KALENDARZ ZAWODÓW REJONOWYCH PIŁA

W ROKU SZKOLNYM 2012/2013

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

 

LP

DATA

 

MIEJSCE

PROPOZYCJA

DYSCYPLINA

UWAGI

UCZESTNICY - SZKOŁY

KOMUNIKATY

  1.  

 28.09.2012r.,

godz. 10.30 – początek konkurencji

Złotów,

ul. Wioślarska

Lekka Atletyka

Zgłoszenia na adres: renwols@wp.pl

do 25.09.

 

Weryfikacja zawodników w dniu zawodów od 9.30 do 10.15

Program Minutowy

 

Zobacz Komunikat

 

 

  1.  

 08.11.2012r.

Przyjazd uczestników na godz. 9.30

Hala Sportowo-Widowiskowa w Złotowie

Drużynowy Tenis Stołowy

Dziewcząt Chłopców

Zgłoszenia awansujących drużyn do 05.11.2012

W zawodach uczestniczą drużyny , które w zawodach powiatowych zajęły 1 i 2 miejsca

 

Dziewczęta:

ZSP 2 Wągrowiec

I L0 Wągrowiec

LO Czarnków

ZSP Czarnków

ZSE Złotów

I LO Złotów

ZSP Łobżenica

ZS im. ST. Staszica Piła

 

 

Chłopcy:

ZSP 1 Wągrowiec

ZSP Gołańcz

ZSP Czarnków

ZSP Trzcianka

ZSE Złotów

ZSR Złotów

ZSP 1 Piła

ZS im. ST. Staszica Piła

Klasyfikacja końcowa:

  1. ZSP Łobżenica
  2. LO Czarnków
  3. ZSE Złotów
  4. I LO Wągrowiec

5-6m.ZSP 2 Wągrowiec

          I LO Złotów

7-8m. ZSP Czarnków

                ZS im. ST. Staszica Piła

 

Chłopcy:

 

1. ZSP 1 Wągrowiec

2. ZSE Złotów

3. ZSP Czarnków

4. ZSP 1 Piła

5-6. ZSR Złotów

      ZS im. ST. Staszica Piła

7-8. ZSP Gołańcz

  1.  

 19.11.2012r.

Godz. 9.00-przyjazd

 Hala OSiR-u w Wągrowcu ul. Kościuszki

Piłka Ręczna Dziewcząt

Zgłoszenia do dnia 15.11.2012

Startują mistrzowie powiatów i 2 drużyna powiatów powiatu wągrowieckiego

 Uczestnicy: ZS E Złotów

                   LO Czarnków

                   ZSP 2 Piła

                   ZSP Chodzież

                  I LO Wągrowiec

                  ZSP 2 Wągrowiec

grupa  A                                                      grupa  B

 

ZSE Złotów- ZSP Chodzież        5:6           LO Wągrowiec-  ZSP 2 Piła    8:3

ZSP Chodzież- ZSP 2 Wągrowiec 5:3        ZSP 2 Piła – LO Czarnków      2:5

ZSP 2 Wągrowiec- ZSE Złotów   2:8         LO Czarnków- LO Wągrowiec 1:6

 

 

FINAŁ:  LO Wągrowiec-  ZSP Chodzież  6:3

o 3-4m   ZSE Złotów   -  LO Czarnków    11:8

 

KOLEJNOŚĆ:  Im         I LO WĄGROWIEC

                          IIm       ZSP CHODZIEŻ

                          IIIm      ZSE ZŁOTÓW

                          IVm     LO CZARNKÓW

                         V-VIm  ZSP 2 WĄGROWIEC

                                       ZSP 2 PIŁA

                                                                  

 

 

  1.  

 UWAGA Zmiana Godziny!!

 21.11.2012

Przyjazd uczestników na godz. 12.30

Godz. 13.00- 1 mecz

 

Zmiana miejsca!!

Hala OSiR w Wągrowcu, ul.Kościuszki

Piłka Ręczna Chłopców

Zgłoszenia do  17 listopada

Startują mistrzowie powiatów i 2 drużyna powiatów powiatu wągrowieckiego

 

Uczestnicy:

 

ZSE-M Złotów

LO Czarnków

ZSP 2 Wągrowiec

ZSP 1 Wągrowiec

LO Tow. Salezjańskiego Piła

 

 

  GR  A                                                                    GR  B

        

          ZSP 1 W-C                                                  LO  TS PIŁA

          ZSP 2 W-C                                                  ZSE-M ZŁOTÓW

          LO  CZARNKÓW

              WYNIKI:

        ZSP1 W-C-ZSP2 W-C           15:11           LO TS PIŁA- ZSE-M ZŁOTÓW   13:5

        ZSP2 W-C- LO  CZARNKÓW 12:9

        ZSP1 W-C- LO CZARNKÓW  17:10 

 

