KALENDARZ ZAWODÓW REJONOWYCH PIŁA

W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

GIMNAZJA

 

LP

DATA

 

MIEJSCE

PROPOZYCJA

DYSCYPLINA

UWAGI

UCZESTNICY - SZKOŁY

KOMUNIKATY

1.                              1.

  17.11.2014r.

Przyjazd do godz. 8,45

Godz. 9,00 – rozpoczęcie zawodów

 

Org. Łukasz Sadłowski tel.609962542

 Wyrzysk -

Hala

 LKS Łobzonka

 

ul. Parkowa

 Drużynowy Tenis Stołowy

 Zgłoszenia do

31.10.2014r.

 Startują dwie najlepsze drużyny z zawodów powiatowych w kat. Dziewcząt i chłopców

 

Uczestnicy

Dziewczęta:

1.        G. Białośliwie

2.        G. Wysoka

3.        ZS Szamocin

4.        G .Miejskie Chodzież

5.        G. Lubasz

6.        G. Drawsko

7.        G. Święta

8.        G.Radawnica

9.        G.Wapno

10.     G. Gminne 1 Wągrowiec

 

Chłopcy:

   1. G. Wyrzysk

   2. G. Ujście

  3. G. Budzyń

  4. ZS Szamocin

  5. G. Czarnków

  6. G. Lubasz

  7. G. Radawnica

  8. G. Gminne 1 Wągrowiec

  9. G. Rąbczyn

 10. G. Krajenka

 Wyniki końcowe:

Dziewczęta

1m. G. Wapno – awans

2m. G. Białośliwie - awans

3. G. Wysoka

4. G. Lubasz

5. G. Radawnica

6.ZS Szamocin

7. G. Miejskie Chodzież

8. G. Drawsko

9. G. Gminne 1 Wągrowiec

 

 

 

Chłopcy:

  1. G. Wyrzysk – awans
  2. G. Czarnków – awans
  3. G. Lubasz
  4. G. Krajenka
  5. G. Budzyń
  6. G. Gminne 1 Wągrowiec
  7. ZS Szamocin
  8. G. Radawnica

2.                              2.

29 listopada   2014r., godz. 11.00

Org. Mirosław Szadkowski – tel.509056938

 

 Trzcianka

Hala Sportowa

 ul. Żeromskiego

 Badminton Drużynowy

 Zgłoszenia do

21 listopada br.

Startują dwie najlepsze drużyny z zawodów powiatowych w kat. Dziewcząt i chłopców

 

Uczestnicy

Dziewczęta:

1.        G. Skoki

2.        ZS 2 Piła

3.        G. 4 Piła

4.        G. Miejskie Chodzież

5.        G. Budzyń

6.        G. 1 Trzcianka

7.        G. Lubasz

 

 

 

Chłopcy:

1. G. Skoki

2. ZS 2 Piła

3. G. 4 Piła

4. G. Miejskie Chodzież

5. G. Budzyń

6. G. 1 Trzcianka

7. G. Siedlisko

 

Dziewczęta

Grupa A 

G. 1 Trzcianka – G.Lubasz 3:0

 

Grupa B

Skoki – Budzyń 3:0

Skoki- Chodzież 3:0

Budzyń – Chodzież  3:0

 

-półfinały:

Trzcianka – Budzyń  3:0

Skoki – Lubasz 3:0

mecz o 1 m- Trzcianka –Skoki 3:0

mecz o 1 m.- Budzyń – Lubasz 3:2

 

 Klasyfikacja końcowa Dziewczęta

1.G. 1 Trzcianka – awans

2. G. 1 Skoki

3. G.Budzyń

4.G.Lubasz

5.G.Miejskie Chodzież

 

Chłopcy:

 Grupa A

 Trzcianka – Chodzież 3:0

 

  Grupa B

 Siedlisko – Skoki 3:0

 Skoki-Budzyń 3:1

 Siedlisko-Budzyń 3:0

 

-półfinały:

 Trzcianka – Skoki 3:0

 Siedlisko –Chodzież 3:0

 mecz o 1 m: Trzcinka – Siedlisko 3:0

 mecz o 3 m: Skoki – Chodzież 0:3

-klasyfikacja końcowa drużyn:

1. G. 1 Trzcianka – awans

2. G. Siedlisko

3.G.Miejskie Chodzież

4. G. 1 Skoki

5. G. Budzyń

 

3.

