP w Chodzieży ul.Wyszyńskiego.

Natomiast mecze drużyn z zespołem LO Trzcianki, odbędą się za zgodą i aprobatą opiekunów Chodzieży i Wągrowca w odrębnych terminach i na ich salach. Muszą się one odbyć do 31 stycznia 2012r.

 

ZSP Chodzież – Wągrowiec 36:27

I LO Wągrowiec – LO Trzcianka 22:57

ZSP Chodzież – LO Trzcianka 30:57

 

 

Runda II – finał:  09 02.2012r. , Hala Złotowskiego Centrum Aktyw. Społecznej w Złotowie

- przyjazd uczestników na godz. 9.30

- rozpoczęcie 1 meczu – g. 10,00

 

półfinał 1: 1 z gr.I – 2 z gr.II

ZSE Złotów – ZSP Chodzież 53:45

 

półfinał 2: 2 z gr. I – 1 z gr. II

  ZSP 2 Piła – LO Trzcianka 38:34

 

mecz o III miejsce:

Trzcianka – Chodzież 55:36

mecz o I miejsce  :    

Piła – Złotów 30:45

 

Klasyfikacja końcowa:

 

1m. ZSE Złotów – awans

2m. ZSP 2 Piła

3m. LO Trzcianka

4m. ZSP Chodzież

5-6. I LO Wągrowiec

       LO Czarnków

   

  1.  

 I runda – do 25.01.2012

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

II runda- finał:

Piła,

06 .02.2012

 

 

Grupa I –

ZSP 2

w Pile

ul. Teatralna 1

 

Org. Maciej Izban

   tel. 607732974

 

 

Grupa II

ZSE Złotów

 PL. Wolności ½

Przyjazd do g. 9.30

1 mecz – g. 10.00

 

Org. Marcin Łykaj

 

 

 

 

Finał rejonu:

Piła

Hala PWSZ

ul. Podchorążych

 

Godz. 8.30

Piłka Koszykowa Chłopców

 Zgłoszenia do 20.12.2011r.

Prawo startu mają drużyny, które w zwodach powiatowych zajmą 1 miejsca, i 2 drużyna z powiatu pilskiego.

Uwaga!

Obowiązkowo opiekun zespołu przed rozpoczęciem turnieju organizatorowi dostarcza listę imienną drużyny.

Lista ta musi być dokładnie wypełniona wg wzoru ze strony www.szswielkopolska.pl

Składy grup – I runda:

Grupa I     - 30.01.2012r., godz. 9.00

Hala ZSP 2  w Pile, ul. Teatralna 1                                 

 

  ZSP 2 Piła   - gospodarz                

  I LO Wągrowiec                  

  ZST Trzcianka 

   

WYNIKI:

Wągrowiec – Trzcianka 29:28

 Piła – Wągrowiec -45:21

 Piła – Trzcianka 83:15 

1m. Piła

2m. Wągrowiec

3m. ZST Trzcianka    

 

 Grupa II – 25.01.2012r.

sala ZSE w Złotowie Pl. Wolności ½

 

Godz. 9.30 – przyjazd uczestników

Godz. 10.00 – 1 mecz

 

  1m. ZS im. ST. Staszica Piła

  2m. ZSE Złotów – gospodarz

  3m. ZSLG Rataje

 

Runda II – finał: 06 lutego 2012r., godz. 8.30

Hala PWSZ w Pile,

 ul. Podchorążych

 

półfinał 1: 1 z gr.I – 2 z gr.II

 ZSP 2 Piła – ZSE Złotów 43:18

 

półfinał 2: 2 z gr. I – 1 z gr. II

  I LO Wągrowiec – ZS im. ST. ST. Staszica Piła  32:80

 

mecz o III miejsce:

Wągrowiec – Złotów  31:37

mecz o I miejsce:  

ZSP 2 Piła – ZS im. ST. Staszica Piła

       45:93

 

*klasyfikacja końcowa:

1m. ZS im. ST. Staszica Piła- awans

2m. ZSP 2 Piła

3m. ZSE Złotów

4m. I LO Wągrowiec

5-6. ZST Trzcianka

       ZSL i G Rataje 

 

  1.  