        Półfinały:    ZSP1W-C-  ZSE-M  ZŁOTÓW  22:7

                             ZSP2 W-C-  LO TS PIŁA           18:8

 

          MECZ o 3-4m    LO TS PIŁA -  ZSE-M ZŁOTÓW    13:8

          MECZ o  1-2m  ZSP1 W-C - ZSP2 W-C               18:12

 

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:  

   Im              ZSP1 W-C

                                         

   IIm             ZSP2 W-C

                                         

  IIIm             LO TS PIŁA

                                           

IVm            ZSE-M ZŁOTÓW

                                         

  Vm             LO  CZARNKÓW

 

  1.  

 5.12.2012r.

 

godz.10.00 – PRZYJAZD DRUŻYN

Hala sportowa ZSP w Chodzieży ul. Kr.Wyszyńskiego

Org.

Laskowski

tel.602447605

Halowa Piłka Nożna

Zgłoszenia do  17 listopada br

Startują mistrzowie powiatów

 i 2 drużyna powiatów powiatu chodzieskiego

 

Uczestnicy:

LO Czarnków

ZSP Chodzież

LO Chodzież

ZSP 2 Wągrowiec

ZSP 3 Piła

ZSE Złotów

 

System rozgrywek: podział drużyn na dwie grupy, z rozstawieniem drużyn z powiatu chodzieskiego, następnie mecze wg klucza:

 

1A-2B

2A-1B

Mecz o 5 miejsce

Mecz o 3 miejsce

Mecz o 1 miejsce

 

 Wyniki:

Chodzież –Wągrowiec 1:1

I LO Codzież – Piła 1:0

ZSP Chodzież – Zlotów 2:4

I LO Chodzież – Czarnków 1:1

Wągrowiec- Zlotów 1:0

Piła- Czarnków 0:2

 

 Półfinał 1:  Wągrowiec – I LO Chodzież 3:1

 Półfinał 2: Czarnków – Złotów 0:0 k: 4:3

Mecz o 5 m: Piła – ZSP Chodzież 3:5

 Mecz o 3 miejsce: I LO Chodziez – Zlotów 4:2

Mecz o 1 miejsce: Wągrowiec – Czarnków 0:2

 

 

 

 Kolejność drużyn:

  1. LO Czarnków  - awans
  2. ZSP 2 Wągrowiec
  3. I  LO Chodzież
  4. ZSE Złotów
  5. ZSP Chodzież
  6. ZSP 3 Piła

 

 

  1.  

I runda:

Do dnia 31 stycznia 2012r.

 

II runda- finałowa:

4.02.2012r.

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Pile ul. Podchorążych

I runda:

Gospodarze:

 

Grupa A-10.01.2013r.

ZSE Zlotów

 

Przybycie uczestników

na g. 9.00

 

Org. Marcin Łyjak 692433342

 

 

Grupa B –  ZSP 2 Piła ul. Teatralna

31.01.2013,

g. 12.15- 1 mecz 

 

Org. Radosław Sójka tel. 505462470

Piłka Koszykowa

Dziewcząt

Zgłoszenia do 20 grudnia 2012r.

Startują mistrzowie powiatów i druga drużyna z powiatu złotowskiego

I runda:

Grupa A-  ZSE Złotów - 10.01.2013r., godz. 9.00- przybycie uczestników

 

złotowski I  -ZSE Złotów – gospodarz

Chodzieski  - ZSP Chodzież – nie grały

Wągrowiecki – I LO Wągrowiec

 

 ZSE Złotów – I LO Wągrowiec 80:18

 

Grupa B – ZSP 2 Piła – 31.01.2013, godz. 12.15 – 1 mecz; przybycie uczestników na g. 11.45

 

Pilski  - ZSP 2 Piła

złotowski II -  I LO Złotów

czarnkowskotrzcianecki – LO Trzcianka

 

1m. LO Trzcianka

2m. ZSP 2 Piła

3m. I LO Złotów

 

II runda:  4.02.2012r., godz. 9.00- przyjazd,  1 mecz godz. 9.30

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Pile ul. Podchorążych

 

półfinały:  1A -  ZSE Złotów -2B –ZSP 2 Piła 28:32

               2A - I LO Wągrowiec – 1 B –LO Trzcianka  14:40

mecz o 3 miejsce  ZSE Złotów- I LO Wągrowiec 44:27

mecz o 1 miejsce  ZSP 2 Piła- LO Trzcianka 41:31

 

1m. ZSP 2 Piła – awans

2m. LO Trzcianka

3m. ZSE Złotów

4m. I LO Wągrowiec

5m. I LO Złotów

  1.  