 26.11.2014,

  do 9,30  - przybycie uczestników

 

Org. Paweł Galus z G.Miejskiego 1 Wągrowiec

tel. 509 816 009

 

 Wągrowiec

Hala OS i R ul. Kościuszki

 Halowa Piłka Nożna

 Zgłoszenia do

21.11.2014

 Startują  1 zespoły z powiatów i 2 drużyna z powiatu wągrowieckiego

 

Uczestnicy:

G. Miejskie 1 Wągrowiec

G. Skoki

G. Margonin

G. Krzyż Wlkp.

ZSS 1 Złotów

G. Wyrzysk

 

 

Kolejność końcowa drużyn:

 

  1m. G. Miejskie 1 Wągrowiec – awans

  2m. ZSS 1 Złotów

  3m. G. Skoki

  4m. G. Wyrzysk

  5m. G. Margonin

  6m. G. Krzyż Wlkp.

 

 

4.

6 luty 2015r.,  

 

przyjazd na godz. 9,00

1 mecz – godz. 9,30

Wągrowiec,

Hala OS i R 

ul. Kościuszki

 Piłka Ręczna Chłopców

Zgłoszenia do dnia 31 stycznia 2015r.

Startują  1 zespoły z powiatów i 2 drużyna z powiatu wągrowieckiego

Uczestnicy:

 

1.G,Miej.1 Wągrowiec

2. G. Gołańcz

3. ZSS 1 Złotów

4. ZS 2 Piła

5.GMiejskie Chodzież

6. G. Czarnków

 

 

  GRUPA A
G. Czarnków – ZSS Złotów   16:12                                               
ZSS
Złotów – G. Wągrowiec   7:21                                              
G. Wągrowiec – G. Czarnków   17:15

 

GRUPA B                                                                                   G. Gołańcz – G. Chodzież   15:7
G
. Chodzież – ZS 2 Piła   7:7

ZS 2 Piła – G. Gołańcz   8:16


Mecz o V miejsce
ZSS Złotów – G. Chodzież   15:8

Mecz
o III miejsce
G. Czarnków – ZS 2 Piła   14:14 , k. 4:3

Mecz o I miejsce
G. Wągrowiec – G. Gołańcz   19:14

Kolejność końcowa
1. Gimnazjum Miejskie nr 1 Wągrowiec   -   awans
2. Gimnazjum Gołańcz - awans
3. Gimnazjum Czarnków
4. ZS 2 Piła
5. ZSS Złotów
6. Gimnazjum Miejskie Chodzież

5.

 3 luty  2015r.,

Przyjazd na g. 9,00

 Budzyń,

Hala sportowa Gimnazjum

 

Org. Jarosław Dajczak tel. 606 475 947

 Piłka Ręczna Dziewcząt

 Zgłoszenia do dnia 31 stycznia 2015r.

 Startują  1 zespoły z powiatów i 2 drużyna z powiatu chodzieskiego

 

1.G. Gołańcz

2. ZSS 1 Złotów

3. G. Budzyń

4. ZS Szamocin

5. ZS 3 Piła

6. G. Drawsko

 

 

Wyniki turnieju:

 

 Gr. B: Złotów – Piła7:9

 Gr. A: Drawsko – Gołańcz 13:10

 Gr. B: Piła – Szamocin 4:2

 Gr. A: Gołańcz – Budzyń 8:14

 Gr. B: Złotów- Szamocin 5:1

 Gr. A: Drawsko – Budzyń 4:12

 

Mecz o 5 m: Gołańcz – Szamocin 10:5

Mecz o 3 m: Drawsko – Złotów 7:10

Mecz o 1 m: Piła – Budzyń 8:10

 

- kolejność końcowa

 1m. G. Budzyń – awans

 2m. ZS 3 Piła

 3m. ZSS 1 Złotów

 4m. G. Drawsko

 5m.G. Gołańcz

 6m. ZS Szamocin

6.

I runda

 

Grupa I

21.03., g. 9,00-gry

 

 

 

 

 

 

 

 

                      

II runda

Finał  25.03.2015r., g. 9,00

 

 

 

 

 I runda

 

Grupa I

ZS 2 Piła,

 ul. Kr. Jadwigi

 

Org. Karolina Cierpicka

 

 

 

 

 

 

II runda – finał:

 

 

Trzcianka, Hala Sportowa

ul. Żeromskiego

 

org.

 Robert Zimny

tel. 509 178 937

 

 Koszykówka dziewcząt

Zgłoszenia do dnia 14 lutego 2015r.

 

Startują 1 zespoły

 z powiatów i 2 drużyna z powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego.