I runda – do 04 .02.2012

 

II – finał:   9.02.2012 –Piła hala PWSZ

Grupa I – 30.01.2012r., hala ZS im. ST. Staszica w Pile ul. Bydgoska

Przyjazd na godz. 9.00

1 mecz – godz. 9.30

Org. Tomasz Aszemberg tel. 603 080 11 10)

 

 

 

Grupa II –

25. 01.2012,

 godz. 9.00 -1 mecz,

hala widowiskowo-sportowa w Trzciance

ul. Żeromskiego

 

Org. Zbigniew Szpak tel.

604 59 57 70

 

Siatkówka Chłopców

Zgłoszenia do 20.12.2012

Prawo startu mają drużyny, które w zwodach powiatowych zajmą 1 miejsca, i 2 drużyna z powiatu pilskiego.

Uwaga!

Obowiązkowo opiekun zespołu przed rozpoczęciem turnieju organizatorowi dostarcza listę imienną drużyny.

Lista ta musi być dokładnie wypełniona wg wzoru ze strony www.szswielkopolska.pl

Składy grup  – I runda:

Grupa I30.01.2012r.,

 

godz. 9.00 – przyjazd

Godz. 9.30 – 1 mecz,

Piła hala ul. Bydgoska                                                  

 

ZS im. ST. Staszica  - gospodarz             

ZSE Złotów                                                     

 I LO Chodzież  

 

ZS im. ST. Staszica Piła – I LO Chodzież 2:0

ZSE Złotów – I LO Chodzież 2:0

ZS im. ST. Staszica Piła – ZSE Złotów 2:0

 

Kolejność w grupie:

 

1m. ZS im. ST. Staszica Piła

2m. ZSE Złotów

3m. I LO Chodzież                         

Grupa II – turniej : 25. 01.2012,

 godz. 9.00 -1 mecz, hala widowiskowo-sportowa w Trzciance

ul. Żeromskiego

 

 I LO Piła

 I LO Wągrowiec

 LO Trzcianka – gospodarz

 

Wyniki:

LO Trzcianka – I LO Piła 2:0

I  LO Wągrowiec – I LO Piła 0:2

LO Trzcianka – LO Wągrowiec 2:0

 

1m. LO Trzcianka – awans

2m. I LO Piła – awans

3m. I LO Wągrowiec

Runda II – finał:  09 lutego 2011r., godz. 9.30

 Piła, hala PWSZ

półfinał 1: 1 z gr.I – 2 z gr.II

  ZS im. ST. Staszica Piła  - I LO Piła 2:0 wo

półfinał 2: 2 z gr. I – 1 z gr. II

   ZSE Złotów - LO Trzcianka 0:2

mecz o III miejsce: Złotów

mecz o I miejsce  :

 LO Trzcianka – ZS im. ST. Staszica Piła 1:2

Klasyfikacja końcowa:

1m. ZS im. ST. Staszica Piła – awans

2m. LO Trzcianka – awans

3m. ZSE Złotów  

4m. I LO Piła

5-6. I LO Wągrowiec

      I LO Chodzież

 

  1.  

I runda – do 5.02.2012r.

 

 

 

 

II – finał: 

10.02.2012 r.

Piła, hala PWSZ

 

Grupa I –

 Piła,

sala I LO Piła

 ul. W. Pola

 

Przyjazd na g. 8.30

1 mecz – godz.9.00

Org. Iwona Kubiak tel. 515137697

 

 

Grupa II – Czarnków, hala Gimnazjum

 ul. Wroniecka

01.02.2011r.,

godz. 9.00

 

 

Siatkówka Dziewcząt

Zgłoszenia do 20.12.2012

Prawo startu mają drużyny, które w zwodach powiatowych zajmą 1 miejsca, i 2 drużyna z powiatu pilskiego.

Uwaga!

Obowiązkowo opiekun zespołu przed rozpoczęciem turnieju organizatorowi dostarcza listę imienną drużyny.

Lista ta musi być dokładnie wypełniona wg wzoru ze strony www.szswielkopolska.pl

 LO Czarnków

ZSP 2 Wągrowiec

I LO Piła

ZS im. ST. Staszica Piła

 I LO Złotów

 

Składy grup –  I runda:

Grupa I -25.01.2012r.,

sala I LO w Pile ul. W. Pola  

Godz. 8.30 – przyjazd

Godz. 9.00 – 1 mecz     

                                

 I LO Piła  -gospodarz                    

 I LO Złotów                                 

 ZSP 2 Wągrowiec   

-wyniki:

I LO Piła – ZSP 2 Wągrowiec 2:0

ZSP 2 Wągrowiec – I LO Zlotów 0:2

I LO Piła – I LO Złotów 2:0

 

