KALENDARZ ZAWODÓW REJONOWYCH PIŁA

W ROKU SZKOLNYM 2013/2014

GIMNAZJA

 

LP

DATA

 

MIEJSCE

PROPOZYCJA

DYSCYPLINA

UWAGI

UCZESTNICY - SZKOŁY

KOMUNIKATY

  1.  

  9 listopada ,

 g. 9.00

( sobota)2013r.

Na godz. 8.45 – przyjazd

 

Org.

Łukasz Sadłowski

tel. 609962542

 Wyrzysk,

 hala KS Łobzonka

ul. Parkowa

 Drużynowy Tenis Stołowy

 Zgłoszenia

 Imienne do  5.11.2013

 

Na adres:

renwols@wp.pl

 W zawodach prawo startu mają drużyny, które w zawodach powiatowych zajęły 1 i 2 miejsca w kat. dziewcząt i w kategorii chłopców

 

Dziewczęta:

G. Wapno

G. Damasławek

G. Wysoka

G. Białośliwie

G. Czarnków

G. Drawsko

G. Budzyń

ZS Szamocin

 

Chłopcy:

G.Gminne Wągrowiec

G. Rąbczyn

G. Wyrzysk

G. Tow. Salezj. Piła

 ZS Szamocin

 G. Krzyż Wlkp.

G. Drawsko

 

Wyniki końcowe:

1m.G. Wapno –awans

2m. G. Czarnków – awans

3. G.Drawsko

4. G. Damasławek

5. G.Wysoka

6. ZS Szamocin

7. G. Białośliwie

8. G. Budzyń

 

Chłopcy:

 

1.G. Wrzysk –awans

2.G. Krzyż Wlkp.- awans

3. G. Drawsko

4. G. Wągrowiec

5. G. Tow. Salezjańskiego Piła

6. ZS Szamocin

  1.  

22 listopada (piątek) 2013r., godz. 11.00

Org. Mirosław Szadkowski – tel.509056938

Hala Sportowo-Widowiskowa

 w Trzciance,

ul. Żeromskiego.

 

 Badminton Drużynowy

Zgłoszenia

 Imienne do

  18 .11.2013

 

Na adres:

renwols@wp.pl

 

Dokumentacja do weryfikacji:

Imienne listy drużyny wg wzoru ze zgłoszenia WIMS ze strony szswielkopolska.pl.

 

2) legitymacje szkolne

W zawodach prawo startu mają drużyny, które w zawodach powiatowych zajęły 1 i 2 miejsca w kat. dziewcząt i w kategorii chłopców

 

Dziewczęta:

  1. G. Budzyń
  2. G, 1 Trzcianka
  3. G. Lubasz
  4.  ZS 2 Piła
  5. G. Skoki

 

Chłopcy:

G. Budzyń

G. Siedlisko

G. 1 Trzcianka

ZS 2 Piła

G. Skoki

 

Wyniki końcowe dziewcząt:

G.1.Trzcianka – Skoki 3:1

Lubasz – Budzyń 3:1

Skoki- Budzyń 3:1

Trzcianka – Lubasz 3:1

Lubasz – Skoki 2:3

Budzyń – Trzcianka 2:3

 

1m. G. 1 Trzcianka – awans

2m.  G. 1 Skoki

3m. G. Lubasz

4m. G. Budzyń

 

Wyniki końcowe chłopców:

 

Budzyń – G. 1 Trzcianka 0:3

G. Siedlisko – G. Skoki 3:0

Trzcinka – Skoki 3:0

Budzyń – Siedlisko 3:0

Siedlisko – Trzcianka  2:3

 

1m. G. 1 Trzcianka – awans

2m. G. Siedlisko

3m. G. Budzyn

4m. G.  1 Skoki

 

  1.  

 27.11.2013r.

 

Godz. 9.30 – przybycie uczestników

 

Org. Miejskie Gimnazjum Nr 1 w Wągrowcu

 Wągrowiec,

Hala Sportowa

OS i R

 ul. Kościuszki

Halowa Piłka

Nożna

Zgłoszenia

 Imienne do

  18 .11.2013

 

W zawodach prawo startu mają drużyny, które w zawodach powiatowych zajęły 1 miejsce i  2 miejsce

w powiecie wągrowieckim.

 

Zgłoszone drużyny:

G. 1 Trzcianka

G. Miej.1 Wągrowiec

G. Damasławek

G. 4 Piła

G. Miejskie Chodzież

Gimn. 1 Złotów

 

Grupa A

G.M. 1 Wągrowiec-G. 1 Zlotów 0:1

G. 1 Złotów – G. 1 Trzcianka 5:1

G.M. 1 Wagrowiec- G. 1 Trzcianka 2:1

 

Grupa B

G.Damasławek – G.M.Chodzież 0:2

G.M.Chodzież – G. 4 Piła 3:2

G.Damasławek – G. 4 Piła 0:1

Mecz o 5 m: Trzcinka – Damasławek 1:2

Półfinały:

Złotów – G. 4 Piła 4:3 (rzuty kanre)

G.M. 1 Wągrowiec – G.M.Chodzież 3:0

Mecz o 3 m. Piła – Chodzież 1:0

Mecz o 1 miejsce:

Złotów – Wągrowiec 1:2

 

Klasyfikacja końcowa:

1m. G.Miejskie 1 Wągrowiec – awans

2m. G. 1 Złotów

3m. Gimn. 4 Piła

4m. G. Miejskie Chodzież

5m. Gimn. Damasławek

6m. Gimn. 1 Trzcianka

 

  1.  

