KALENDARZ ZAWODÓW REJONOWYCH PIŁA

W ROKU SZKOLNYM 2012/2013

SZKOŁY PODSTAWOWE

 

LP

DATA

 

MIEJSCE

PROPOZYCJA

DYSCYPLINA

UWAGI

UCZESTNICY - SZKOŁY

KOMUNIKATY

  1.  

 UWAGA ZMIANA TERMINU!

 

01.12.2012r.,

Przyjazd na godz. 9.00

 Hala Sportowo-Widowiskowa

w Trzciance

ul. Żeromskiego

Badminton Drużynowy

 

Startują drużyny, które w mistrzostwach powiatów zajęły 1 i 2 miejsca w kategorii dziewcząt i w kategorii chłopców

Zgłoszenia do 10. Uczestnicy:

Dziewczęta:

ZS 2 Piła

SP Budzyń

SP 2 Trzcianka

SP Łomnica

 

Chłopcy:

.ZS 2 Piła

SP Budzyń

SP 1 Czarnków

SP Łomnica 11.2012r.

 

 

Klasyfikacja końcowa:

 

Dziewczęta:

1m. ZS 2 Piła – awans

2m. SP Łominca

3m. SP 2 Trzcianka

 

Chłopcy:

1m. SP 1 Czarnków – awans

2m. SP Łomnica

3m. ZS 2 Piła

  1.  

 25.10.2012

 godz 9.00

Wyrzysk

ul. Parkowa

Drużynowy Tenis Stołowy

 

W zawodach prawo startu mają drużyny, które w zawodach powiatowych zajęły 1 i 2 miejsca w kat. Dziewcząt i w kategorii chłopców

 

Zgłoszenia do 12.10.2012r.

Wyniki końcowe:

Dziewczęta:

1.SP 1 Czarnków

2.SP Wyrzysk

3. SP Krzyż Wlkp.

4-6. SP Łekno

       SP Wiktorówko

7. ZS Szamocin

 

Chłopcy:

  1. SP Wyrzysk
  2. SP Łekno
  3. SP Bądecz
  4. SP 1 Czarnków

5-6. SP Damasławek

       SP STO Piła

 

  1.  

 30.11.2012r.

Przyjazd uczestników na godzinę 9.00

 

Org. Piątek Norbert 666 841 459

Ujście

Hala Szkoły Podstawowej

ul. Czarnkowska

Halowa Piłka Nożna

 

W zawodach prawo startu mają drużyny, które w zawodach powiatowych zajęły 1 miejsce  i 2 drużyna z powiatu pilskiego

 

Zgłoszenia do 24.11.2012r.

 

SP Rosko

ZS Szydłowo

SP Ujście

SP Święta

SP 4 Wągrowiec

ZS Szamocin

 

Wyniki:

Ujście – Szydłowo 1:0

Święta – Rosko 1:5

Szamocin – Wągrowiec 1:0

Ujście – Rosko 1:5

Szydłowo – Wągrowiec 0:1

Święta – Szamocin 1:6

Ujście – Wągrowiec 1:4

RoskoSzamocin 3:0

SzydłowoŚwięta  2:1

Ujście – Szamocin  0:1

Wągrowiec – Święta 4:1

RoskoSzydłowo 6:1

Ujście – Święta 5:4

SzamocinSzydłowo 1:2

Wągrowiec – Rosko 1:1

 

Klasyfikacja końcowa:

1m. SP Rosko – awans

2m. SP 4 Wagrowiec 10 pkt

3m. ZS Szamocin 9 pkt

4m. SP Ujście 6 pkt

5m. ZS Szydłowo 6 pkt

6m. SP Święta  0 pkt

 

  1.  

 6 luty 2013r.

Przyjazd na godz. 9.30

1 mecz- g. 10.00

Hala Sportowa Złotowskiego Centrum Aktywności Społecznej

 

Org.

 Mariusz Ziatyk

 tel. 602502729

Piłka Ręczna Chłopców

Zgłoszenia do dnia 31.01.