 

UWAGA 1.

Potwierdzenie udziału w rozgrywkach obowiązkowo do 18 marca u gospodarzy grup.

 

 

Uwaga 2.

Obowiązują nowe druki imiennego zgłoszenia. Należy  je pobrać ze strony SZS „Wielkopolska”

 

 

 

 Składy grup I rundy:

 

Grupa I - 21.03.2015r., g. 9.00 – rozpoczęcie gier                             

1. ZS 2 Piła - gospodarz

2. G. Czarnków

3. G. Okonek        

 

ZS 2 – Okonek 51:22

Okonek – Czarnków 35:34

 ZS 2 – Czarnków  81:16

 

1m. ZS 2 Piła

2m. G. Okonek

3m. G. Czarnków         

 

 

Grupa II

1.G.Miej. 1 Wągrowiec 

2. G. Jędrzejewo

3. G. Budzyń

 

1m. G. Jędrzejewo

  w grupie mecze się nie odbyły. Wągrowiec i Budzyń nie

 

 II runda:  Finał  25.03.2015r., g. 9,00

Trzcianka, Hala Sportowa ul. Żeromskiego

Przyjazd do godz. 8,40

 

   1 z gr.I – 2 z gr. II : ZS 2 Piła – G. Wągrowiec20:0wo

   2 z gr.I – 1 z gr. II : G. Okonek – G. Jędrzejewo 21:83

    i mecze o miejsca.

o 1 m: ZS 2 Piła – Jędrzejewo 34:42

O 3m: G. Okonek – G. Budzyń 20:0wo

-kolejność końcowa

 

1.G. Jędrzejewo – awans

2. ZS 2 Piła

3. G. Okonek

5.G. Czarnków

 

 

7.

I runda 

Grupa I

21.03., g.12,30

 

 

 

 

 

 

Grupa II

21.03., g. 9,00

                             

 

 

 

 

 

II runda – finał

11.04. , godz. 9,00 - gry

 

 

 

 

 

Gr. I – ZS 2 Piła,

ul. Kr. Jadwigi

 

Org. Andrzej Czyż tel.  508 380 837

 

 

 

 

Gr. II – G. 4 Piła,

 ul. Kujawska

Org.

Adam Idzikowski

Tel. 601 281 643

 

 

 

FINAŁ:

ZS 2 Piła,

ul. Kr. Jadwigi

 

Org. Andrzej Czyż tel. 508 380 837

 

 Koszykówka Chłopców

 

Zgłoszenia do dnia 

14 lutego 2015r.

 

 Startują  1 zespoły z powiatów i 2 drużyna z powiatu pilskiego

 

 

UWAGA 1.

Potwierdzenie udziału w rozgrywkach obowiązkowo do 18 marca u gospodarzy grup.

 

 

Uwaga 2.

Obowiązują nowe druki imiennego zgłoszenia.Należy  je pobrać ze strony SZS „Wielkopolska”

 Składy grup I rundy:

 

Grupa I  - 21.03., g. 12,30 – rozpoczęcie meczu                                     

1. ZS 2 Piła      - gosp.    

2. wągrowiecki- nie gra 

3. chodzieski – G. Miejskie Chodzież   

 wyniki:     

ZS 2 Piła – G. Chodzież  87:14      

 

Grupa II – 21.03., g. 9,00- rozpoczęcie gier

1. G. 4 Piła  –gospodarz

2. ZSS 1 Złotów – nie grali

3. G. Czarnków

 

G. 4 Piła – G. Czarnków 38:16

 

II runda – finał:

- finał z udziałem 4 drużyn:

 1 z gr.I – 2 z gr. II  ZS 2 Piła – G. Czarnków    63:15

 2 z gr.I – 1 z gr. II  G. Chodzież – G. 4 Piła  44:31

  

  i mecze o miejsca

o 3 miejsce: Czarnków – Chodzież 26:28

o 1 miejsce: G. 4 Piła – ZS 2 Piła 17:79

 

-kolejność końcowa:

1. ZS 2 Piła – awans

2. G. 4 Piła

3. G. Miejskie Chodzież

4. G. Czarnków

 

8.

 14 marca 2015r.,

godz. 9,00 - gry

Uwaga zmiana miejsca!

 

 Piła,

Hala Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji,

 ul. Bydgoska

 

Org. Sławomir Świderski

tel. 661 216 819

 

 Piłka Siatkowa Dziewcząt

 

 Zgłoszenia do dnia  14 lutego  2015r.