21 lutego 2014r

 

przybycie uczestników na

 godz. 9.30

   Wągrowiec

 

Hala sportowa OSiR

ul. Kościuszki

 Piłka

Ręczna Chłopców

Zgłoszenia do dnia 30 stycznia 2014r.

Prawo startu mają drużyny chłopców, które w zawodach powiatowych zajęły 1 miejsca,

  i 2 drużyna z powiatu wągrowieckiego.

 ( w roku ubiegłym 1m w rejonie – G. Miejskie 1  Wągrowiec)

 

 

Uczestnicy:

ZSS 1 Złotów

G.M. 1 Wągrowiec

G. Gołańcz

 ZS 3 Piła

Gimn. Miejskie Chodzież

G. Drawsko

 

GRUPA  A                                   GRUPA B

Wągr. – Chodzież 19:7      Gołańcz – Dawsko 10:7

 Chodzież – Piła 10:17       Drawsko – Złotów  14:6

Piła – Wągrowiec  12:16     Złotów – Gołańcz  5:15

 

Mecz o 1 miejsce: Wągrowiec – Gołańcz 12:9

Mecz o 3m. Drawsko  - Piła  17:11

 

Klasyfikacja  końcowa:

1m. G. Miej. 1 Wągrowiec – awans

2m. G. Gołańcz

3m. G. Drawsko

4m. ZS Nr 3 Piła

5-6. G. Miejskie Chodzież

       ZSS Nr 1 Złotów

 

  1.  

 

  Czwartek,

20 lutego 2014r

 

Przyjazd na

 godz. 9.00

 Zespół Szkół

w Miasteczku

Krajeńskim powiat pilski

 

Org. Jarosław Skrzypczak

 tel. 603426719

Piłka

Ręczna Dziewcząt

Zgłoszenia do dnia 20 stycznia 2014r.

Prawo startu mają drużyny dziewcząt, które w zawodach powiatowych zajęły 1 miejsca,

  i 2 drużyna z powiatu wągrowieckiego. ( w roku ubiegłym 1m w rejonie

  – G. Miejskie Wągrowiec)

 

 

 

 

Uczestnicy:

1.ZSS 1 Złotów

2. G. Budzyń

3. G. Drawsko

4. G.M. 1 Wągrowiec

 5. G.Gołańcz

 6. ZS Miasteczko Krajeńskie

 

Wyniki:

Grupa I

Wągrowiec – Złotów 6:6

Złotów – Gołańcz 6:5

Wągrowiec – Gołańcz 7:7

 

Grupa II

Miasteczko Kraj.- Budzyń  5:9

Drawsko – Budzyń 5:8

Miasteczko Kraj. – Drawsko 10:5

 

mecz o 5 m:Drawsko – Gołańcz 9:9

                                          w rzutach 2:3

o 3 miejsce: Miasteczko – Wągrowiec 13:12

o 1 miejsce: Budzyń – Zlotów 11:1

 

Klasyfikacja końcowa:

1m. G. Budzyń – awans

  1. ZSS Nr 1 Złotów
  2. ZS Miasteczko Krajeńskie
  3. G. Miejskie 1 Wągrowiec
  4. G. Gołańcz
  5. G. Drawsko

 

 

 

  1.  

 22 marca 2014r.

 

przyjazd na godzinę 12.30

 

Piła

Zespół Szkół

Nr 2 w Pile

 ul. Kr. Jadwigi

Koszykówka Dziewcząt

Zgłoszenia do

dnia  02 marca 2014r.

 

Prawo startu mają drużyny dziewcząt, które w zawodach powiatowych zajęły 1 miejsca, i      druga drużyna z powiatu czarnkowsko - trzcianeckiego. ( w roku ubiegłym 1m w rejonie – Gimn. Jędrzejewo)

Składy grup I rundy:

Grupa I                                                  Grupa II

1. G. Jędrzejewo                       1.  ZS 2 Piła  gosp.

2. G. Miejskie Chodzież –nie grały    2. G. Czarnków

3. złotowski – nie grają         3. wągrowiecki – nie grają

 

II runda:

finał z udziałem 4 drużyn:

1 z gr.I – 2 z gr. II        2 z gr.I – 1 z gr. II

i mecze o miejsca.

 

ZS 2 Piła – G. Czarnków 63:9

ZS 2 Piła – G. Jędrzejewo 26:42

 

 

1m. G.Jędzrejewo – awans

 2. ZS 2 Piła

 3. G. Czarnków

 

  1.  

 

22 marca 2014r.

 

przyjazd na godzinę 8.00

 

Piła

Zespół Szkół

Nr 2 w Pile

 ul. Kr. Jadwigi

 

Org. Tomasz Pochylski

tel. 665949392

 Koszykówka

Chłopców

Zgłoszenia do

dnia  02 marca 2014r.

