KALENDARZ ZAWODÓW REJONOWYCH PIŁA

W ROKU SZKOLNYM 2013/2014

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

 

LP

DATA

 

MIEJSCE

PROPOZYCJA

DYSCYPLINA

UWAGI

UCZESTNICY - SZKOŁY

KOMUNIKATY

  1.  

 20.09.2013r.

 Złotów

Stadion

 ul. Wioślarska

  Lekka Atletyka

 

 

 

 

 

 

 

Zgłoszenia do 18.09.br.na adres:renwols@wp.pl

10.00 –chód 2 km K i 3 km M 

       w dal K    wzwyż M    oszczep K      kula  M

10.00 – 110 ppł M

10.10– 100 ppł K

10.20 – 100 K -  eliminacje

10.35 – 100 M – eliminacje

10.50 – 400 K

11.05 – 400 M

11.20 – 800 K

11.30 – 800 M    w dal M     wzwyż K    oszczep M      kula K

11.40 – 100 K –finał                

11.45 – 100 M – finał

11.55 – 200 K

12.05 – 200 M

12.15 – 3000 M

12.25 – 1500 K

12.30 – 1500 M

12.40– 4 x 100 K

12.50 – 4 x 100 M

13.00 – 4 x 400 K

13.05 – 4 x 400 M

Uwagi:

-Biegi na 100 metrów – eliminacje i finał. Do finału kwalifikuje się 5 najlepszych wyników.

-Pozostałe konkurencje biegowe w seriach na czas.

 

 

konkurencja: chód M -  3 km

 

 

1

Nowak Mateusz 96

ZSP 2 Wągrowiec

14.46,3

2

Nazarek Marcel 95

I LO Piła

14.47,5

3

Kamiński Michał 97

ZSP 1 Piła

16.03,5

 

chód K - 2km

 

 

1

Szczepaniak Agata 95

I LO Piła

10.34,40

2

Wysokińska Natalia 95

ZSG Piła

10.46,88

3

Zaliwkowska Natalia 96

ZSG Piła

11.51,73

 

konkurencja:  110 ppł M

 

 

1

Śniatała Adrian 95

ZS im. St. Staszica Piła

19,01

2

Chrzan Łukasz 97

CKZiU Wyrzysk

19,06

3

Kubiak Mateusz 97

 LO T. Sal. Piła

22,45

 

konkurencja:  100 ppł  K

 

 

 

 

1

Serwus Agnieszka 96

ZS im. St. Staszica Piła

18,13

2

Nowicka Maja    96

ZSP 3 Piła

21,65

 

100K- eliminacje

 

 

1

Lewandowska Magda  95

I LO Wągrowiec

14,33

2

Sobiech Paulina 95

CKZiU Wyrzysk

14,40

3

Buraczyk Iga 96

I LO Piła

14,55

4

Nowak Katarzyna 95

I LO Piła

14,66

5

Muszyńska Klaudia 97

ZSE Złotów

14,85

6

Andrzejewska Jowita 96

ZSP Czarnków

15,83

7

Przybecka Żaneta 96

ZSP Czarnków

15,49

 

 

Finał

xxx

 

1

Lewandowska Magda 95

I LO Wągrowiec

13,75

2

Sobiech Paulina 95

CKZiU Wyrzysk

13,78

3

Buraczyk Iga 96

I LO Piła

13,89

4

Nowak Katarzyna 97

I LO Piła

13,95

5

Muszyńska Klaudia 97

ZSE Złotów

14,14

 

100M-eliminacje

 

 

1

Różański Oskar 95

LO Krzyż

11,81

2

Grupiński Michał 95

ZSP Czarnków

11,86

3

Grześkiewicz Wojciech 96

LO Czarnków

11,95

4

Litwiejko Dominik 96

ZSP 3 Piła

12,01

5

Marciniak Jakub

ZSP Czarnków

12,22

6

Przybylski Paweł  97

LO T.Sal. Piła

12,31

7

Wysocki Tomasz 97

ZS im. St. Staszica Piła

12,46

finał:

100 M  FINAŁ:

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 

1

Różański  Paweł 95

LO Krzyż

11,21

2

Grześkiewicz Wojciech 96

LO Czarnków

11,51

3

Grupiński Michał 95

ZSP Czarnków

11,63

4

Marciniak Jakub 97

ZSG Piła

11,85

5

Litwiejko Dominik 96

ZSP 3 Piła

11,98

 