I runda:

Do dnia 01 lutego  2013r.

 

II runda- finałowa:

5.02.2013r.

Piła, hala PWSZ ul.Podchorążych

 

gospodarze

 

I runda:

Grupa A – 28.01.2013, g. 9.00

ZSP 2 Piła 

ul. Teatralna

 

org. Maciej Izban

tel. 607732974

 

Grupa B –

31.01.2013, g. 9.00

ZSE Zlotów

 

Org. Marcin Łyjak 692433342

 

 

II runda- finał:

Piła

Piłka Koszykowa

Chłopców

Zgłoszenia do 20 grudnia 2012r.

Startują mistrzowie powiatów i druga drużyna z powiatu pilskiego

I runda:

 

Grupa A      turniej odbędzie się 28.01.2013r., hala ZSP 2 Piłą ul.Teatralna.  Przyjazd drużyn na godz. 9.00

 

    ZSP 2 Piła  – gospodarz  -awans do finału

    LO Trzcianka  - nie grali

    ZSP 1 Wągrowiec  - nie garali

 

Grupa B -  turniej odbędzie się 31.01.2013r., ZSE Złotów

 Przyjazd drużyn na godz. 9.00

 

    ZS im. ST. Staszica Piła

    ZSE Złotów  - gospodarz

    ZSP Chodzież – nie grali

Piła- Złotów 33:42

 

II runda:     5.02.2012r., godz. 9.00- przyjazd,  1 mecz godz. 9.30

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Pile ul. Podchorążych

 

UWAGA! Turniej finałowy odbędzie się systemem każdy z każdym.

 Uczestnicy:  ZSP 2 Piła

                    ZSE Złotów

                    ZS im. ST. Staszica Piła

 

ZSE Złotów- ZS im. ST. Staszica Piła 24:41

 ZSP 2 Piła – ZS im. ST. Staszica Piła 50:47

ZSE Zlotów- ZSP 2 Piła  45:50

 

1m. ZSP 2 Piła – awans

2m. ZS im. ST. Staszica Piła

3m. ZSE Zlotów

 

  1.  

I runda-

do 9 lutego 2013r.

II runda finałowa:

15 lutego 2013

Piła, hala PWSZ

gospodarze

 

I runda:

Grupa A –

Piła,  ZS im. ST. Staszica

 hala sportowa

ul. Bydgoska

05.02.2013

Godz. 9.00- przyjazd uczestników

Org.

Paweł Łotewski

tel. 664010867

Godz. 9.30 -1 mecz

Grupa B -  chodzieski

 

II runda- finał:

Piła

Piłka Siatkowa Dziewcząt

Zgłoszenia do 20 grudnia 2012r.

Startują mistrzowie powiatów i druga drużyna z powiatu pilskiego

I runda: do 9.02.2013

 

Grupa A – 05.02.2013r., godz. 9.00- hala ZS im. ST. Staszica w Pile ul.Bydgoska

 

 Wyniki z turnieju:

  Piła- Złotów  2:0

  Piła – Czarnków 2:0

 Czarnków – Złotów  0:2

 

  1m. ZS im. ST. Staszica Piła  

  2m.  ZSE Złotów

   3m. LO Czarnków

 

Grupa B – 07.02.2012r., sala I LO w Pile ul. W. Pola.

                    Przyjazd na godz. 10.30; 1 mecz- godz. 11.00

 

  I LO Piła  1m.

  ZSP 2 Wągrowiec 2m.

  ZSP Chodzież – nie grały

 

  Piła- Wągrowiec 2:0

 

II runda: 15.02.2013r., godz. 9.00- przyjazd,  1 mecz godz. 9.30

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Pile ul. Podchorążych

 

półfinały:  1A-2B:  ZS im. ST. Staszica Piła – ZSP 2 Wągrowiec 2:0

               2A – 1 B: ZSE Złotów -  I LO Piła  0:2

mecz o 3 miejsce  WągrowiecZłotów 0:2

mecz o 1 miejsce  ZS im. ST. Staszica Piła – I LO Piła 2:1

Klasyfikacja końcowa:

1m. ZS im. ST. Staszica Piła –awans

2m. I LO Piła

3m. ZSE Złotów

4.ZSP 2 Wągrowiec

5. LO Czarnków

  1.  

I runda i II runda  22.02.2013r., Piła hala PWSZ

 Przyjazd na godz. 9.00

 I i II runda odbędzie się na hali PWSZ w Pile.

Org. turnieju jest PWSZ

 

Tel. 501386593- Renata Wolska

Piłka  Siatkowa

Chłopców

Zgłoszenia do 20 grudnia 2012r.