 

Prawo startu mają drużyny chłopców, które w zawodach powiatowych zajęły 1 miejsca, i 2 drużyna z powiatu pilskiego. ( w roku ubiegłym 1m w rejonie – ZS 2  Piła)

Składy grup I rundy:

 

Grupa I                                      Grupa II

1. ZS 2 Piła     - gospodarz      1. G. Ujście  

2. złotowski –nie grają             2. wągrowiecki – nie grają

3. ZS Szamocin – nie grał                        3.  G. 1 Trzcianka

 

II runda:

finał z udziałem 4 drużyn:

1 z gr.I – 2 z gr. II        2 z gr.I – 1 z gr. II

     i mecze o miejsca.

ZS 2 Piła – Szamocin 20:0 wo

ZS 2 Piła – G. Ujście 58:34

G. 1 Trzcianka – G. Ujście 31:49

 

1m. ZS 2 Piłą – awans

2m. G. Ujście

3. G. 1 Trzcianka

 

 

  1.  

22 marca 2014 r.,

 

Uwaga

Proszę przyjechać na zawody do godz. 9.45,

Zespołów 10.00- otwarcie imprezy

 

Lubasz

Hala Sportowo-Widowskowa przy Gimnazjum,

powiat czarnkowsko-trzcianecki

 

Org.

 Ewa Matuszczak

 tel. 601993400

Aerobik Grupowy

Zgłoszenia do dnia 02 lutego 2014 r.

Prawo startu mają drużyny dziewcząt, które w zawodach powiatowych zajęły 1,2 i 3 miejsce.

1.      Gimn. 1 Skoki

2.      G. Drawsko

3.      G. Czarnków

4.      G. Lubasz

 

Wyniki końcowe:

1m. Gimn. 1 Skoki

Pozostałe drużyny  nie uczestniczyły

  1.  

14 kwietnia  2014r.

Przyjazd na g. 9.00 

Kaczory

Gimnazjum ul. Chodzieska

 

Org.

Mariola Wysoka tel. 514877903

 Unihokej Dziewcząt

Zgłoszenia do dnia 30 marca 2014r.

Prawo startu mają drużyny dziewcząt, które w zawodach powiatowych zajęły 1 miejsca, i 2 drużyna z powiatu pilskiego. ( w roku ubiegłym 1m w rejonie – Gimn. Kaczory)

 

System rozgrywek: Każdy z każdym

G. Smogulec

Publ.G. Jastrowie

Gimn. Kaczory

Gimn. 4 Piła

G.Drawsko

 

-wyniki:

Smogulec –Piła 2:3

Castrowie- Drawsko 3:2

Kaczory – Smogulec 5:0

Piła –Jastrowie 6:1

Drawsko- Kaczory 1:7

Smogulec – Jastrowie 2:2

Piła – Drawsko – 3:3

Jastrowie – Kaczory 1:8

Smogulec – Drawsko 4:4

Piła – Kaczory  2:0

 

-tabela końcowa:

1m. G. Kaczory 8 pkt – awans

 2m. Gimn. 4 Piła  5 pkt

 3m. Publ. G. Castrowie  3 pkt

 4m. G. Smogulec  2 pkt.

 5m. G. Drawsko  2 pkt.

 

  1.  

11 kwietnia 2014r.,

Przyjazd na g. 9.00 

 Kaczory

Gimnazjum

Ul. Chodzieska

 

Org.

Marek Wypych

 tel. 67 2842554

 Unihokej

Chłopców

Zgłoszenia do dnia  30 marca 2014r.

Prawo startu mają drużyny chłopców, które w zawodach powiatowych zajęły 1 miejsca, i 2 drużyna z powiatu pilskiego. ( w roku ubiegłym 1m w rejonie – Gimn. Kaczory)

 

 System rozgrywek: Każdy z każdym

  G. Morakowo

  G. Kaczory

  ZS 3 Piła

  G.Drawsko

 

Kaczory -Morakowo 9:0

Kaczory - Drawsko 5:1

Kaczory - ZS 3 Piła 9:1

Morałowo -Drawsko 1:16

Morałowo – ZS 3 Piła 4:5

Drawsko –Piła 10:1

 

-tabela:

1m. G.Kaczory    6 pkt. – awans

 2m. G. Drawsko 4 pkt.

 3m. ZS 3 Piła     2 pkt

4m. G. Morałowo 0 pkt.

 

  1.  

UWAGA!

Runda I i II odbędą się w ciągu jednego dnia w Pile

 

22 lutego 2014r.

Przyjazd drużyn na godz. 9,30.

 

Grupa I – SP 2 Piła

 

Grupa II – Gimn. 5 Piła

                                    

 

Grupa I –

 SP 2 Piła,

ul. Rossevelta

 

 

 

Grupa II –

 G. 5 Piła

ul. Bydgoska

 

Mecz Dziewcząt 1 miejsce – sala SP 2

 

Mecz Dziewcząt 3 miejsce – Gimn. 5 Piła

 

  Siatkówka Dziewcząt

Zgłoszenia do dnia  02 lutego 2014r.