200 K

 

 

1

Agata Rolińska 96

ZS im. St. Staszica Piła

28,17

2

Zając Dominika 96

LO T.Sal. Piła

29,09

3

Buchajczyk Anna 95

I LO Piła

29,51

4

Angelika Wassel 95

Edukacja Lubasz

33,14

 

200 M  

 

 

1

Neumann Jakub 97

ZSP 2 Wągrowiec

23,28

2

 Tarent Patryk 96

LO Krzyż

23,29

3

Kantorowski Henryk 97

I LO Chodzież

25,29

4

Fiuk Tobiasz 96

ZSP 3 Piła

25,7

5

Maćkowiak Sebastian97

ZSG Piła

26,03

6

Główczewski Dawid 95

ZSP Łobżenica

26,09

7

Przybyła Łukasz 97

CKZiU Złotów

27,7

 

400 K

 

 

1

Szpott Sandra 97

I LO Piła

61,66

2

  Buczek Karina

I LO Zlotów

67,76

3

Zahorska Patrycja 97

LO T. Sal. Piła

68,53

4

Macyszyn Katarzyna 96

ZS im. ST. Staszica Piła

70,45

5

Bak Joanna

LO Krzyż

71,53

6

Szymczak Wiktoria 95

ZSP Czarnków

72,20

7

Wicik Martyna 97

I LO Złotów

74,20

 

400 M

 

 

1

Pirsz Jakub  96

ZSP Chodzież

52,28

2

Wenzel Sebastian 97

ZSP 2 Wągrowiec

55,50

3

Ciemięga Grzegorz 95

ZS im. ST. Staszica Piła

55,08

4

Wocial Stanisław 96

ZSE Złotów

55,64

5

Bełka Michał 96

ZSE Złotów

57,62

6

Kulczyński Paweł 96

ZS im. ST. Staszica Piła

58,08

7

Kosiński Kamil  96

ZSE Piła

58,64

8

Łusiewicz Kamil 95

Edukacja Lubasz

59,72

9

Burakowski Mateusz 95

CKZiUZłotów

61,64

10

Łajs Jonatan 95

CKZiU Złotów

62,91

 

800 K

 

 

1

Siewosienkiewicz Marta 97

ZSG Piła

2.33,69

2

Ziach Karolina 95

ZSE Złotów

2.36,25

3

Agata Fiedorowicz 95

ZS im. St. Staszica Piła

2.39,08

4

Szczepaniak Monika 97

ZSG Piła

2.44,24

5

Sobczak Wiktoria 97

ZSP Chodzież

2.53,46

6

Wachowska Weronika 97

I LO Chodzież

2.53,70

7

Fręśko Katarzyna 97

ZSP Czarnków

2.56,21

8

Szczechowska Dominika 95

I LO Chodzież

2.57,12

9

Konopacka Wiktoria 97

Edukacja Lubasz

3.08,70

 

800 M

 

 

1

Wyrzykiewicz Adrian 95

ZSP 1 Piła

2.03,31

2

Nguyen Daniel 97

ZSE Piła

2.07,85

3

Karczewski Doran 97

ZSP 2 Wągrowiec

2.12,67

4

Stoiński Miłosz 96

ZS im. St. Staszica Piła

2.15,38

5

Amadeusz Skrentny 96

I LO Zlotów

2.23,13

 

1500 K

 

 

1

Czyż Kamila 97

LO T.Sal.Piła

5.13,90

2

Gawlak Sara 96

ZSG Piła

5.15,90

3

Smolarz Angelika 95

CKZiU Złotów

5.39,47

 

1500 M

 

 

1

Jędrzejewski Kamil 95

I LO Chodzież

4.43,07

2

Sobkowiak Artur 95

ZS im. St. Staszica Piła

4.45,03

3

Tomaszewski Łukasz 97

ZSG Piła

4.47,93

4

Bartosz Magdziarz

ZSP Czarnków

4.55,61

5

Zych Szymon 96

ZSP Łobżenica

5.00,97

6

Jurga Oskar

ZST Trzcianka

5.11,82

7

Szmyt Michał 96

CKZiU Złotów

5.23,16

8

Radosław Głyżewski 96

I LO Zlotów

6.09,38

 

konkurencja: 3000 M

 

 