1m. I LO Piła – awans

2m. I LO Zlotów – awans

3m. ZSP 2 Wągrowiec

          

  Grupa II – 01.02.2011r.,

godz. 9.00

– hala Gimnazjum w Czarnkowie

  ul. Wroniecka

1.ZS im. ST. Staszica Piła

2. I LO Chodzież

3. LO Czarnków – gospodarz

 Piła – Chodzież 2:0

Czarnków – Chodzież 1:2

 Czarnków – Piła 0:2

 

1m. ZS im. ST. Staszica Piła

 2m. I LO Chodzież

 3m. LO Czarnków

 

Runda II – finał: 10 lutego 2012r., godz. 9.30

Hala PWSZ

półfinał 1:

I LO Piła  – I LO Chodzież 2:0

półfinał 2:

I LO Złotów – ZS im. ST. Staszica Piła  0:2

mecz o III miejsce:

Chodzież – Złotów  0:2

mecz o I miejsce  :    

I LO Piła – ZS im. ST. Staszica Piła 2:1

 

Klasyfikacja końcowa:

1m. I LO Piła – awans

2m. ZS im. ST. Staszica Piła

3m. I LO Złotów

4m. I LO Chodzież

5-6. LO Czarnków

       ZSP 2 Wągrowiec

 

  1.  

Piła,

17 marca 2012

Hala sportowa SP Nr 1 w Pile, ul. Buczka

 

Przyjazd zespołów na godz. 12.00

- otwarcie zawodów

-rozpoczęcie pokazów

Aerobik Grupowy

Zgłoszenia do 10.03.2012r.

Prawo startu mają drużyny, które w zwodach powiatowych zajmą 1,2  i 3 miejsce.

ZSE Złotów

ZSP Wieleń

LO Czarnków

„Edukacja” Lubasz

Obowiązkowo opiekun zespołu przed rozpoczęciem turnieju organizatorowi dostarcza listę imienną drużyny.

Lista ta musi być dokładnie wypełniona wg wzoru ze strony www.szswielkopolska.pl

 

 

 - klasyfikacja końcowa:

 

1m. LO Czarnków – awans

2m. „Edukacja” Lubasz – awans

3m. ZSP Wieleń - awans

4m. ZSE Złotów

  1.  

30 maja 2012 , 

 

Boisko „Orlik” przy SP Nr 4

w Wągrowcu

ul. Reja

 

 

przyjazd na g. 9.00

1 mecz - 9.30

 

Org.

Łukasz Mendel  691206870

Piłka Nożna

Zgłoszenia do 15.04.2012r.

Prawo startu mają drużyny, które w zwodach powiatowych zajmą 1 miejsca, i 2 drużyna z powiatu wągrowieckiego.

Losowanie grup w dniu zawodów, przez opiekunów drużyn. Zespoły z powiatu wągrowieckiego będą rozstawione.

Następnie rozegrane zostaną półfinały

i mecze o miejsca: 5-6; 3-4; 1-2;

Zgłoszone drużyny:

1. ZSP Czarnków

2. ZSP 2 Wągrowiec

3.ZSP 1 Wągrowiec

4. I LO Złotów

5. ZSP Chodzież

6. Centrum Kształcenia „Nauka” Piła

Obowiązkowo opiekun zespołu przed rozpoczęciem turnieju organizatorowi dostarcza listę imienną drużyny.

Lista ta musi być dokładnie wypełniona wg wzoru ze strony www.szswielkopolska.pl

 

 

Uzyskano następujące wyniki:

ZSP nr 1 Wągrowiec  - Centrum Nauka Piła   2-3

ZSP nr 1 Wągrowiec  - ZSP nr 2 Wągrowiec   0-3

ZSP nr 1 Wągrowiec  - ZSP Czarnków     5-2

ZSP nr 1 Wągrowiec  - LO Złotów     4-1

ZSP nr 2 Wągrowiec  - LO Złotów    0-1

ZSP nr 2 Wcągrowiec – Centrum Kszt. Piła  5-4

ZSP nr 2 Wągrowiec -  ZSP Czarnków   3-2

LO Złotów    -  Centrum Kszt. Piła  1-0

LO Złotów    -  ZSP Czarnków           3-2

ZSP Czarnków- Centrum Kszt. Piła   0-1

 

Ostateczna kolejność turnieju:

 

1. LO Złotów                 4     9      6-6 awans

2. ZSP 2 Wągrowiec      4    9      11-7

3. C.  Kształcenia” Nauka Piła  4    6      8-8

4. ZSP nr 1 Wągrowiec   4     6     11-9

5. ZSP Czarnków           4    0      6-13

 

  1.  