 W zawodach prawo startu mają drużyny, które w zawodach powiatowych zajęły 1 miejsce i 2 drużyna z powiatu złotowskiego

 

 

Uczestnicy:

SP 1 Złotów

SP Zakrzewo

SP 2 Wągrowiec

ZS 3 Piła

SP 1 Chodzież

SP Rosko

 

GRUPA A

 

ZESPÓŁ

 

1

2

3

PKT

MIEJSCE

1

SP         ROSKO

 

10:8

12:4

4

I

2

SP  WĄGROWIEC

8:10

 

14:6

2

II

3

PSP ZAKRZEWO

6:14

4:12

 

0

III

 

 

 

 

GRUPA B

 

ZESPÓŁ

 

1

2

3

PKT

MIEJSCE

1

SP1    CHODZIEŻ

 

12:4

16:2

4

I

2

ZS nr 3      PIŁA

4:12

 

6:7

0

III

3

SP 1        ZŁOTÓW

7:6

2:16

 

2

II

 

MECZE  FINAŁOWE

 

Mecz  o  miejsce  V

SP Zakrzewo – ZS nr 3 Piła  /3 : 4  dla  Piły/

 

Mecz  o  miejsce  III

SP 2  Wągrowiec – SP 1 Złotów /14 : 4  dla  Wągrowca/

 

Mecz  o  miejsce  I

SP Rosko – SP 1 Chodzież /9:9 rzuty karne  0:2 dla  Chodzieży/

 

  1.  

7 luty 2013r.

Przyjazd na godz. 9.30

1 mecz- g. 10.00

Hala Sportowa Złotowskiego Centrum Aktywności Społecznej

 

Org.

 Mariusz Ziatyk

 tel. 602502729

Piłka Ręczna Dziewcząt

Zgłoszenia do dnia 31.01.

 W zawodach prawo startu mają drużyny, które w zawodach powiatowych zajęły 1 miejsce i 2 drużyna z powiatu złotowskiego

 

 

Uczestnicy:

SP 1 Złotów

PSP Kleszczyna

SP 2 Piła

SP 3 Wągrowiec

SP Budzyń

SP Drawsko

 

 

 

 

 

 

 

ZESPÓŁ

 

1

2

3

4

PKT

MIEJSCE

1

SP

Budzyń

 

5:10

11:1

4:4

20-15

(+5)

II

2

SP

Drawsko

10:5

 

4:6

6:5

20-16

I

3

Sp 1

Złotów

1:11

6:4

 

3:5

10-20

IV

4

SP

Kleszczyna

4:4

5:6

5:3

 

14-13

(+1)

III

  1.  

 18 kwietnia

2013r.

 

Przyjazd na g. 9.30

1 mecz – g. 10.00

SP Drawsko

 

 

Org.

Zbigniew Piątek

tel. 695444 303

Unihokej Dziewcząt

Zgłoszenia do  30 marca

 

Obowiązujące dokumenty:

1) lista zbiorcza zespołu wg wzoru ze strony www.szswielkopolska.pl

2) legitymacje szkolne –ważne

Uwaga.

Opiekun drużyny, która pomimo zgłoszenia nie będzie uczestniczyć w zawodach zobowiązany jest  powiadomić organizatora imprezy o swojej nieobecności, przynajmniej dwa ni przed zawodami.

 W zawodach prawo startu mają drużyny, które w zawodach powiatowych zajęły 1 miejsce i 2 drużyna z powiatu :

 

SP Drawsko

SP Morakowo

SP Smogulec

SP 1 Piła

   SP Morałowo – SP 1 Piła  3:1

   SP Drawsko – SP 1 Piła  2:2

   SP Drawsko – SP Morałowo 3:2

 

   1m. SP Drawsko  3 pkt  5:4  - awans

   2m. SP Morałowo 2 pkt  5:4

   3m. SP 1 Piła        1 pkt  3:5

  1.  

 16 kwietnia

2013r.