1

Linka Kamil 95

ZSP 3 Piła

9.04,92

2

Przybylski Patryk 97

ZSP 1 Piła

10.25,78

3

Pływaczyk Artur

CKZiU Wyrzysk

10.38,14

4

Sebastian Marciniak 96

ZST Trzcianka

10.50,84

5

Skrzypek Patryk 96

ZSP Chodzież

11.09,39

6

Rzadkiewicz Jakub 96

CKZiU Złotów

11.55,11

7

Rzadkiewicz Jakub 96

CKZiU Złotów

11.55,11

 

kula K - 3 kg

 

 

1

Brząkała Justyna 98

ZSP 2 Wągrowiec

11,26

2

Borkowska Aleksandra 96

ZSE Piła

10,14

3

Krawiecka Weronika 96

ZSP 2 Wągrowiec

10,09

4

Natalia Groblewska 1995

ZS im. St. Staszica Piła

9,74

5

Brzezińska Milena 95

ZSE Złotów

9,20.

6

Weronika Lorenz 1996

ZS im. St. Staszica Piła

9,07

7

Aleksandra Rosiak

ZST Trzcianka

8,64

8

Joanna Cieślak

ZSP Czarnków

8,60.

9

Klaudia Piechowiak

Edukacja Lubasz

8,20.

10

Zarębska Maja 95

ZSP Chodzież

7,22

 

kula M -5 kg

 

 

1

Patryk Trzybiński  96

ZSP Czarnków

13,34

2

Jakub Burdzy 95

ZST Trzcianka

13,30.

3

Maciej Szatkowski

I LO Złotów

12,09

4

Michalski Dawid 96

ZSP 1 Piła

12,07

5

Boniecki Mateusz 95

ZS im.St. Staszica Piła

11,92

6

Szymański Piotr

ZSP 3 Piła

11,82

7

Węgrzyn Tomasz 95

I LO Chodzież

10,76

8

Filip Kurczych 95

I LO Złotów

10,71

9

Bartosz Bolczyk

Edukacja Lubasz

10,28

10

Andrzej Górecki 96

I LO Złotów

10,09

 

oszczep K

 

 

1

Jadach Anna 95

ZSP 2 Wągrowiec

27,75

2

Gorzelańczyk Aleksandra 95

ZSG Piła

25,60.

3

Szak Joanna 97

ZSP 3 Piła

21,35

4

Klaudia Konieczna 1995

ZS im. St. Staszica Piła

19,65

5

Marta Krystek

LO Krzyż

19,45

6

Wrzeszcz Katarzyna  97

ZSE Piła

17,60.

 

oszczep M

 

 

1

Maciej Janyska 95

Edukacja Lubasz

43,28

2

Karczewski Alan 96

ZSP 2 Wągrowiec

41,25

3

Pietrzak Jakub 97

ZSP 1 Piła

39,07

4

Długosz Patryk 96

ZSP 3 Piła

38,50.

5

Bąk Marcin 95

ZSP Łobżenica

36,50.

6

Marcin Chmielewski 95

ZSP Czarnków

34,65

 

konkurencja: w dal  M

 

 

1

Marcin Lawer 97

Lo Krzyż

630

2

Szotkiewicz Sebastian 96

ZSP 3 Piła

601

3

Wargin Daniel 95

ZSP 1 Piła

565

4

Friska Kamil 95

ZSP 2 Wagrowiec

565

5

Panek Filip 95

ZS im.St. Staszica Piła

560

6

Krystian Jarosz 96

Edukacja Lubasz

539

7

Kurpiński Marcin 97

ZSE Złotów

508

8

Ciepłuch Krtstian 96

CKZiU Złotów

498

 

w dal K

 

 

1

Janicka Paulina 95

ZSE Piła

459

2

Sandra Wylegała 97

Edukacja Lubasz

449

3

Błoch Michalina 96

ZSP 3 Piła

420

4

Pytel Klaudia 95

I LO Piła

407

5

Marta Kałka 96

ZSP Czarnków

385

6

Jaroszek Dagmara 97

ZSP 2 Wągrowiec

359

Wzwyż M

1

Smolarz Szymon 96

ZSG Piła

190

 

2

Gryka Patryk 95

CKZiU Złotów

185

 

3

Lamtschek Michał 97

ZSP 3 Piła

180

 

4

Ciężki Kamil 95

CKZiU Złotów

180

 

5

Murach Patryk 97

ZSE Złotów

170

 