 Startują  1 zespoły z powiatów i 2 drużyna z powiatu pilskiego

 

 

Uwaga

Opiekunowie!

 

Obowiązują nowe imienne zgłoszenia drużyn do zawodów rejonowych i wojewódzkich, do pobrania ze strony SZS „Wielkopolska”

 

 

 

 Zgłoszone drużyny:

 

G. Miej. Chodzież

G. Skoki

ZSS1 Złotów

G. 5 Piła

ZS 3 Piła

G. Krzyż Wlkp.

 

Sposób przeprowadzenia turnieju: dwie grupy z rozstawieniem zespołów z pilskiego powiatu, pozostałe drużyny losują grupy.

 

 Grupa I                     Grupa II

 G. 5 Piła                    ZS 3 Piła

 Krzyż Wlkp.              G. Miejskie Chodzież

 ZSS 1 Złotów            G. Skoki

-wyniki:

 G. 5 Piła – Złotów 2:1         ZS 3 Piła – Chodzież 2:0

G. 5 – Krzyż 2:0                  ZS 3 – Skoki 2:0

 Złotów – Krzyż 2:0             Skoki – Chodzież 1:2

 

  mecz klasyfikacja 3 miejsce: Złotów – Chodzież 2:0

 mecz klasyfikacja 1 miejsce: ZS 3 Piła – G. 5 Piła 0:2

 

-klasyfkacja końcowa:

 

1m.Gimn. 5 Piła – awans

 2m. ZS 3 Piła

 3m. ZSS 1 Złotów

 4m. G. Miejskie Chodzież

 5-6m. G. Skoki

 5-6m. G. Krzyż Wlkp.

    

9.

 12 marca 2015r.

 

godz. 9,00- rozpoczęcie turnieju

 Czarnków

Hala Gimnazjum

Ul. Wroniecka

 

Org. Marcin

Maćkowiak

tel. 600 896 489

 Piłka Siatkowa Chłopców

 

 Zgłoszenia do dnia  14 lutego  2015r.

 Startują  1 zespoły z powiatów i 2 drużyna z powiatu pilskiego

 

 

Uwaga:

Obowiązują nowe listy imienne drużyn. Do pobrania ze strony SZS „Wielkopolska”

 

 Zgłoszone drużyny:

 

G. Czarnków

ZS 3 Piła

G. Osiek

G. Mieścisko – nie uczestniczyli

ZSS 1 Złotów – nie uczestniczyli

ZS Szamocin

 

-wyniki turnieju

G. Osiek – G. Czarnków 2:0 ( 25:21; 28:26)

ZS 3 Piła – G. Szamocin 2:0 ( 25:13; 25:16)

G. Czarnków – G. Szamocin 2:0 ( 25:23, 25:14)

G. Osiek –ZS 3 Piła 0:2 ( 16:25; 22:25)

G. Szamocin – G. Osiek 0:2 (16:25; 19:25

 

- tabela końcowa

 1m. ZS 3 Piła  6 pkt – awans do wojewódzkich

 2m. G. Osiek n/ Notecią  - 5 pkt

 3m. G. Czarnków – 4 pkt.

 4m. G. Szamocin – 3 pkt.

 

 

 

   

 

10.

17 kwietnia br.

 

Zmiana godziny

 

godz. 8,30 -  rozpoczęcie 1 meczu 

 Kaczory

 

Org. Mariola Wysoka

 

Tel.

514 877 903

 Unihokej Dziewcząt

 Zgłoszenia do 10.04.

 Startują  1 zespoły

 z powiatów i 2 drużyna z powiatu pilskiego

 

 

 

Uwaga:

Obowiązują nowe listy imienne drużyn. Do pobrania ze strony SZS „Wielkopolska”

 

 

 

 Zgłoszeni:

G. Smogulec

G. Drawsko

G. Kaczory

G. 4 Piła

- wyniki:

Drawsko – Piła  4:2

Smogulec – Kaczory 2:0

Smogulec – Drawsko 1:4

Piła – Kaczory 3:1

Drawsko – Kaczory 4:0

Piła – Smogulec 0:1

- tabela turnieju

1m. Gimn. Drawsko 4 pkt  10:5

2m. G. 4 Piła            4 pkt  7:4

3m. G. Smogulec     4 pkt   4:4

4m. G. Kaczory       0 pkt   1:9

 

mała tabelka dla trzech drużyn:

Smogulec   2 pkt bramki:  2-4   - III m

G-4 Piła     2 pkt              4-3   - II m

Drawsko    2 pkt              6-5   - I m.