 

Godz. 9.00 przyjazd

g. 9.15 - 1mecz

  SP Kaczory

 

Org. Ryszard Forecki

Tel. 692409337

Unihokej

Chłopców

Zgłoszenia do 30 marca

 

Obowiązujące dokumenty:

1) lista zbiorcza zespołu wg wzoru ze strony www.szswielkopolska.pl

2) legitymacje szkolne –ważne

Uwaga.

Opiekun drużyny, która pomimo zgłoszenia nie będzie uczestniczyć w zawodach zobowiązany jest  powiadomić organizatora imprezy o swojej nieobecności, przynajmniej dwa ni przed zawodami.

W zawodach prawo startu mają drużyny, które w zawodach powiatowych zajęły 1 miejsce i 2 drużyna z powiatu pilskiego

 

 

SP Drawsko

SP Smogulec

SP 7 Piła

SP Kaczory

Wyniki:

Kaczory – SP 7 Piła  4

Smogulec – Drawski Młyn  4:1

Piła – Smogulec  6:4

Kaczory – Drawski Młyn 7:2

SP 7 Piła – SP Drawski Młyn 3:3

Smogulec – Kaczory 1:6

 

- klasyfikacja drużyn:

1.  SP Kaczory  6 pkt

2. SP 7 Piła  - 3 pkt

3. SP Smogulec  - 2 pkt

4. SP Drawski Młyn  1 pkt

  1.  

  9 marca 2013r.

Przyjazd uczestników na godz. 9.00

 

Godz. 9.30 –rozpoczęcie rozgrywek

Szkoła Podstawowa

 Nr 2 w Pile

ul. Roosevelta

 

Org. Artur Pyszewski tel.604783746

Siatkówka Dziewcząt

Zgłoszenia do  25.02.

 

 

Obowiązujące dokumenty:

1) lista zbiorcza zespołu wg wzoru ze strony www.szswielkopolska.pl

2) legitymacje szkolne –ważne

Uwaga.

Opiekun drużyny, która pomimo zgłoszenia nie będzie uczestniczyć w zawodach zobowiązany jest  powiadomić organizatora imprezy o swojej nieobecności, przynajmniej dwa ni przed zawodami.

W zawodach prawo startu mają drużyny, które w zawodach powiatowych zajęły 1 miejsce i 2 drużyna z powiatu pilskiego

 

1. SP 2 Piła

2. SP 12 Piła

3. SP 1 Złotów

4. SP Krzyż Wlkp.

5. SP Damasławek

6. ZS Szamocin

 

Wyniki:

SP Krzyż – SP 1 Złotów 0:2

SP Krzyż – ZSP Damasławek 2:1

Krzyż- Szmocin 1:2

Krzyż – SP 2 Piła 0:2

Krzyż- SP 12 Piła 0:2

SP 1 Złotów- Damasławek 2:0

Złotów- Szmocin 2:0

Złotów- SP 2 Piła 0:2

Złotów- SP 12 Piła 0:2

DamasławekSzmocin 0:2

Damasławek – SP 2 Piła 0:2

Damasławek – SP 12 Piła 0:2

Szamocin – SP 2 Piła  0:2

Szamocin – SP 12 Piła 0:2

SP 2 Piła – SP 12 Piła  2:1

 

Tabela końcowa:

1m. SP 2 Piła  10 pkt sety 10:1 – awans

2m. SP 12 Piła 9          sety 9:2

3m. SP 1 Złotów  8  sety 6:4

4m. SP Szamocin  7  sety 4:7

5m. SP Krzyż Wlkp. 6 sety  3:9 

6m. ZSP Damasławek 5 sety 1:10

 

  1.  

 11 marca 2013

przyjazd na godz. 9.30

 

g.10.00-pzawody

 Miejsce do ustalenia

 

Damasławek,

hala sportowa

 

Org. 

Mariusz Jakubiak

Tel.502492758

Siatkówka Chłopców

Zgłoszenia do 25.02.

 

Obowiązujące dokumenty:

1) lista zbiorcza zespołu wg wzoru ze strony www.szswielkopolska.pl

2) legitymacje szkolne –ważne

Uwaga.

