KALENDARZ ZAWODÓW REJONOWYCH PIŁA

W ROKU SZKOLNYM 2013/2014

SZKOŁY PODSTAWOWE

 

LP

DATA

 

MIEJSCE

PROPOZYCJA

DYSCYPLINA

UWAGI

UCZESTNICY - SZKOŁY

KOMUNIKATY

  1.  

 22.11.2013r.

Przyjazd na godz. 8.00

Trzcianka

Hala Sportowo-Widowiskowa ul. Żeromskiego

Badminton Drużynowy

Zgłoszenia imienne do 18.11.2013 na adres

renwols@wp.pl

Startują drużyny dziewcząt i chłopców, które w zawodach powiatowych zajęły 1 i 2 miejsca.

Zgłoszenia:

Dziewczęta

1.      SP 1 Piła

2.      2.ZS 2 Piła

3.      SP Budzyń

4.      SP 1 Czarnków

5.      SP 2 Trzcianka

6.      SP Niemczyn

Chłopcy:

1.SP 1 Piła

2. ZS 2 Piła

3. SP Budzyń

4. SP 1 Czarnków

5. SP Łomnica

6. SP Niemczyn

 Wyniki dziewcząt

Grupa A

SP 2 Trzcianka – SP Budzyń 3:0

SP Budzyń – SP 1 Piła 3:1

SP 1 Piła – SP 2 Trzcianka 3:2

 

 

Grupa B

ZS 2 Piła – SP Niemczyn 1:3

ZS 2 Piła – SP 1 Czarnków 1:3

SP Niemczyn – SP 1 Czarnków 3:2

 

Mecz o 3 miejsce:

SP 1 Piła – SP 1 Czarnków 1:3

Mecz o 1 miejsce: 

SP Niemczyn – SP 2 Trzcianka 1:3

 

1m. SP 2 Trzcianka – awans

2m.SP Niemczyn

3m. SP 1 Czarnków

4m. SP 1 Piła

5-6. SP Budzyń

       ZS 2 Piła

 

Wyniki chłopców:

Grupa A

SP Łomnica – SP Budzyń 3:1

SP Łomnica – SP 1 Piła 0:3

SP Budzyń – SP 1 Piła 3:0

 

Grupa B

ZS 2 Piła – SP Niemczyn 0:3

SP Niemczyn – SP 1 Czarnków 1:3

ZS 2 Piła – SP 1 Czarnków 1:3

 

Mecz o 3 miejsce:

SP 1 Piła – SP Niemczyn 0:3

 

Mecz o 1 miejsce:

SP 1 Czarnków – SP Budzyń 3:0

 

Klasyfikacja końcowa:

1m. SP 1 Czarnków – awans

2m. SP Budzyń

3m. SP Niemczyn

4m. SP 1 Piła

5-6m. ZS 2 Piła

         SP Łomnica

 

  1.  

 16.11.2013r.

na godz. 9.30- przyjazd uczestników

 

Org.

 Ryszard Michalski

tel.604236442

 SP Nr 1 Piła hala sportowa

ul. Buczka

 Drużynowy Tenis Stołowy

 Zgłoszenia do 3.11.2013

Startują drużyny dziewcząt i chłopców, które w zawodach powiatowych zajęły 1 i 2 miejsca.

Dziewczęta:

SP Łekno

SP Wiatrowo

SP Mirosław Ujski

SP 1 Piła

SP Czarnków

SP Pęckowo

 

Chłopcy

SP 1 Czarków

SP Krzyż

SP Łekno

SP 2 Wągrowiec

SP Wyrzysk

SP Białośliwie

 

 Wyniki końcowe dziewcząt:

  1. SP Pęckowo – awans
  2. SP 1 Czarnków – awans
  3. SP Nowa Wieś Ujska
  4. SP Łekno
  5. SP 1 Piła

 

Wyniki końcowe chłopców:

 

1.       SP 1 Czarnków – awans

2.       SP Krzyż Wlkp. –awans

3.       SP Wyrzysk

4.       SP Łekno

5-6. SP Białośliwie

       SP 2 Wągrowiec

  1.  

  poniedziałek,

2 grudnia 2013r.

przyjazd na g. 9.00

 

Org. 

Szkoła Podstawowa Nr 1 Złotów

 

Mariusz Ziatyk

tel. 602502729

 Złotów

Hala  ZCAS

ul. Bohaterów Westerplatte

 Halowa Piłka Nożna

 Zgłoszenia do 20.11.2013

 

Obowiązują imienne listy zespołu wg zgłoszenia ze strony www.szswielkopolska.pl

-legitymacje szkolne -ważne

Startują drużyny, które w zawodach powiatowych zajęły 1

i 2 miejsce w powiecie czarnkowsko-trzcianeckim.