5

Jakub Musiał 97

Lo Krzyż

170

 

7

Szumski Oskar 97

ZSE Piła

165

 

8

Jakub Geremek 95

ZSP Czarnków

160

 

 

wzwyż K

 

 

 

1

Chorążewska Anna 97

ZSP Czarnków

140

 

2

Smolaków Karolina 96

ZS im. St. Staszica Piła

140

 

3

Czapiewska Ada 97

LO T. Sal. Piła

135

 

4

Matuszak Angelika 96

ZSG Piła

135

 

5

Kruś Kinga 96

ZSP 2 Wągrowiec

125

 

6

Niespodziana Ewa 97

ZSP 2 Wągrowiec

125

 

7

Wałcerz Justyna 97

ZSE Złotów

120

 

4 x 100 K

4x100 K

 

1

ZS im. St. Staszica Piła

54,52

2

I LO Piła

57,87

3

Edukacja Lubasz

59,89

4

ZSP Czarnków

61,06

4 x 100 M

 4 x 100 M

 

1

LO Krzyż

46,68

2

ZSP 3 Piła

47,87

3

ZSP Czarnków

48,1

4

ZSG Piła

49,16

4x400 M 

4x400 M

 

1

ZS im. St. Staszica Piła

3.50,00

2

ZSP 1 Piła

3.51,98

3

LO T. Sal. Piła

3.52,42

4x400 K 

4x 400 K

 

1

I LO Piła

4.31,25

2

ZS im. St. Staszica Piła

4.52,12

 

 

  1.  

  Uwaga  zmiana  terminu  z  (15.11)

 na 18.11.2013r.,

Przybycie uczestników do godz. 9.00

godz. 9.30 –

1 mecz

 

   Wągrowiec

Hala OS i R

ul. Kościuszki

 Piłka Ręczna

Dziewcząt

 Zgłoszenia do   9.11.

 W rozgrywkach uczestniczą zespołu, które zajęły 1 miejsca

 w powiatowych mistrzostwach i 2 drużyna z powiatu wągrowieckiego.

 

  1. I LO Wągrowiec
  2. ZSP 2 Wągrowiec
  3. ZSP 2 Piła
  4. LO Czarnków
  5. I LO Złotów
  6. ZSP Chodzież

 Klasyfikacja końcowa:

grupa A

I LO Wągrowiec

ZSP Chodzież

 

grupa B

ZSP 2 Wągrowiec

ZSP 2 Piła

I LO Złotów

 

Wyniki:

ZSP 2 Wągrowiec - ZSP 2 Piła   13:2

I LO Wągrowiec - ZSP Chodzież   6:7

ZSP 2 Piła - I LO Złotów   8:3

I LO Złotów - ZSP 2 Wągrowiec   4:11

 

półfinał 1:

ZSP Chodzież - ZSP 2 Piła   8:7

pólfinał 2:

ZSP 2 Wągrowiec - I LO Wągrowiec   14:4

mecz o 3 miejsce:

I LO Wągrowiec - ZSP 2 Piła   7:5

finał:

ZSP 2 Wągrowiec - ZSP Chodzież   12:6

 

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:

1. ZSP 2 Wągrowiec - AWANS DO ZAWODÓW WOJEWÓDZKICH

2. ZSP Chodzież

3. I LO Wągrowiec

4. ZSP 2 Piła

5. I LO Złotów

 

  1.  

UWAGA ZMIANA TERMINU

Turniej odbędzie się

  21.11.2013

Godz. 10,00

 

   Wągrowiec

Hala OS i R

Ul. Kościuszki

 Piłka Ręczna Chłopców

Zgłoszenia do 16.11.

W rozgrywkach uczestniczą zespołu, które zajęły 1 miejsca

w powiatowych mistrzostwach i 2 drużyna z powiatu wągrowieckiego.

 

 ZSP 1 Wągrowiec

 ZSP 2 Wągrowiec

 ZSL Goraj

 LO T. Sal. Piła

I LO Złotów

 

Wyniki:

GR  A                                                                     

 

ZSP 1 W-C - I LO ZŁOTÓW   19:8                        

ZSP 1 W-C -   LO TOW SAL. PIŁA  25:5

I LO PIŁA   -   LO ZŁOTÓW    12:11

 

Grupa B

ZSP 2 Wągrowiec – LO Czarnków 14:5

 

mecz o 3-4 miejsce   LO TOW.SAL.PIŁA - LO CZARNKÓW  9:13

mecz o 1-2 miejsce   ZSP 1 W-C - ZSP 2 W-C   11:9

 

KOŃCOWA KOLEJNOŚĆ:

1.ZSP 1 W-C   awans do zaw. woj

2.ZSP 2 W-C   awans do zaw. woj

3.LO CZARNKÓW

4.LO TOW. SAL. PIŁA

5.I LO ZŁOTÓW

 

  1.  