Opiekun drużyny,  zobowiązany jest do potwierdzenia udziału zespołu w turnieju telefonicznie pod numer organizatora,

p. Mariusza Jakubiaka w terminie do dnia

 8 marca.

Potwierdzenie związane jest z posiłkiem dla zawodników.

W zawodach prawo startu mają drużyny, które w zawodach powiatowych zajęły 1 miejsce i 2 drużyna z powiatu wągrowieckiego

1. ZS 3 Piła

2.  SP Krzyż Wlkp.

3. SP Głubczyn

4. ZS Margonin

5. SP Damasławek

6. SP Skoki

 

 

Wyniki z turnieju:

 

SP Margonin- SP Krzyż Wlkp. 0:2

ZS 3 Piła – SP Skoki 2:0

Margonin – SP Damasławek 1:2

Krzyż Wlkp. – Skoki 0:2

Damsławek – ZS 3 Piła 0:2

Skoki – Margonin 2:0

Damsławek – Krzyż Wlkp. 1:2

ZS 3 Piła – Margonin 2:0

Skoki- Damasławek 1:2

Krzyz Wlkp. – ZS 3 Piła 0:2

 

Tabela końcowa:

1m. ZS Nr 3 Piła  8 pkt – awans

2m. SP Skoki  - 7 pkt

3m. SP Krzyż Wlkp. – 6 pkt

4m. SP Damasławek  - 5 pkt

5m. SP Margonin  - 4 pkt.

 

  1.  

Uwaga!

Turniej dla obu grup odbędzie się w Pile

w Szkole Podstawowej Nr 1

 ul. Buczka

w  sobotę 6.04.2013r., godz. 8.30 –przybycie uczestników

 

 

 

 

.

 Piła, SP 1 ul. Buczka

 

Org. Dariusz Jańczak tel.601621599

Koszykówka Dziewcząt

Zgłoszenia do 8 marca

 

 

Obowiązujące dokumenty:

1) lista zbiorcza zespołu wg wzoru ze strony www.szswielkopolska.pl

2) legitymacje szkolne –ważne

PILNA  Uwaga!

Opiekun drużyny zobowiązany jest  potwierdzić udział zespołu w turnieju u organizatora imprezy   w terminie do dnia  3.04.2013r.

 

W zawodach prawo startu mają drużyny, które w zawodach powiatowych zajęły 1 miejsce i 2 drużyna z powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego.

 

 

 

I runda:

Grupa I – 06.04..2013r, godz. 9.00- 1 mecz

                Hala sportowa Szkoły Podstawowej Nr 1 w Pile, ul.Buczka

 

1.       SP 1 Piła  - gospodarz

2.       SP 1 Czarnków

3.       SP Krajenka

 Piła – Krajanka  29:11

 Czarnków – Krajanka  11:20

 Piła – Czarnków  32:18

 

  Grupa II  -  06.04..2013r, godz. 9.00- 1 mecz

                Hala sportowa Szkoły Podstawowej Nr 1 w Pile,  

 

1.       SP Jędrzejewo

2.       SP 4 Wągrowiec

3.       chodzieski  - nie uczestniczy

 

  JędrzejewoWągrowiec  63:4

 

  Mecz o III m. Wągrowiec – Krajanka 4:51

  Mecz o I miejsce:  PiłaJędrzejewo  6:27

 

1m. SP Jędrzejewo – awans do wojewódzkich rozgrywek

2m. SP 1 Piła

3m. SP Krajanka

4.       SP 4 Wągrowiec

5.        SP 1 Czarnków

 

  1.  

sobota,

6 kwietnia 2013r.

 

przyjazd na

 g. 9.00

1 mecz –g. 9.30

 Piła

 Szkoła Podstawowa

Nr 4

ul. Grabowa

 

 

Koszykówka Chłopców

Zgłoszenia do 8 marca

 

 

 

Obowiązujące dokumenty:

1) lista zbiorcza zespołu wg wzoru ze strony www.szswielkopolska.pl

2) legitymacje szkolne –ważne

PILNA  Uwaga!