 

- klasyfikacja końcowa:

1m. Gimn. Drawsko  - awans

2m. G. 4 Piła            

3m. G. Smogulec     

4m. G. Kaczory        

 

11.

 17 kwietnia br.

 

g.12,00   

 Kaczory

 

Org. Marek Wypych

 Unihokej Chłopców

 Zgłoszenia do 10.04.

 Startują  1 zespoły

z powiatów i 2 drużyna z powiatu pilskiego

 

 

Uwaga:

Obowiązują nowe listy imienne drużyn. Do pobrania ze strony SZS „Wielkopolska”

 

 Zgłoszeni:

G. Morakowo

G. Drawsko

 G. Kaczory

 G. 4 Piła

 

Wyniki: Morakowo – Kaczory 0:3

Piła – Drawsko 1:7

Kaczory – Piła 8:0

Morakowo – Drawsko 1:9

Morakowo – Piła 2:7

Kaczory – Drawsko 4:3

 

1m. Gimn. Kaczory 6 pkt  25:3  - awans

2m. G. Drawsko 4 pkt  19:6

3m. G. 4 Piła       2 pkt  8:17

4m. G. Morakowo 0 pkt. 3:29

12.

  13 maja     2015r.

 

godz. 10,00- rozpoczęcie konkurencji

 Piła,

stadion

MOS i R 

ul. Żeromskiego

 

Org. Renata Wolska

501 38 65 93

 

 

Lekka Atletyka

Dziewcząt i chłopców

 

 Zgłoszenia imienne od organizatorów powiatowych zawodów  należy przesłać do 12 maja na adres renwols@wp

  Startują  zawodnicy, którzy w zawodach powiatowych zajęli  miejsca 1,2,3   w poszczególnych konkurencjach i miejsce 1,2 w sztafetach.

 

 

Uwaga:

Obowiązują nowe listy imienne drużyn. Do pobrania ze strony SZS „Wielkopolska”

 

 GIMNAZJADA  REJONU  PILSKIEGO  W  LA – PIŁA,13.05.2015 r.

Dziewczęta:

 

100-el

 

 

 

 

 

 

 

2

Adamek

Klaudia

1999

G. 1 Złotów

12,45

F

 

3

Durska

Dorota

99

Gołańcz

13,6

F

 

4

Skowron

Anna

 

Czarnków

14,04

F

 

5

Wojtecka

Marita

 

Szamocin

14,21

F

 

6

Kwiatkowska

Dominika

99

ZS 2 Piła

14,65

F

 

7

Korba

Julia

2000

ZS 3 Piła

14,68

F

 

8

Bocheńska

Beata

2000

Wyrzysk

14,7

F

 

9

Grygiel

Natalia

2000

Gołańcz

14,83

F

 

10

Łech

Patrycja

 

Budzyń

14,93

F

 

11

Schwardz

Kinga

2001

Miej. 1 Wągrowiec

14,94

 

 

12

Krupa

Weronika

1999

G.Miejskie Chodzież

15,07

 

 

13

Jędraszczak

Katarzyna

1999

Czarnków

15,09

 

 

14

Piotrowska

Laura

2000

G.Gminne Wągrowiec

15,24

 

 

15

Ratajczak

Katarzyna

 

G. 1 Trzcianka

15,42

 

 

100 F

 

 

 

 

 

 

 

1

Adamek

Klaudia

1999

G. 1 Złotów

12,47

 

 

2

Durska

Dorota

1999

Gołańcz

13,54

 

 

3

Skowron

Anna

 

Czarnków

13,96

 

 

4

Wojtecka

Marita

 

Szamocin

13,99

 

 

5

Korba

Julia

2000

ZS 3 Piła

14,55

 

 

6

Kwiatkowska

Dominika

1999

ZS 2 Piła

14,83

 

 

7

Bocheńska

Beata

2000

Wyrzysk

14,87

 

 

8

Grygiel

Natalia

2000

Gołańcz

15,00.

 

 

100ppł K

 

 

 

 

 

 

 

nazwisko

imię

rocznik

gimnazjum

wynik

 

1

 KULPIŃSKA 

Anna

1999

G.Gminne Wągrowic

15,43

 

2

Smoleń

Kaja

 

ZS 2 Piła

15,96

 

3

Trzaskalska

Agata

1999

Stara Łubianka

16,2

 

4

Łochowicz

Anna

1999

Szamocin

20,55

 

300ppł

 

 

 

 

 

 

nazwisko

imię

rocznik

gimnazjum

wynik

 

 

 

 

 

 

1

Adamek

Patrycja

99

G. 1 Złotów

47,11

2

Zartt

Anna

2000

Wysoka

49,72

3

Olejniczak

Klaudia

2001

ZS 1 Piła

55,99

4

Korczyc

Zuzanna

 

Lubasz

57,84

5

Rzeźnik

Nikola

2001

Margonin

64,00.