 14.11. 2013r.

Przyjazd na

 g. 9.00

 

org. Kamila Mrotek

tel.606815298

 Łobżenica powiat pilski

Hala Sportowa

Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego ul. Złotowska

 Drużynowy Tenis Stołowy

Dziewcząt i Chłopców

 Zgłoszenia do 9.11.

  prawo startu mają drużyny dziewcząt i chłopców, które w zawodach powiatowych wywalczyły 1 i 2 miejsca .

 

Dziewczęta:

ZSP Łobżenica

ZS im. ST. Staszica Piła

ZSE Złotów

ZSP 2 Wągrowiec

ZSP 1 Wągrowiec

 ZS Krzyz

 ZSP Czarnków

 

Chłopcy:

 ZS CKUiZ Wyrzysk

 ZSP 1 Piła

ZSE Złotów

ZSP 1 Wągrowiec

ZSP Gołańcz

 ZS Krzyż

 LO Czarnków

  Wyniki końcowe dziewcząt

 

    1. ZSP Łobżenica – awans
    2. ZS im. ST. Staszica Piła
    3. ZSE Złotów
    4. ZSP 2 Wągrowiec
    5. ZSP Czarnków
    6. ZSP 1 Wągrowiec
    7. ZS Krzyż Wlkp

 

   Wyniki końcowe chłopców:

 

      1. LO Czarnków – awans
      2. ZSP 1 Piła
      3. ZSP Wyrzysk
      4. ZSP 1 Wągrowiec
      5. ZSE Złotów
      6. ZSP Czarnków
  1.  

 29.11.2013r.

Godz. 10.45 –przyjazd uczestników

 

Org. Adam Drozdowicz

-LO Czarnków

Tel.

664 73 88 49

  Czarnków

 

Hala sportowa Gimnazjum

ul. Wroniecka

Halowa Piłka

Nożna

 

prawo startu mają drużyny ,które w zawodach powiatowych wywalczyły 1 miejsca  i 2 miejsce z powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego

 LO Chodzież

 LO Czarnków

Edukacja Lubasz

 I LO Złotów

 ZS im. ST. Staszica Piła

 I LO Wągrowiec

 

Grupa A

1-2      Wągrowiec – Chodzież1-1

2-3      Chodzież – Złotów       0-3

3-1      Złotów – Wągrowiec   0-0

Grupa B

1-2      Czarnków – Piła                      4-1

2-3      Piła – Lubasz               1-2

3-1      Lubasz – Czarnków     0-4

Półfinały:

Edukacja Lubasz – LO Złotów            0-3

LO Czarnków – LO Wągrowiec         2-1

Mecz o 3 miejsce:

Edukacja Lubasz – LO Wągrowiec     2-3

Finał:

LO Czarnków – LO Złotów                4-0

 

Klasyfikacja końcowa:

1.LO Czarnków – awans do wojewódzkich zawodów

2. LO Złotów

3. LO Wągrowiec

4. EDUKACJA Lubasz

5-6. LO Chodzież

       ZS im. ST. Staszica Piła

 

  1.  

I runda – do 10 stycznia 2014r.

 

Grupa I – turniej jest 22.01.2014r., hala ZSP 2 Piła

Przybycie 

na

g. 9,00.

 

Org. Sójka Radosław tel. 505462470

 

Grupa II - turniej

17.01.2014,

g.10.00

sala ZSE Złotów

 

Org. Marcin Łyjak

tel.692433942

                  

 II runda –finał – 29 stycznia 2014 r.,

Godz. 10.00 

 

Piła , hala PWSZ

ul. Podchorążych.                           

 

I runda – Piła, Złotów

 

II runda - Piła

 

 Koszykówka Dziewcząt

Zgłoszenia do 20.12.

 

prawo startu mają drużyny ,które w zawodach powiatowych wywalczyły 1 miejsca  i 2 miejsce z powiatu pilskiego.