 

Prawo startu mają drużyny dziewcząt, które w zawodach powiatowych zajęły 1 miejsca, i 2 drużyna z powiatu pilskiego( w roku ubiegłym 1m w rejonie – G. 5 Piła)

Składy grup I rundy:

Grupa I                               

 

1. pilski I  -Gimn. 5 Piła      

2. chodzieski   -Gimn. Miejskie Chodzież                   

 3.złotowski  - ZSS 1 Złotów                     

 

G. 5 Piła – Złotów 2:0 (25:9; 25:12)

G. M. Chodzież – nie uczestniczyło w zawodach

 

Grupa II

  1. czarnk.-trzcia.- Gimn. 1 Trzcianka
  2. 2.   pilski  II – ZS 3 Piła
  3. 3.   wągrowiecki – Gimn. 1 Skoki

 

G. 1 Trzcianiaka – nie uczestniczyło w zawodach

ZS 3 Piła – G. 1 Skoki 2:0 ( 25:16; 25:23)

 

II runda:

 

   mecz o 1 miejsce:

Gimn. 5 Piła – ZS 3 Piła 2:0 ( 25:13; 25:6)

 

 

 o 3 miejsce :

Złotów – Skoki 1:2 ( 25:16;19:25;10:15)

 

 

1.      Gimn. 5 Piła – awans

2.      ZS 3 Piła

3.      G. 1 Skoki

4.      ZSS Nr 1 Złotów

 

 

  1.  

 UWAGA TURNIEJ

 

ODBĘDZIE SIĘ

28 LUTEGO (piątek)

a nie

27 luty 2014r.

 

Przyjazd uczestników

 na godz. 8.30

 

1-sze mecze – godz. 9.00

 

 

UWAGA!

Zawody,

Runda I i II odbędą się w ciągu jednego dnia w Trzciance

 

Trzcianka

 

Hala Widowiskowo- Sportowa

 

 

Org.

Mirosław Szadkowski

Tel. 509056938

  Siatkówka

Chłopców

Zgłoszenia do dnia  02 lutego  2014r.

Prawo startu mają drużyny chłopców, które w zawodach powiatowych zajęły 1 miejsca, i 2 drużyna z powiatu czarnkowsko - trzcianeckiego ( w roku ubiegłym 1m w rejonie – Gimn. 1 Trzcianka).

 

Składy grup I rundy:

Grupa I                                                

1. czarnk – trzc I – G. Czarnków

2. chodzieski   - ZS Szamocin                        

3.  złotowski   - Niepubliczne G. Jastrowie

 

  Jastrowie – Czarnków  2:0

  Szamocin – Czarnków 1:2

  Szamocin – Jastrowie 2:1

 

                     

Grupa II

  1. wągrowiecki – G. Damasławek
  2. pilski  - ZS Nr 3 Piła
  3. czarnk. –trzcinecki II – G. Lubasz

 

  G. Lubasz – ZS 3 Piła 0:2 ( 14:25; 17:25)

  Damasławek – Lubasz 2:0 (25:17;25:15)

  Piła – Damasławek 2:0 ( 25:16; 15:15)

 

II runda

 

   mecz o 1 miejsce: ZS 3 Piła – Czarnków  2:0( 25:8; 25:22)

 

 

  mecz o 3 miejsce :Szamocie – Damasławek 1:2 ( 6:25;15:13; 12:15)

 

 

1m. ZS 3 Piła – awans

2m. G. Czarnków

3m. G. Damasławek

4m. G. Szmocin

5-6. G. Lubasz

5-6. Niepubliczne G. Castrowie

 

  1.  

 

12  maja 2014r., godz. 10.00

 Złotów,

 stadion

ul. Wioślarska

 Indywidualne Mistrzostwa

w Lekkiej Atletyce

Zgłoszenia imienne z podaniem roku urodzenia zawodnika do dnia 10 maja 2014r.

 

Przesyłają powiatowi organizatorzy sportu na adres:renwols@wp.pl

Prawo startu mają dziewczęta i chłopcy, którzy w zawodach powiatowych w poszczególnych konkurencjach indywidualnych zajęli 1,2,3 miejsca i sztafety z miejsca 1 i 2.

 

 

Dokumentacja:

 

Imienne listy wg obowiązującego wzoru SZS „Wielkopolska”

 

   Program minutowy

 

g. 10,00  - 300 ppł M    

              - chód 3 km M

              - chód 2 km K

              - w dal M

              - wzywż K

              - kula 5 kg M

              - oszczep  600 g K

 g. 10.05. – 300 ppł K

 

 10,30 – 110 ppł M

 10,35 – 100 ppł K

  10, 40- 100 K – eliminacje

  10,50 – 100 M – eliminacje

  11.00 – 300 K

  11.05 – 300 M

  11.10 – 600 K

             - w dal K 

             - wzwyż M

             - kula 3 kg K

            - oszczep 600  M

 11.20 – 100 K finał

 11.25 – 100 M finał

 11.35 – 1000 K

 11.45 – 1000 M

 11.55 – 2000 M

  12.05 – 4 x 100 K

  12.10 – 4 x 100 M

  12.20 – sztafety szwedzkie K

  12.25 – sztafety szwedzkie M

 

  -Zawody rozgrywane będą zgodnie z regulaminem WIMS 2013/2014.