Opiekun drużyny zobowiązany jest  potwierdzić udział zespołu w turnieju u organizatora imprezy   w terminie do dnia 

 18 MARCA 2013

 

 

 

W zawodach prawo startu mają drużyny, które w zawodach powiatowych zajęły 1 miejsce i 2 drużyna z powiatu pilskiego

 

 

 

  Turniej dla obu grup odbędzie się w ciągu jednego dnia, w sobotę 6 kwietnia 2013r.

W SP 4 Piła, ul. Grabowa.

 

Wyniki kolejnych meczy:

 

SP 4 Wągrowiec – SP – 7 Piła           17-29

SP – 4 Piła – SP Rosko                      32-17

SP 4 Wągrowiec – SP 1 Chodzież      28-34

SP OkonekSP- Rosko                   19-23

SP 7 Piła – SP 1 Chodzież                  40-24

SP OkonekSP 4 Piła                      11-38

 

Mecz o I miejsce: SP 4 Piła – SP 7 Piła           15-19

 

Nie rozegrano meczu o III miejsce (uzgodniono) – różnica zdobytych koszy.

 

Kolejność końcowa turnieju:           

1. SP 7 Piła            awans na zawody wojewódzkie

                                                              

2. SP 4 Piła

                                                              

3. SP 1 Chodzież   3pkt        58-68 (-10)

                                                              

6.        SP Rosko                   3pkt        40-51 (-11)

                                                              

5. SP 4 Wągrowiec              2pkt        45-63 (-18)

                                                              

6. SP Okonek                        2pkt        30-61 (-31)

 

 

 

 

 

  1.  

9 marca 2013

przybycie uczestników na g. 10.00

10.30 – rozpoczęcie zawodów

 Hala sportowa

w Skokach

Aerobik Grupowy

Zgłoszenia do 2.03.2013

W zawodach prawo startu mają drużyny, które w zawodach powiatowych zajęły 1 , 2 i 3 miejsce.  

Zgłoszone drużyny:

SP 1 Czarnków

SP Lubasz

SP 4 Piła

SP 1 Chodzież

Wyniki końcowe:

1m. SP 1 Chodzież – awans

2m. SP Lubasz – awans

3m. SP 1 Czarnków – awans

 

  1.  

 14 maja br.

Przyjazd uczestników do godz. 10.30

 

Godz. 11,00 –rozpoczęcie konkurencji

 Złotów,

stadion lekkoatletyczny ul. Wioślarska

 Czwórbój LA

Zgłoszenia do

11.05.2013r.

 

Obowiązujące dokumenty:

1) lista zbiorcza zespołu wg wzoru ze strony www.szswielkopolska.pl

2) legitymacje szkolne –ważne

 

W zawodach prawo startu mają drużyny, które w zawodach powiatowych zajęły 1 , 2   miejsce,

Z powiatu pilskiego 1,2,3,4 miejsca w kategorii dziewcząt i chłopców.

Oraz z powiatu czarnkowsko – trzcianeckiego

 3 zespół w kategorii chłopców (

SP Krzyż w roku 2012- był mistrzem województwa)

 

Obowiązkowo proszę przy zgłoszeniu podać skok jaki drużyny  będą wykonywały

 

 

 

 Zgłoszone drużyny:

 

Dziewczęta

 

 1. SP 1 Piła  1269 pkt

 2. ZS 1 Piła 1226

 3. ZS 3 Piła 1178

 4. SP 4 Piła 1142

 5. SP Krajenka  983 – wzwyż

 6. SP Skórka – 671 - wzwyż

 7 SP 4 Wągrowiec - 915

 8. SP 3 Wągrowiec - 867

 9. SP 1 Chodzież - 1100

 10. SP Budzyń 921

 11. SP 1 Czarnków

 12. SP Krzyż Wlkp.

 

 

Chłopcy

1.SP 7 Piła 1012

2. SP 4 Piła 992

3. SP 1 Piła  978

4. ZS 1 Piła  954

 5. SP Krajenka  947 – wzwyż

 6. SP Skórka – 671 - wzwyż

 7  SP 4 Wągrowiec - 1019

 8. SP 3 Wągrowiec - 904

 9. SP 1 Chodzież 994

 10. SP Budzyń 970

 11. SP 1 Czarnków

 12. SP Krzyż Wlkp.

 13. SP 2 Trzcianka

 