 

Zgłoszenia:

I LO Wągrowiec

ZSP 2 Piła

ZS im. ST. Staszica Piła

LO Trzcianka

ZSE Złotów

ZSP Chodzież

 

I runda – eliminacje w grupach do dnia

 

Grupa I : 22.01.2014, g.9.00                      

1. pilski  - ZSP 2 Piła - gospodarz    

2. chodzieski – ZSP Chodzież         

3. I LO Wągrowiec  - rezygnacja z udziału

 

Piła – Chodzież  64:8

 

1m. ZSP 2 Piła

2m. ZSP Chodzież                              

 

Grupa II  17.01.2014, g.10.00

 1.ZSE Złotów - gospodarz

 2. ZS im. ST. Staszica Piła

 3. LO Trzcianka

Wyniki:

Piła – Złotów  27:30

Piła – Trzcianka 14:50

 Złotów – Trzcianka 43:62

 

II runda – finał  29.01.2014r., godz. 10.00

                Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Pile

                ul. Podchorążych.

 Półfinały

 1 z gr. ZSP 2 Piła -  2 z gr. II ZSE  Złotów 68:49

 2 z gr. I  ZSP Chodzież – 1 z gr. II  LO Trzcianka  0:20wo

 

 Mecze o miejsca

3-4m :  ZSE Złotów – Chodzież 20:0wo

o 1-2 m: Piła – Trzcianka  39:55

 

Klasyfikacja końcowa:

1m. LO Trzcianka – awans do wojewódzkich rozgrywek

2m. ZSP 2 Piła

3m. ZSE Złotów

4m. ZSP Chodzież

5m. ZS ST. Staszica Piła

 

  1.  

I runda – do ok. 10 stycznia 2014r.

                        

II runda: ok.

28 .01.2014

Piła, PWSZ ul.Podchorążych

 

I runda-grupa I

15.01.2014r.,

I LO Piła

 ul. W. Pola

 

Przybycie na godz. 9,30

godz. 10,00 – 1 mecz

org. Krzysztof Stadnik tel.508285883

 

 

I runda-grupa II

21.01.2014r.,

sala ZSE Złotów

Ul. Boh.Westerplatte

godz.10.00

 

  Org.

Marcin Łyjak

tel.692433942

 

Koszykówka Chłopców

Zgłoszenia do 20.12.

prawo startu mają drużyny ,które w zawodach powiatowych wywalczyły 1 miejsca  i 2 miejsce z powiatu pilskiego.

Zgłoszenia:

I LO Wągrowiec

ZST Trzcianka

ZSE Złotów

I LO Piła

ZSG Piła

I LO Chodzież

 

I runda – eliminacje w grupach do dnia

 

Składy grup I rundy:

 

Grupa I : 15.01.2014, g. 10.00                             

1. piła I – I LO Piła - gospodarz                

2. wągr.- I LO Wągrowiec            

3. czarn-trzc.- ZST Trzcianka             

 wynik:

 Piła – Trzcianka  90:29

- kolejność w grupach:

1m. I LO Piła

 2m. ZST Trzcianka

 

Grupa II : ZSE Złotów, 21.01.2014

1.pilski II – ZSG Piła

2. złotowski –ZSE Złotów– gospodarz

3. chodzieski- I LO Chodzież

 

Wyniki:

Złotów – Piła 46:38

Złotów – Chodzież 34:25

Chodzież – Piła 42:37

 

 1m. ZSE Złotów

 2m. I LO Chodzież

 3m. ZSG Piła

 

II runda – finał: 28.01.2014r., godz. 10.00 – hala Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Pile

 

- odbędą się dwa półfinały

  I LO Piła – LO Chodzież 46:32

  ZST Trzcianka – ZSE Złotów  11:46

 

a następnie mecze o miejsca 1-2 i 3-4.

o 3 miejsce: Trzcianka – Chodzież  29:37

o1 miejsce: Piła – Złotów  47:52

 

*klasyfikacja końcowa:

1. ZSE Złotów - awans do wojewódzkich rozgrywek

2. I LO Piła

 3. I LO Chodzież

4. ZST Trzcianka

5. ZSG Piła 

 

  1.  

 

4 marca2014r.