 

 

  Wyniki- Gimnazjada  Rejonu Pilskiego SZS „Wielkopolska” w Lekkiej Atletyce –Złotów, 12.05.2014r.

 

300 ppł K

 

 

2

Adamek Patrycja 99

ZSS 1 Złotów

47,40.

3

Kulpińska Anna 99

G.Gminne Wągrowiec

49,62

4

Chwałek Agnieszka 99

G-5 Piła

52,06

5

Zartt Anna 2000

Wysoka

54,00.

6

Kępa Martyna 98

Lubasz

57,15

7

Kępa Roksana 2000

Lubasz

59,42

8

Nowak Sandra 98

Czarnków

65,58

 

 

300 ppł M

 

 

1

Suchorab Sławomir 98

Czarnków

40,9

2

Kowalewski  Mateusz 98

ZS 2 Piła

44,59

3

Cieślak Norbert 98

Lubasz

46,89

4

Tomkowiak Krzysztof 98

Drawsko

47,65

 

 

110 ppł M

Gimnazjum

wynik

1

Dobrowolski Michał 98

ZS 2 Piła

14,56

2

Ziętara Bartosz 98

Gołańcz

20,68

3

Wachowiak Paweł 99

Smogulec

22.00.

 

 

100 ppł K

Gimnazjum

wynik

1

Podraza Kamila 98

G. Skoki

15,45

2

Lachele Susane 2000

ZS Miasteczko Kraj.

18,26

3

Smoleń Kaja 2000

ZS 2 Piła

kontuzja

 

 

chód 2 km K

Gimnazjum

wynik

1

Koziarska Karolina 98

Wyrzysk

11.03,13

2

Kasperska Patrycja 98

Ujście

12.59,17

3

Karyś Marta 98

Krzyż

13.06,46

4

Kuźma Marcelina 98

ZS 2 Piła

13.16,11

5

Antkowiak Natalia 98

Krzyż

14.18,35

 

 

chód 3 km M

Gimnazjum

wynik

1

Drozdowicz Arkadiusz

ZS 1 Piła

12.21,18

2

Piasecki Krystian 98

ZS 2 Piła

14.56,62

3

Mazurek Sebastian 99

Skoki

16.28,38

4

Kubale Marcin 99

G. Gminne 1 Wągrowiec

16.33,60

5

Kaźmierczak Piotr 99

Krzyż

DNF

 

 

100 K-eliminacje

Gimnazjum

wynik

 

 1

Adamek Klaudia 99

ZSS 1 Złotów

12,51

F

 2

Trzaskalska Agata 98

Stara Łubianka

12,9

F

 3

Durska Dorota 99

Gołańcz

13,48

F

 4

Mitleger Daria 98

Łobżenica

13,72

F

 5

Tarent Dominika  2000

Krzyż

13,83

F

 6

Kreczmer Olga 99

ZS 2 Piła

14,3

 

 7

Rychlicka Zuzanna 98

Skoki

14,47

 

 8

Niedźwiecka Marta 98

Czarnków

14,68

 

 9

Hepner Katarzyna 98

Skoki

14,79

 

 10

Madajczak Aleksandra 98

G. 1 Trzcianka

15,05

 

 11

Kadzban Justyna

Szamocin

15,15

 

 12

Derek Dorota

Budzyń

15,33

 

 13

Serej Julia

G.Miejskie Chodzież

15,46

 

 

FINAŁ 100 K

 

 

 

1

Adamek Klaudia 99

ZSS 1 Złotów

12,95

 

2

Trzaskalska Agata 98

ZS Stara Łubianka

13,32

 

3

Durska Dorota 99

Gołańcz

13,81

 

4

Mitleger Daria 98

Łobżenica

14,05

 

5

Tarent Dominika  2000

Krzyż

14,21

 

 

 

100 M - eliminacje

Gimnazjum

wynik

 

1

Wesela Adrian 98

G.Gminne Wągrowiec

11,3

F

2

Popławski Jakub  98

Krzyż

11,33

F

3

Woliński Cezary 99

ZS 2 Piła

12,32

F

4

Chuchla Michał 98

Wyrzysk

12,36

F

5

Jasiński Łukasz 98

G. Skoki

12,38

F

6

Dziubała Marcin  99

Krzyż

12,42

 

7

Sikora Wojciech

Czarnków

12,48

 

8

Modrow Norbert 98

ZS 3 Piła

12,6

 

9

Staniewski Dawid

Budzyń

12,83

 

10

Latosiński Kamil

Szamocin

13,33

 

11

Leśniewicz Maciej

G. Budzyń

13,84

 

 

FINAŁ

 

 

 

1

Wesela Adrian 98

G. Gminne Wągrowiec

11,35

 

2

Popławski Jakub  98

Krzyż

11,43

 

3

Chuchla Michał 98

Wyrzysk

12,38

 

4

Woliński Cezary 99

ZS 2 Piła

12,43

 

5

Jasiński Łukasz 98

G. Skoki

12,62

 

 

 