 

1.SP 3 Trzcianka

2.SP Lubasz

3. SP 2 Wągrowiec

4. SP 1 Złotów

5. ZS Nr 1 Piła

6. ZS Szamocin

 

Wyniki meczów:

SP 1 Złotów- SP Lubasz 2:0

ZS Szamocin - ZS 1 Piła  1:1

Lubasz – SP 3 Trzcianka 0:2

SP 1 Złotów – ZS Szamocin  1:2

ZS 1 Piła – SP 3 Trzcianka 3:1

SP Lubasz – ZS Szamocin  1:0

SP 1 Zlotów – SP 3 Trzcianka 2:1 

SP Lubasz – ZS 1 Piła 1:3

ZS Szamocin – SP 3 Trzcianka 4:1

SP Lubasz – ZS 1 Piła  1:3

SP 1 Złotów – ZS 1 Piła 0:3

 

Tabela końcowa:

 1. ZS 1 Piła  10 pkt – awans  10:3

 2. ZS Szamocin – 7 pkt  7:4

3. SP 1 Złotów  - 6 pkt    5:6

4. SP 3 Trzcianka  3 pkt  5:9

5. SP Lubasz   3 pkt        2:7

 

  1.  

UWAGA zmiana terminu:

30 stycznia 2014r.,

Przyjazd na godzinę 9,30.

 Krzyż Wlkp.

Hala sportowa przy Gimnazjum.

 

 

Org. SP Drawsko-

Zbigniew Piątek tel. 695444303

 Piłka Ręczna Dziewcząt

Zgłoszenia do dnia  23 stycznia 2014r.

 

 

 

Obowiązują imienne listy zespołu wg zgłoszenia ze strony www.szswielkopolska.pl

-legitymacje szkolne -ważne

Uczestnicy: Prawo startu mają drużyny dziewcząt, które w zawodach powiatowych zajęły 1 miejsca, i 2 drużyna z powiatu czarnkowsko - trzcianeckiego. ( w roku ubiegłym 1m w rejonie –SP Drawsko)

 

SP Drawsko

SP Połajewo

SP Budzyń

SP 3 Wągrowiec

SP 1 Złotów

SP Kaczory

 

Wyniki:

Połajewo – Kaczory 3:14

Budzyn – Drawsko 14:6

ZłotówPołajewo 11:3

Kaczory – Budzyń 11:8

Drawsko – Złotów 2:7

PołajewoBudzyń 8:18

Kaczory – Drawsko  12:3

ZłotówBudzyń 10:7

Połajewo – Drawsko 0:10

Kaczory – Złotów 6:11

 

Kolejność końcowa drużyn

 

1m. SP 1 Złotów  8 pkt.– awans

2m. SP Kaczory 6 pkt.

3m. SP Budzyń 4 pkt.

4m. SP Drawsko 2 pkt.

5m. SP Połajewo 0 pkt.

   

SP 3 Wągrowiec – drużyna nie uczestniczyła w zawodach

  1.  

20 stycznia

 2014 r.,

Przyjazd uczestników na godz. 9.00

 Chodzież

 

hala sportowa Gimnazjum Miejskiego

w Chodzieży

 

ul. Paderewskiego

 

Org.

Krzysztof Szewczyk

– SP 1 Chodzież

 tel.

512 23 48 07

 

Piłka Ręczna Chłopców

Zgłoszenia do dnia  15 stycznia 2014r.

 

 

Obowiązują imienne listy zespołu wg zgłoszenia ze strony www.szswielkopolska.pl

-legitymacje szkolne -ważne

Prawo startu mają drużyny chłopców, które w zawodach powiatowych zajęły 1 miejsca, i 2 drużyna z powiatu chodzieskiego. ( w roku ubiegłym 1m w rejonie –SP 1 Chodzież)

 

Zgłoszone drużyny:

SP 1 Chodzież

SP 3 Chodzież

SP 4 Piła

SP 1 Złotów

SP 2 Wągrowiec

Powiat czarnk-trzcianecki

 

Grupa A                                                             Grupa B

 

SP Krzyż– SP 2 Wągr. 5:9     SP 3 Chodzież – SP 4 Piła 6:8

SP Krzyż – SP Złotów 5:9      SP 3 Ch-ż – SP 1 Ch- ż 6:10

SP 2 Wągr.- SP 1 Złotów 11:2    SP 1 Ch - ż – SP 4 Piła 5:9

 

Następne drużyny z drugich miejsc w grupach zagrały spotkanie o 3 miejsce:

                         SP Krzyż Wlkp.– SP 1 Chodzież 9:5,

 

a zwycięzcy grup rozegrały mecz o 1 miejsce:

           SP 4 Piła – SP 2 Wągrowiec  3:6     

Klasyfikacja końcowa:

1.SP 2 Wągrowiec – awans

2. SP 4 Piła

3. SP Krzyż Wlkp.

4. SP 1 Chodzież

5-6. SP 3 Chodzież

       SP 1 Złotów

  1.  