01.06.2012r., g. 9.00

Piła-

OW „PŁOTKI”

Siatkówka Plażowa

Dziewcząt

i Chłopców

Zgłoszenia do 28.05.2012

Prawo startu mają drużyny, które w zwodach powiatowych zajmą 1 i 2 miejsca

Obowiązkowo opiekun zespołu przed rozpoczęciem turnieju organizatorowi dostarcza listę imienną drużyny.

Lista ta musi być dokładnie wypełniona wg wzoru ze strony www.szswielkopolska.pl

Zgłoszenia :dziewczęta:

1.ZSE Złotów

2. I LO Złotów

3. ZSP 2 Wągrowiec

4. ZSP Gołańcz

5. LO Czarnków

6. PZPS Czarnków

7. I LO Piła

8. ZS im. ST. Staszica Piła

 

Chłopcy:

1.ZSP 2 Wągrowiec

2. ZSP 1 Wągrowiec

3. ZSP Czarnków

4. ZL Goraj

5. ZS im. ST. Staszica Piła

6. I LO Piła

7. ZSE Złotów

8. ZSE-M Jastrowie

 

 

 

Grupa A                                                                            Grupa B

ZS im. ST. Staszica Piła – ZSP Gołańcz 2:0                  I LO Piła – ZSP Czarnków  2:0

ZSP Gołańcz – LO Czarnków 0:2                                  PZSP Czarnków – ZSE Złotów 0:2

LO Czarnków – ZS im. ST. Staszica Piła 0:2                ZSE Złotów – I LO Piła  0:2

 

- półfinały:  ZS im. ST. Staszica Piła – ZSE Złotów 2:0  i    I LO Piła – LO Czarnków  2:0

- spotkania Dziewcząt miejsca: o miejsce 5:  Gołańcz – ZSP Czarnków 0:2

                                                   o  miejsce 3: LO Czarnków –ZSE Złotów 0:2

                                                  o 1 miejsce: I LO Piła –ZS im. ST. Staszica Piła 2:1

            


klasyfikacja końcowa Dziewcząt (finał wojewódzki 18.06.-Piła/Płotki)
1. I LO Piła - awans
2. ZS im. St. Staszica Piła - awans
3. ZSE Złotów
4. LO Czarnków
5. Prywatny ZSP Czarnków
6. ZSP Gołańcz

 

CHŁOPCY:

Grupa A                                                                       Grupa B

ZS im. ST. Staszica Piła – ZSP Czarnków 2:0           I LO Piła – ZSE Złotów 2:0
ZSE-M Złotów – ZSP 1 Wągrowiec  0:2                   ZSE Złotów – ZSL Goraj 2:1

ZSP Czarnków – ZSE Złotów 2:0                              I LO Piła – ZSL Goraj 2:1

ZS im. ST. Staszica Piła – ZSP 1 Wągrowiec 2:0      - kolejność

ZSP 1 Wągrowiec – ZSP Czarnków 0:2                     1. I LO Piła

ZSE-M Złotów- ZS im. ST. Staszica Piła 0:2             2. ZSE Złotów

                                                                                     3. ZSL Goraj

1.        Piła

2.        ZSP Czarnków

3.        ZSP 1 Wągrowiec

4.        ZSE- M Złotów

 

- półfinały: ZS im. ST. Staszica Piła – ZSE Złotów  2:0 ;    ZSP Czarnków – I LO Piła 1:2

- mecz 0 miejsce 5: Goraj –Wągrowiec 2:0

- mecz o 3 miejsce: Złotów- Czarnków 1:2

- mecz  o 1 miejsce: I Lo Piła – ZS im. ST. Staszica Piła 0:2

 

- klasyfikacja końcowa:
1. ZS im. St. Staszica - awans
2. I LO Piła - awans
3. ZSP Czarnków
4. ZSE Złotów
5. ZSL Goraj
6. ZSP 1 Wągrowiec
7. ZSE-M Złotów

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

18.

 

 

 

 

 

 

19.

 

 

 

 

 

 

20.

 

 

 

 

 

 

 

© - 2011
SZS „WIELKOPOLSKA”
®