300 K

Gimnazjum

wynik

1

Neumann Sara

G.Gminne 1Wągrowiec

43,91

2

Rózga Paulla 98

Osiek

47,08

3

Starkowska Katarzyna 99

G-5 Piła

47,26

4

Dróbka Daria 2000

Wysoka

48,44

5

Pisarek Katarzyna 98

Gołańcz

49,33

6

Burzynska Julia

Budzyń

49,72

7

Ostrycharczyk Olimpia

Szamocin

49,79

8

Bartkowiak Paulina 99

Gołańcz

50,5

9

Jacek Julia 98

Czarnków

50,56

10

Paszkiewicz Lidia

Budzyń

52,05

 

 

300 M

Gimnazjum

wynik

1

Kozłowski Bartosz 98

Lubasz

40,45

2

Strózyna Szymon 98

Lubasz

40,48

3

Rybarczyk Mateusz 98

Krzyż

40,62

4

Łukaszewski Hubert 98

Skoki

41,44

5

Kułacz Marcin 98

Żelice

42,03

6

Dybziński  Kacper 2000

G-4

42,14

7

Gryka Kacper 98

G-5 Piła

42,22

8

Wojciechowski Krystian 2000

ZS 3 Piła

42,95

9

Kozubek Marcin 99

G.Gminne Wągrowiec

43,12

10

Lewandowski Klaudiusz

Szamocin

44,08

11

Adach Wojciech

Budzyń

44,63

12

Górzyński Sebastian

Margonin

45,5

 

 

600 K

Gimnazjum

wynik

1

Meszyńska Anna 98

Ujście

1.42,51

2

Kopydłowska Blanka 98

Skoki

1.43,80

3

Wiedera Dominika 2000

Ujście

1.48,85

4

Prozowska Kamila

G.Miejskie Chodzież

1.56,80

5

Niemczewska Dominika 99

Łobżenica

1.59,36

6

Gojsztan Natalia

Wieleń

2.01,34

7

Mijalska Marta

G.Miejskie Chodzież

2.01,45

8

Wyrwa Monika 99

Drawsko

2.01,46

9

Kozioł Katarzyna

Budzyń

2.02,46

10

Roth Małgorzata 99

G.G. 1 Wągrowiec

2.02,76

 

 

1000 K

Gimnazjum

wynik

1

Górna Ola 98

Rąbczyn

3.12,76

2

Bąk Daria 98

Ujście

3.17,46

3

Żegała Paulina

Budzyń

3.23,17

4

Klessa Helena 99

G. G. 1 Wągroweic

3.24,00

5

Starkowska Klaudia

G-5 Piła

3.29,79

6

Mudyna Kinga 99

Łobżenica

3.45,22

7

Albin Rozalia 2000

Czarnków

3.49,63

8

Lejba Magdalena

Szmocin

3.51,47

9

Pytel Karolina

Szmocin

3.53,03

10

Janas Daria

Wieleń

4.05,01

 

 

1000 M

Gimnazjum

wynik

1

Sierschuła Bartosz 98

Mieścisko

2.53,35

2

Januzik  Krzysztof 98

ZS 3 Piła

2.59,00

3

Kluza Maksymilian 98

Czarnków

3.06,31

4

Małecki Kacper 99

G.G. 1 Wągrowiec

3.07,99

5

Graczyk Darek

Budzyń

3.09,08

6

Kowalewski Jakub 98

G.G. 1 Wągrowiec

3.09,93

7

Szuderek Michał 99

Połajewo

3.10,71

8

Kosidło Mateusz 99

G. 1 Trzcianka

3.13,12

9

Jarnot Fabian

Szmocin

3.15,09

10

Tomaszewski Adrian

Budzyń

3.19,33

11

Projs Daniel 99

Osiek

3.22,70

12

Wajer Patryk 2000

Wyrzysk

3.22,72

 

 

2000 M

Gimnazjum

wynik

1

Witkowski Wiktor 98

ZSS 1 Złotów

6.06,06

2

Kasprzyk Robert 98

G-5 Piła

6.13,54

3

Duszyński Mateusz98

Mieścisko

6.27,50

4

Poczewski Jan 99

ZS Katolickich Złotów

6.34,22

5

Dymek Grajan 98

Lubasz

6.47,42

6

Andrzejewski Patryk 98

Mieścisko

6.49,71

7

Kozłowski Łukasz 99

G-4 Piła

6.54,92

8

Góźdź Radosław 98

G-4 Piła

7.00,79

9

Jesionek Szymon 98

G. 1 Trzcianka

7.14,88

10

Ziółkowski Sebastian

Budzyn

7.15,58

11

Czapiński Maciej 98

G. 1 Trzcianka

7.16,85

12

Łaziński Bartosz

Szamocin

7.17,11

13

Pytel Daniel

Budzyn

7.19,14

 

 

kula 3 kg K

Gimnazjum

wynik

1

Makowska Aleksandra 99

G.Gminne  1 Wągrowiec

11,62

2

Szymańska Sylwia 98

Łobżenica

10,07

3

Jaskulska Agata

Margonin

9,89

4

Galicka Natalia 2000

ZS 2 Piła

9,29

5

Binert Weronika

Budzyń

9,29

6

Jakubowska Pamela 98

Rąbczyn

8,70.