 

22 marca 2014 r.,

 

UWAGA!

PROSZĘ  PRZYJECHAĆ

NA GODZINĘ 9,45

 

zespołów 10.00OTWARCIE IMPREZY

Przyjazd zespołów na godzinę 10.00

Hala sportowa przy Gimnazjum w Lubaszu

 

powiat czarnkowsko - trzcianecki    

 

Org.

Ewa Matuszczak

Tel. 601993400                             

 Aerobik Grupowy

Zgłoszenia do dnia 02 marca 2014 r.

 

 

Obowiązują imienne listy zespołu wg zgłoszenia ze strony www.szswielkopolska.pl

-legitymacje szkolne -ważne

Prawo startu mają drużyny dziewcząt, które w zawodach powiatowych zajęły 1 ,2 i 3 miejsca.

 

 

 

Zgłoszone drużyny:

1.SP 4 Piła

2. ZS 1 Piła

4. SP 1 Czarnków

5. SP Krzyż Wlkp.

6. SP Lubasz

7.SP 1 Chodzież

 

Wyniki końcowe:

1m. PSP Lubasz 37 pkt

 2m. SP 1 Chodzież – 36 pkt

 3m. SP 4 Piła – 28 pkt

 4m. SP 1 Czarnków – 25 pkt

 5m. SP Krzyż Wlkp. – 22 pkt.

 

  1.  

8 marca  2014r.,

przybycie na godz. 9.00.                              

 Szkoła Podstawowa

Nr 4 Piła,

 ul. Grabowa

 Siatkówka Chłopców

Zgłoszenia do dnia 28 lutego 2014r.

 

 

 

Obowiązują imienne listy zespołu wg zgłoszenia ze strony www.szswielkopolska.pl

-legitymacje szkolne -ważne

Prawo startu mają drużyny chłopców, które w zawodach powiatowych zajęły 1 miejsca, i  2 drużyna z powiatu pilskiego.

 ( w roku ubiegłym 1m w rejonie – ZS 3 Piła)

 

Uczestnicy:

    1. SP Krzyż Wlkp.
    2. SP Skoki
    3. SP 2 Piła
    4. SP 1 Piła
    5. PSP Krajenka
    6. ZS Lipia Góra

SP-2 – Lipina Góra 2-0            

Skoki – SP-4    1-2

Krzyż – SP-2   0-2

Lipia Góra – Skoki 1-2

Krzyż – SP-4   0-2

SP-2 - Skoki     2-0

Lipia Góra – SP-40-2   

Skoki – Krzyż 2-0      

SP-2 – SP-4     2-0

Krzyż – Lipia Góra0-2

 

Kolejność końcowa:     

 

1. SP  nr 2 w Pile 8-0 - awans

                                  

2. SP nr 4 w Pile 6-3

                                  

3. SP  Skoki      5-5

                                  

4. ZS  w Lipiej Górze 3-6

                                  

5. SP w Krzyżu 0-8

 

 

  1.  

 8 marca 2014r   

 

przybycie na godz. 9.00.                              

 Szkoła Podstawowa

Nr 2 w Pile,

ul. Roosevelta

 Siatkówka Dziewcząt

Zgłoszenia do dnia 28 lutego 2014r.

 

 

Obowiązują imienne listy zespołu wg zgłoszenia ze strony www.szswielkopolska.pl

-legitymacje szkolne -ważne

 

Prawo startu mają drużyny chłopców, które w zawodach powiatowych zajęły 1 miejsca, i  2 drużyna z powiatu pilskiego.

( w roku ubiegłym 1m w rejonie – SP 2 Piła)

 

 Uczestnicy

SP 1 Złotów

SP 2 Piła

SP 1 Piła

SP Skoki

SP Krzyż Wlkp.