 

WYNIKI Z ZAWODÓW REJONOWYCH

 

DZIEWCZĘTA:

  1. SP 1 Piła – 1350 pkt – awans
  2. ZS 1 Piła – 1210 pkt – awans
  3. SP 4 Piła – 1195
  4. ZS 3 Piła 1172
  5. SP 1 Chodzież 1153
  6. SP Krajenka 1072
  7. SP Krzyż Wlkp. 1062
  8. SP Czarnków 1008
  9. SP 4 Wągrowiec  898

 

CHŁOPCY:

 

  1. SP 1 Piła – 1097 –awans
  2. SP 1 Chodzież 1070 – awans
  3. SP Krzyż 1046
  4. SP 4 Wagrowiec 1030
  5. SP 7 Piła 1030
  6. SP 4 Piła 1015
  7. SP Krajenka  991
  8. SP Czarnków 860

 

  W finałach wojewódzkich zapewniony udział mają dwie pierwsze drużyny, oraz mogą awansować z punktami jeszcze następne zespoły, jeżeli znajdą się  w gronie drużyn z największą liczbą zdobytych punktów) w czwórce zespołów z  terenu województwa.

 

   W zawodach wojewódzkich startować również mogą indywidualnie zawodnicy, którzy w poszczególnych konkurencjach czwórbojowych zajęli trzy pierwsze miejsca.

 

Lista poniżej:

 

Dziewczęta:          

60m: Sara Naumann SP-4 Wągrowiec 8,59

 

Piłeczka palantowa:

Dzioba Magdalena – SP 1 Chodzież  43,5m  82 pkt

Mieleszko Michalina – SP Kryż  -40,00  73 pkt

Kin Karolina             ZS-3 Piła 37,50  - 66 pkt

 

Wzwyż:

Przemorska Klaudia – SP Krajenka 135cm – 93 pkt

Musiał Barbara – SP Krajanka – 130  -  78 pkt

Kępińska Maria – SP Krajanka  125  - 63 pkt

 

W dal:   

Sara Naumann       -  SP 4 Wągrowiec  4.41m  74 pkt

 

600m:     

Sara Naumann      -  SP 4 Wągrowiec   1.51,25  91 pkt

Cybulska Weronika – SP 1 Chodzież – 1.52,52  -88 pkt

 

Czwórbój indywidualnie:

 - Czchowska Martyna – SP 1 Piła – 304 pkt

 - Warnke Weronika – ZS 1 Piła -  295 pkt

 Neumann Sara – SP 4 Wagrowiec – 293 pkt

 

Chłopcy:

60m:

Hubert Miller  -  SP-4 Wągrowiec   8,40 s.  76 pkt

Tecław Sebastian – SP Krzyż – 8,46  73 pkt

 

PP:

 Ruciński Patryk - SP-4 Piła   54,50 m -   74 pkt

 

Wzwyż:

Chwiałkiweicz Patryk – SP Krajanka 145 cm  74 pkt

Kowalski Miłosz – SP Krajanka  145cm  74 pkt

Szczepaniak Wojciech – SP Krajanka  145cm – 74 pkt

 

W dal:   

Hubert Miller  - SP-4 Wągrowiec 4.84m  69 pkt

Sobkowiak Adrian – SP 7 Piła 4.77m – 66 pkt

 

1000m:

Sobkowiak Adria - SP-7 Piła 3.02.88  - 91 pkt

Tupaj Paweł – SP 1 Chodzież 3.12,56  77 pkt

 

Czwórbój

 - Sobkowiak Adrian - SP-7 Piła        276 pkt

 

 

 

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

18.

 

 

 

 

 

 

19.

 

 

 

 

 

 

20.

 

 

 

 

 

 

 

 

© - 2012
SZS „WIELKOPOLSKA” ®