 

Do godz. 9,30 przybycie uczestników

 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Pile ul. Podchorążych

Siatkówka Chłopców

 Zgłoszenia do

25 lutego 2014r.

prawo startu mają drużyny ,które w zawodach powiatowych wywalczyły 1 miejsca  i 2 miejsce z powiatu pilskiego.

 

Zawody odbędą się w ciągu jednego dnia. ( I i II runda)

 

 

Składy grup I rundy:

 

Grupa I                                            Grupa II

1. pilski I  -ZS im. ST. Staszica Piła     1. pilski II –ZSP 2 Piła

2. chodzieski -I LO Chodzież                  2. złotowski-CKZiU Złotów

3. ZSP 1 Wągrowiec                          3. czarn-trzc.LO Trzcianka

 

Wyniki:

Piła – Chodzież  2:0                        Piła – Złotów 2:1

Wągrowiec-nie uczestniczył            Chodzież-Trzcianka 0:2

                                                      Piła – Trzcianka 0:2

Kolejność w grupach:

1. ZS im. ST. Staszica Piła            1. LO Trzcianka

2. I LO Chodzież                          2. ZSP 2 Piła

                                                    3. CKZiU Złotów

 

II runda- finał z udziałem 4 drużyn:

1 z gr.I – 2 z gr. II     ZS im. Staszica Piła-     ZSP 2 Piła 2:1

  2 z gr.I – 1 z gr. II   I LO Chodzież- LO Trzcianka 0:2

     i mecze o miejsca.

o 1 m: ZS Staszica Piła – LO Trzcianka 2:1

o 3 m: ZSP 2 Piła – I LO Chodzież  2:0

 

- klasyfikacja drużyn:

 1m. ZS im. ST. Staszica Piła – awans

 2m. LO Trzcianka – awans

 3m. ZSP 2 Piła

 4m. I LO Chodzież

 5m. CKZiU Złotów

 

  1.  

  5.03.2014

 Do godz. 9,30 przybycie uczestników

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Pile ul. Podchorążych

Siatkówka Dziewcząt

Zgłoszenia do

25 lutego 2014r.

prawo startu mają drużyny ,które w zawodach powiatowych wywalczyły 1 miejsca  i 2 miejsce z powiatu pilskiego.

Zawody odbędą się w ciągu jednego dnia

 (I i II runda)

 

Składy grup I rundy:

 

Grupa I                                                     Grupa II

1. pilski I – ZS im. ST. Staszica Piła     1. pilski II  - I LO Piła

2. czarnk-trzc. – LO Czarnków              2. złotowski –   Złotów

3. ZSP 2 Wągrowiec – nie uczestniczył   3. chodzieski  - I LO Chodzież

 

-wyniki w grupach:

ZS im. Staszica Piła-  Czarnków 2:0   Złotów-Chodzież 2:0

                                                        Piła – Złotów 2:0   

                                                        Chodzież – Piła 0:2

- półfinały:

 1 z gr.I – 2 z gr. II       ZS im. ST.Staszica Piła- ZSE Złotów 2:0

2 z gr.I – 1 z gr. II        LO Czarnków – I LO Piła  0:2

    

mecze o miejsca.

o 3 miejsce: Czarnków – ZSE Złotów 1:2

o 1 m.  ZS im. ST. Staszica Piła – I LO Piła  2:1

 

-kolejność końcowa drużyn:

 

1m. ZS im. ST. Staszica Piła – awans

 2m. I LO Piła

 3m. ZSE Złotów

 4m. LO Czarnków

 5m. I LO Chodzież

 

 

  1.  

22.03.2014r.

 

uwaga

Przyjazd uczestników do godziny 9,45

 

 

Godz. 10,00 otwarcie imprezy

Lubasz,

Hala Sportowa przy Gimnazjum

 

Powiat czarnkowsko – trzcianecki

 

Org. Ewa Matuszczak

tel. 601993400

Aerobik Grupowy

08  marca 2014 r.

Prawo startu mają drużyny dziewcząt, które w zawodach powiatowych zajęły 1 , 2 i 3 miejsce.

Zgłoszone drużyny:

 LO Czarnków

 ZSE Piła

 ZSP Wieleń

 

Wyniki końcowe:

1m. LO Czarnków – awans

Pozostałe drużyny nie uczestniczyły.

  1.  

 15.04.2014r.

 

Przybycie uczestników na g. 9.00

 

Org. Stanisław Herman tel.