ZS Szamocin

SP 1 Złotów

 

Wyniki:

Grupa A                                

SP 2 Piła- SP 1 Zlotów 2:0

SP 2 Piła – SP Krzyż 2:0

Złotów – Krzyż 2:0

 

Grupa B

ZS Szamocin – SP 1 Piła 2:1

Szamocin – Skoki 2:0

SP 1 Piła – SP Skoki 2:0

 

Półfinały:

SP 2 Piła – SP 1 Piła 2:0

SP 1 Złotów – ZS Szamocin 2:0

 

mecz o Vm: Krzyż – Skoki 2:0

o 3 miejsce: Szamocin – SP 1 Piła 2:1

o 1 m: Złotów – SP 2 Piła 1:2

 

Klasyfikacja końcowa:

  1. SP 2 Piła – awans
  2. SP 1 Złotów
  3. ZS Szamocin
  4. SP 1 Piła
  5. SP Krzyż Wlkp.
  6. Skoki

 

  1.  

 5 kwietnia 2014r.

Godz. 10,00 

 

 

Org. SP Drawsko-

Zbigniew Piątek tel. 695444303

 SP Drawsko

Unihokej

Dziewcząt

Zgłoszenia do dnia 16 marca 2014r.

Prawo startu mają drużyny dziewcząt, które w zawodach powiatowych zajęły 1 miejsca,

i 2  drużyna z powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego. ( w roku ubiegłym 1m w rejonie – SP Drawsko)

 

 

 

Zgłoszone drużyny:

 

SP Pęckowo

SP Drawsko

SP Morakowo

SP 5 Piła

 

WYNIKI:

SP 5 Piła- SP Drawsko 3:1

SP Drawsko – SP Pęckowo 3:1

SP Pęckowo- SP Morałowo 10:1

SP 5 Piła – SP Morałowo 2:0

SP Drawsko- SP Morakowow 6:2

SP 5 Piła – SP Pęckowo 4:2

 

-1m. SP 5 Piła   6 pkt – awans

 2m. SP Drawsko  4 pkt

 3m. SP Pęckowo 2 pkt

 4m. SP Morakowo  0 pkt

 

  1.  

16 kwietnia 2014r.,

 przyjazd na

g. 10.00

 

org. Ryszard Michalski

Tel. 604236442 

  SP 1 Piła

ul. Buczka

 Unihokej Chłopców

Zgłoszenia do dnia 16 marca 2014r.

Prawo startu mają drużyny chłopców, które w zawodach powiatowych zajęły 1 miejsca, i 2  drużyna z powiatu pilskiego. ( w roku ubiegłym 1m w rejonie – SP Kaczory)

 

Zgłoszone drużyny:

 

1.       SP Drawski Młyn

2.        SP Smogulec

3.        SP 7 Piła

4.        SP 1 Piła

 

Wyniki:

SP 7 Piła – Drawsko 5:2

SP Smogulec – SP 1 Piła 3:2

SP 7 Piła – SP Smogulec 7:3

SP Drawski Młyn – SP 1 Piła 3:1

SP 7 Piła- SP 1 Piła 7:2

SP Smogulec – SP Drawski Młyn 7:2

 

1m. SP 7 Piła  6 pkt – awans

 2m. SP Drawski Młyn 4 pkt

 3m. SP Smogulec  2 pkt

 4m. SP 1 Piła   0 pkt.

 

  1.  

Sobota,

29 .03.2014r.

Godz. 10.00

 

SP 4 Piła

ul. Grabowa

 

Org. Marek Rucki

Tel.604461194

 Koszykówka Chłopców

Zgłoszenia do dnia 15 marca 2014r.

 

Prawo startu mają drużyny chłopców, które w zawodach powiatowych zajęły 1 miejsca, i 2 drużyna z powiatu pilskiego ( w roku ubiegłym 1m w rejonie – SP 7 Piła)

Składy grup 

Grupa I                                       Grupa II

1. SP 7 Piła                            1. SP 4 Piła  – gospodarz

2. SP 1 Chodzież -rezygnacja    2. SP 2 Wągrowiec

3. SP Krzyż                               3. złotowski – nie było

 

SP 7-SP Krzyż 48:10         SP 4 –Wągrowiec 46:8

 

 

Półfinały:

o III m: SP Krzyż – SP 2 Wągrowiec 14:23

O I m: SP 7 Piła- SP 4 Piła 100:42

 

Kolejność końcowa drużyn:

1.      SP 7 Piła – awans

2.      SP 4 Piła

3.      SP 2 Wągrowiec

4.      SP Krzyż Wlkp.

 

  1.  

piątek, 28 marca  2014r.