7

Mrotek Alicja 98

G. 1 Trzcianka

8,69

8

Mieleszko Michalina 2000

Krzyż

8,56

9

Błażejczak Marta 99

Damasławek

8,53

10

Gawołek Dagmara

Wieleń

8,35

11

Kędzierska Natalia 98

ZS Miasteczko Kraj.

8,23

 

 

kula M 5 kg

Gimnazjum

wynik

1

Przybyłek Łukasz 98

Damasławek

14,05

2

Nitek Dawid 98

Ujście

12,52

3

Wysocki Kacper

G.M.Chodzież

10,91

4

Krumrey Mateusz 98

ZS 3 Piła

10,74

5

Bartkowiak Bartosz

Margonin

10,72

6

Kowalski Kamil  98

Łobzenica

10,33

7

Jachimczyk Wojciech 98

Czarnków

10,24

8

Ferens Jonatan 98

Krzyż

10,17

9

Kurzaj Tomasz

G.M.Chodzież

9,93

10

Cierpicki Mateusz 99

Czarnków

9,45

11

Krawczyk Tomasz 98

Gołańcz

9,15

12

Bandura Adam 89

Gołańcz

8,79

 

 

oszczep K 600g

Gimnazjum

wynik

1

Gronowska Angelika 98

G-5 Piła

31,35

2

Szaroleta Aldona

Mieścisko

24,40.

3

Komorowska Laura 98

Czarnków

23,75

4

Czachowska Martyna 2000

G-4 Piła

23,45

5

Galewska Klaudia 2000

ZS 2 Piła

21,70.

6

Kozłowska Agata 99

G.Gminne  1 Wągrowiec

20,53

7

Kruzel Julia

Margonin

20,25

8

Tryboba Sylwia 99

Drawsko

19,70.

9

Kołodziejska Julia

Szamocin

18,65

10

Klejda Karolina 98

Drawsko

18,30.

11

Pielach Klaudia

Budzyń

NK

 

 

oszczep M 600g

Gimnazjum

wynik

1

Rybarczyk Łukasz 98

Krzyż

45,05

2

Przepióra Przemysław 98

ZS 2 Piła

41,50.

3

Domański Emil 99

G-4 Piła

38,20.

4

Kunysz Michał 98

Połajewo

36,85

5

Murach Miłosz 98

Wyrzysk

34,55

6

Stępień Miłosz 99

Damasławek

34,30.

7

Kostecki Daniel

Smogulec

31,00.

8

Grill Kacper

G.Miiej. Chodzież

29,40.

9

Kobuszewski Mateusz 99

G. 1 Trzcianka

26,55

10

Buczkowski Adrian

Budzyń

25,05

11

Kreskowiak Norbert

Margonin

22,40.

 

 

w dal K

Gimnazjum

wynik

1

Leszczyńska Nadin 99

Damasławek

477

2

Pacholec Katarzyna

ZS 1 Piła

468

3

Gapska Martyna 98

Krzyż

455

4

Krutel Julia 2000

ZS 2 Piła

435

5

Rybak Angelika

G.M.Chodzież

424

6

Król Weronika 99

Białoślwie

420

7

Siwka Aleksandra 99

Gołancz

411

8

Frydrych Kinga 98

Gołancz

384

 

 

w dal M

Gimnazjum

wynik

1

Klęsk Jakub 98

Ujście

592

2

Lewandowski Jakub 99

ZS 2 Piła

542

3

Bonusiewicz Michał

G.Miej. Chodzież

536

4

Orlewicz Gracjan 98

G. 1 Trzcianka

533

5

Gruszczyński rek

Budzyń

512

6

Ciamciak Maciej

Margonin

501

7

Kotowski Paweł

Wieleń

493

8

Pawłowski Łukasz 98

Gołańcz

484

9

Radziatkowski Maek 98

G.Gminne 1 Wągrowiec

472

10

Kryszkowski Mikołaj 98

G.Gminne 1 Wągrowiec

458

11

Mściszewski Krzysztof 98

ZS 3 Piła

b.w.

 

 

wzwyż K

 

 

 

nazwisko i imię

Gimnazjum

wynik

 1

Pikulik Dominika 98

Miasteczko Kraj.

145

 2

Matuszak Zuzanna 98

G.T.Sal. Piła

140

 3

Stożek Natalia 98

Skoki

130

 4

Kolanowska Helena 2000

G-4 Piła

130

 5

Szamania Laura 99

G.Gminne 1 Wągrowiec

125

 6

Marzęcka Marta 99

Czarnków

120

 7

Szpotek Agata 2000

Czarnków

120

 

 

wzwyż M

 

 

1

nazwisko i imię

Gimnazjum

wynik

 2

Gaweł Konrad 98

ZS 2 Piła

175

 3

Adamski Alan 98

G.Gminne 1 Wągrowiec

170

 4

Gast Michał 98

ZS 3 Piła

160

 5

Graczyk Oskar 98

Wysoka

160

 6

Walkowiak Paweł 99

Czarnków

155

 7

Jankowski Filip 2000

Czarnków

150

 8

Klem Kamil 98

Gołancz

145

 8

Kruszka Piotr 98

Gołancz

145

 10

Ignaczak Kacper 2000

G.1 Trzcianka

135

 b.m.