692 64 6097

Złotów,

 boisko „Orlik”

ul. Mickiewicza 18

 Piłka

Nożna

Zgłoszenia: do

 10 kwietnia 2014r.

Prawo startu mają drużyny chłopców, które w zawodach powiatowych zajęły 1 miejsca, i 2 drużyna z powiatu  złotowskiego

( w roku ubiegłym 1m w rejonie – ZSE Złotów)

 

 

 

 Zgłoszone drużyny:

 

ZSE Złotów

CKZ i U Złotów

 LO Czarnków

 ZSP 1 Wągrowiec

ZSG Piła

ZSP Chodzież

 

Wyniki:

Grupa A                                           Grupa B

ZSE Złotów-ZSP 1 Wągr. 0:0     CKZiU Złotów-Chodzież 2:0

ZSP 1 Wągr. – Czarnków 1:1      Chodzież –Piła  0:1

ZSE Złotów- Czarnków 0:1         CKZiU Złotów- Piła 2:1

 

-kolejność w grupach:

Grupa A                                        Grupa B

 

1. LO Czarnków                     1. CKZiU Złotów

2. ZSP 1 Wągrowiec             2. ZSG Piła

3. ZSE Złotów                       3. ZSP Chodzież

 

- półfinały:

LO Czarnków – ZSG Piła 0:0 (karne 1:2)

CKZiU Złotów – ZSP 1 Wągrowiec  1:1 ( karne 2:1)

 

Mecz o 3 miejsce: Czarnków – Wągrowiec 4:1

Mecz o 1 miejsce: Piła – Złotów 0:0 (karne 4:3)

 

- kolejność końcowa:

1m. CKZ i U Złotów – awans

2m. ZSG Piła

3m. LO Czarnków

4m. ZSP 1 Wągrowiec

5-6m. ZSE Złotów

          ZSP Chodzież

 

  1.  

4 czerwca 2014 

 

przyjazd na godz.. 9.00

Piła

 

O.W.

PŁOTKI

 Siatkówka

Plażowa

Dziewcząt

I Chłopców

do dnia 25 maja 2014r.

prawo udziału w zawodach rejonowych mają drużyny dziewcząt i chłopców, które w mistrzostwach powiatów zajęli 1 i 2 miejsca.

 

 dokumentacja:

Legitymacje szkolne i imienne listy drużyny, zgodnie z regulaminem WIMS

 

 

Uwagi:

1. Uczestnicy przywożą swoje piłki do rozgrzewki

 

Zgłoszone drużyny:

Dziewczęta

  1.  I LO Chodzież

  2. ZSP Chodzież

  3. I LO  Złotów

 4. ZSE Złotów

  5. ZS im. ST. Staszica Piła

  6. ZSP 3 Piła

 7. ZSP 2 Wągrowiec

  8. I LO Wągrowiec

  9. LO Czarnków

  10. ZSP Czarnków

 

  Chłopcy

 

1. I LO Chodzież

2. ZSP Chodzież

3. CKZiU Złotów

4. I LO Złotów

5. ZS im. St. Staszica Piła

6. ZSP 3 Piła

 7. LO Trzcianka

 8. ZSP Lubasz

9. I LO Wągrowiec

10. ZSP 1 Wągrowiec

 

  Klasyfikacja końcowa:

Dziewczęta

   1m. ZSP 3 Piła - Awans

  2m.  ZS im. ST. Staszica Piła  - awans

   3m.  ZSE Złotów

  4m. LO Czarnków

  5m.  I LO Wągrowiec

  6m. I LO Złotów

  7-9. ZSP Czarnków

         ZSP 2 Wągrowiec

         I LO Chodzież

 

  Chłopcy

 

 1m . LO Trzcianka  - awans

 2m. I LO Wągrowiec - awans

 3m. ZS im. St. Staszica Piła

 4m. ZS CKZ i U Złotów

 5m.ZSP 3 Piła

 6m. ZSP 1 Wągrowiec

 7-10. I LO Chodzież

          I LO Złotów

           „EDUKACJA” Lubasz

 

 

 

Uwaga!

Po zawodach została bluza i klapki. Są do odebrania w biurze Nadnoteckiego SZS w Pile. Tel. 501 38 6395.

  1.  

 

 

 

 

 

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

18.

 

 

 

 

 

 

19.

 

 

 

 

 

 

20.

 

 

 

 

 

 

 

 

<hr size=7 width="100%" noshade style='color:#338695' align=center>