 

Godz. 10.00

 

 

SP 4 Piła

ul. Grabowa

 

Org. Marek Rucki

Tel.604461194

 Koszykówka

Dziewcząt

Zgłoszenia do dnia 15 marca 2014r.

 

Prawo startu mają drużyny dziewcząt, które w zawodach powiatowych zajęły 1 miejsca, i 2 drużyna z powiatu czarnkowsko - trzcianeckiego. ( w roku ubiegłym 1m w rejonie – SP Jędrzejewo)

Składy grup I rundy:

Grupa I                                      

1. SP 4 Piła –gospodarz 1  

2. czarn. – trzci.II   - SP Jędrzejewo

3. złotowski  - SP Kleszczyna                       

 

Grupa II

1. SP 1 Czarnków

2. SP Łaziska – rezygnacja

3. powiat chodzieski – nie gra

 

II runda:  28.03.2014r.

Drużyny z powiatu czarnkowsko – trzcianeckiego będą rozstawione.

 

finał z udziałem 4 drużyn:

SP 1 Czarnków –SP Kleszczyna 29:10

SP Jędrzejewo – SP 4 Piła  55:14         

 

Mecze o miejsca:

  3 m: SP Jędrzejweo  – SP Kleszczyna 26:13

   1m: SP 4 Piła- SP 1 Czarnków 51:24

 

-kolejność końcowa:

1m. SP 4 Piła – awans

 2m. SP 1 Czarnków

 3m. SP Jędrzejewo

 4m. SP Kleszczyna 

 

 

  1.  

 

 

 Piłka

Nożna

 

Wg regulaminu i terminarza turnieju „Wielkopolski Orlik”2014.

 

 

  1.  

 20 maja 2014r., 

Godz. 10.00

 Złotów,

Stadion

 ul. Wioślarska

 Czwórbój LA

Zgłoszenia do dnia 14 maja 2014r.

startują drużyny dziewcząt i chłopców, które w zawodach powiatowych zajęły 1 i 2 miejsca, z powiatu pilskiego 1,2,3,4 miejsce.

 

Obowiązująca dokumentacja:

-imienne listy drużyny wg wzoru SZS „Wielkopolska”

- legitymacje szkolne

 

Wyniki końcowe:

 Dziewczęta

1m.SP 1 Chodzież 1372 –awans

2m. ZS Szamocin 1264 –awans

3m. SP 1 Piła 1240

4m. SP 1 Czarnków 1228

5m.SP 2 Piła 1187

6m. SP Krzyż 1165

7m. ZS 1 Piła 1145

8m. SP 4 Piła 1071

9.SP Mieścinko 964

10. SP 3 Wągrowiec 917

 

Indywidualnie prawo udziału w zawodach wojewódzkich mają:

 

60m

Wróblewska Klaudia z ZS 1 Piła 8,61

Wzwyż:

Marszał Klaudia z SP 1 Piła 135

Kobyłka Anna – SP 1 Piła 130

Rózga Dominika SP 1 Piła 125

 

p.palantowa

Nowak Aleksandra SP 1 Piła 46,50

Gruszka Zuzanna – SP 2 Piła  46,00

600m

Krajewska Hanna –SP 2 Piła 1.51,78

Olejniczak Klaudia – SP 2 Piła 1.54,79

w dal

Wróblewska Karolina –ZS 1 Piła 3,06

 

Chłopcy:

1m.SP 1 Chodzież  1209 – awans

2m. SP  4 Piła 1173 – awans

3m. SP 7 Piła 1167

4m. SP Krzyż 1112

5m. SP 1 Czarnków 1045

6m. SP 1 Piła 1012

7m. SP 2 Piła 1010

8m. SP 3 Wągrowiec 912

9 m. ZS Szamocin 864

10 m. SP Mieścisko 815

Indywidualnie prawo udziału w zawodach wojewódzkich mają:

 

60m

Tecław Sebastian –SP Krzyż 8,19

Sobkowiak Adrian –SP 7 Piła 8,41

 

  1000m

 Sobkowiak Adrian –SP 7 Piła  2.54,76

Tecław Sebastian –SP Krzyż 8 3.06,08

 

W dal

Sobkowiak Adrian –SP 7 Piła  5,39

Kowalski Filip –SP 1 Czarnków 5,30

Ozga Bogumił – SP 1 Piła  5,13

  1.  

 

 

 

 

 

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

18.

 

 

 

 

 

 

19.

 

 

 

 

 

 

20.

 

 

 

 

 

 

 

 

<hr size=7 width="100%" noshade style='color:#338695' align=center>