Sobczyński Bartosz 98

G. Szamocin

b.w.

 

4x100K

wynik

 

G.Wyrzysk

57,04

 

G.Gołańcz

57,37

 

G. 1 Trzcianka

59,16

 

Czarnków

59,29

 

G.Budzyń

59,97

 

G.Szmocin

60,19

 

G-4 Piła

56,7

Dyskw.

 

4x100 M

wynik

G.Krzyż

46,6

G.Czarnków

48,71

G.Wyrzysk

49,98

G-5 Piła

50,08

G.Gołancz

50,97

G.Miejskie Chodzież

51,75

G.Gminne Wągrowiec

51,87

G. Szamocin

53,07

 

sztafeta szwedzka K

Gimnazjum

wynik

 

G.Gminne Wągrowiec

2.36,33

 

Miasteczko Krajeńskie

2.38,53

 

G.Wyrzysk

2.40,93

 

Wieleń

2.53,67

 

G.Mieścisko

2.55,52

 

Połajewo

3.00,27

 

sztafeta szwedzka M

Gimnazjum

wynik

 

Wyrzysk

2.14,20

 

G.Ujście

2.14,64

 

G.Gminne Wagrowiec

2.15,19

 

G.Lubasz

2.16,12

 

G.Połajewo

2.17,91

 

G.Skoki

2.19,42

 

Do Finałów Wojewódzkich w Lekkiej Atletyce – Leszno, 27.05.2014r. zakwalifikowali się zawodnicy i zawodniczki, którzy w poszczególnych konkurencjach zajęli  1,2,3 miejsce, oraz dwie najlepsze sztafety .

 

 

 

 

  1.  

 20 maja 2014r., 

Przyjazd na godzinę  9,30

Wągrowiec

boiska OS i R ul. Kościuszki

 

 

Org. G.Miejskie 1 Wągrowiec

 

Marek Kubiak tel. 607 129 044

 

 

 Piłka Nożna

Zgłoszenia do dnia 29 kwietnia 2014r.

Prawo startu mają drużyny chłopców, które w zawodach powiatowych zajęły 1 miejsca, i 2 drużyna z powiatu wągrowieckiego. ( w roku ubiegłym 1m w rejonie – G. 1 Skoki)

 

 

Sposób przeprowadzenia zawodów:

- mecze każdy z każdym.

 

Uczestnicy:

 G. 1 Trzcianka

 G. Miejskie Chodzież

 G. 5 Piła

 G. Miejskie 1 Wągrowiec

 ZS Powszechnych Damasławek

 

Opiekunowie zespołów proszeni  do potwierdzenia udziału w turnieju u organizatora bezpośredniego, w terminie do 25 maja br.

 

Wyniki:

 1m. G. Miejs. Chodzież – awans

 2m. G. Miejskie 1 Wągrowiec

 3m.  Gimn. 5 Piła

 4m. G. 1 Trzcianka

 5m. ZSP Damasławek

  

  Piła – Chodzież 1:1

  Piła- Damasławek 1:1

  Piła – Trzcianka 6:2

  Piła – Wągrowiec 1:5

  Chodzież - Damasławek 5:1

   Chodzież – Trzcianka 2:1

  Chodzież – Wągrowiec 2:0

  Damasławek – Trzcianka 0:4

  Damasławek – Wągrowiec 1:9

  Trzcianka – Wągrowiec 2:4

 

  1.  

3 czerwca 2014r.

 

Przyjazd na g. 9,00

Piła

Ośrodek Wypoczynkowy Płotki

 Siatkówka

Plażowa

Zgłoszenia: do dnia  25 maja 2014.

prawo udziału w zawodach rejonowych mają drużyny dziewcząt i chłopców, które w mistrzostwach powiatów zajęli 1 i 2 miejsca.

 

Dokumentacja obowiązkowa:

-legitymacje szkolne

- imienne listy drużyny

 

 

 

UWAGA!

Uczestnicy przywożą ze sobą piłki do rozgrzewki.

 

  Kolejność końcowa:

Dziewczęta:

  1m.  Gimn. 5  Piła  - awans

  2m.  ZS 3 Piła  - awans

  3.G. 1 Skoki

  4. G. Rąbczyn

  5-6. G. Miejskie Chodzież

         G. 2 Złotów

  7-8. ZS Szamocin

         G. 1 Trzcianka

 9. G. Lubasz

 

   Chłopcy:

  1m.  ZS 3 Piła  - awans

   2m. G. Czarnków - awans

4.        G. Osiek n/Notecią

  1. G. Miejskie Chodzież
  2. ZS Szamocin

7-8. Niepubliczne G. Jastrowie

       G. 1 Skoki

9-10. G. Żelice

        G. 2 Złotów

  1.  

 

 

 

 

 

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

18.

 

 

 

 

 

 

19.

 

 

 

 

 

 

20.

 

 

 

 

 

 

 

 

<hr size=7 width="100%" noshade style='color:#338695' align=center>