Startują mistrzowie powiatów i druga drużyna z powiatu pilskiego

I i II  runda: 22.02.2012r., godz. 9.00- przyjazd, 

                     1 mecz godz. 9.30

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Pile ul. Podchorążych

 

 

Grupa A

 

 1m. ZS im. ST. Staszica Piła  

 2m. ZSE Złotów

 3m. ZSP 2 Wągrowiec

 

Wyniki: Piła – Złotów 2:0

Złotów- Wągrowiec 2:0

Piła- Wągrowiec 2:0

Grupa B

 

 1m. LO Trzcianka 

 2m. ZSP 2 Piła

 3m.  I LO Św. Barbary w Chodzieży

 

Wyniki:

Piła- Trzcianka 0:2

Trzcianka- Chodzież 2:0

 Piła – Chodzież 2:0

 

II runda: 22.02.2012r., rozegrana będzie bezpośrednio po rozegranych turniejach w grupach:

 

półfinały:  1A-2B  ZS im. ST. Staszica Piła- ZSP 2 Piła 2:0

               2A – 1 B ZSE Złotów – LO Trzcianka 0:2

mecz o 3 miejsce   Złotów- ZSP 2 Piła  1:2

mecz o 1 miejsce   ZS im. ST. Staszica Piła – LO Trzcianka 2:1

 

Klasyfikacja końcowa:

1.ZS im. ST. Staszica Piła- awans

2. LO Trzcianka – awans

3. ZSP 2 Piła

4. ZSE Złotów

5-6. ZSP 2 Wągrowiec

       I LO Chodzież

  1.  

 9 marca 2013-02-22 przyjazd na g. 10.00

godz. 10.30 –rozpoczęcie zawodów

 Hala sportowa

Gimnazjum

Nr 1

w Skokach

 

Org.

 Pani Haułke

Tel. 517544390

Aerobik Grupowy

Zgłoszenia do   02 marca br.

Prawo udziału mają drużyny, które w mistrzostwach powiatów zajęły 1,2,3 miejsca

Zgłoszeni:

1.ZSE Złotów

2.LO Czarnków

 

Klasyfikacja końcowa drużyn:

 

1m. LO Czarnków – awans

2m. ZSE Złotów - awans

  1.  

  25 kwietnia 2013r.

 

Przyjazd na godz. 8.30

 

1 mecz godz. 9.00

 

UWAGA ZMIANA MIEJSCA

 

 Błękwit

k/ Złotów

Boisko „Orlik” przy przystanku PKS i Remizie Starżackiej

 

 

Organizator: Krzysztof Wiedro tel. 664984247

 PIŁKA

NOŻNA

Zgłoszenia do 24.-04.

Startują mistrzowie powiatów i druga drużyna z powiatu złotowskiego

 

 

 

    Zgłoszone drużyny:

 1.ZSP 1 Wągrowiec

 2. CKZiU Złotów

 3.ZSE Złotów

  4. powiat chodzieski – nie uczestniczył

  5. ZSP Czarnków

  6. ZSP Wyrzysk

Wyniki:

CKZiU Złotów – ZSE Zlotów 1:2

Czarnków – Wyrzysk 3:1

CKZiU Złotów – Czarnków 3:0

ZSE Złotów – Wyrzysk 2:1

CKZiU Złotów – Wyrzysk 4:1

ZSE Zlotów – Czarnków 3:1

Tabela końcowa:

1m. ZSE Złotów  9 pkt  7:3  - awans do rozgrywek wojewózkich

 2m. CKZ i U Złotó  6  8:2

3m. ZSP Czarnków  3  4:7

4m. ZSP Wyrzysk    0  3:9

 

  1.  

  4 czerwca 2013r.

 

Przyjazd  do godz. 9.00

 

 

 OW PŁOTKI

k/Piły

 Siatkowa piłka plażowa

Dziewcząt i chłopców

Zgłoszenia do  01.06.

Prawo udziału mają drużyny, które w mistrzostwach powiatów zajęły 1 i 2  miejsce

 

Klasyfikacja końcowa szkół:

Dziewczęta

1m.ZS im. ST. Staszica Piła - awans

2m. I LO Piła - awans

3m. ZSE Złotów - awans

4m. Edukacja Lubasz

5-6m. LO Czarnków

5-6m.ZSP Damasławek

 

 

                       Chłopcy:

 

                   1m. ZS im. ST. Staszica Piła - awans

                   2m. ZSE Złotów – awans

                   3m. I LO Piła

                   4m. Edukacja Lubasz

                  5m. ZSP Czarnków

                  6m. ZSP Krajanka

                  7m. ZSP Gołańcz

                          

  1.  

 

 

 

 

 

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

18.

 

 

 

 

 

 

19.

 

 

 

 

 

 

20.

 

 

 

 

 

 

 

 

© - 2012
SZS „WIELKOPOLSKA” ®