300K

nazwisko

imię

rocznik

gimnazjum

czas

 

 

 

 

 

 

1

Lachele

Susane

2000

Miasteczko Krajeńskie

41,42

2

Neuman

Sara

2000

G.Gminne Wągrowiec

41,8

3

Makowska

Sandra

2001

G-4 Piła

46,58

4

Galus

Paulina

2001

G.Miej. 1 Wągrowiec

46,7

5

Golsztajn

Natalia

99

Wieleń

47,93

6

Burzyńska

Julia

 

Budzyń

48,19

7

Sell

Judyta

2001

Połajewo

49,85

8

Jacek

Julia

2000

Czarnków

50,33

9

Ostrycharczyk

Olimpia

 

Szamocin

51,43

10

Wojciechowska

Natalia

2001

G.Gminne Wągrowiec

51,79

11

Pieczara

Magdalena

 

Szamocin

55,19

600K

nazwisko

imię

rocznik

gimnazjum

wynik

1

Meszyńska

Anna

1999

Ujście

1.43,67

2

Broniecka

Sandra

2001

G.Miejskie 1 Wągrowiec

1.52,70

3

Szymanowicz

Karolina

 

Budzyń

1.54,43

4

Prozowska

Kamila

 

G.Miejskie Chodzież

1.59,03

5

Dudek

Justyna

99

Czarnków

1.59,19

6

Cybulska

Weronika

 

G.Miejskie Chodzież

1.59,71

7

Szlaga

Liliana

2001

Zakrzewo

2.01,54

8

Cegłowska

Agata

2000

ZS 3 Piła

2.02,72

9

Wronka

Roksana

2000

G-4 Piła

2.05,47

10

Orzechowska

Anna

2001

Mieścisko

2.06,31

11

Raczewska

Martyna

2001

Czarnków

2.07,56

1000 K

nazwisko

imię

rocznik

gimnazjum

wynik

1

Wiedera

Dominika

2000

Ujście

3.09,32

2

Szczepaniak

Marita

2000

Mieścisko

3.29,71

3

Trzciołek

Aleksandra

2001

Ujście

3.35,13

4

Kępka

Aleksandra

 

G.Społ. Chodzież

3.37,78

5

Bluma

Marta

1999

ZS 2 Piła

3.39,28

6

Brodawka

Wiktoria

2001

Zakrzewo

3.50,84

7

Mijalska

Maria

 

G.Miejskie Chodzież

3.54,85

8

Dymek

Alicja

2000

Krzyż Wlkp.

3.55,45

9

Jedyńska

Wiktoria

2001

Krzyż Wlkp.

4.07,09

10

Jans

Daria

2000

Wieleń

4.20,72

skok w dal

nazwisko

imię

rocznik

gimnazjum

wynik

1

Chwałek

Agnieszka

1999

G. 5 Piła

501

2

Pacholec

Katarzyna

1999

ZS 1 Piła

495

3

Leszczyńska

Nadin

2000

Damasławek

479

4

Brożek

Kinga

99

Zakrzewo

451

5

Dzioba

Magda

 

G.Miej. Chdzież

448

6

Łuczak

Anna

2000

G-4 Piła

437

7

Cilsdorf

Róża

 

Budzyń

435

8

Dziabas

Izabela

99

Lubasz

435

9

Muszyńska

Magdalena

1999

Mieścisko

420

10

Tarent

Dominika

2000

Krzyż Wlkp.

419

11

Kołodziejczyk

Klaudia

2001

Publ. Jastrowie

418

12

Mielke

Adriana

2001

Zakrzewo

409

13

Kowalska

Natalia

99

Wieleń

374

14

Dominikowska

Oliwia

1999

Damasławek

352

wzwyż K

 

 

 

 

 

nazwisko

imię

rocznik

gimnazjum

 

1

Przemorska

Klaudia

2001

Krajenka

145

2

Marcinkowska

Julia

2001

G. 5 Piła

140

3

Kobyłka

Anna

2001

G-4 Piła

140

4

Dorsz

Sandra

2000

Wysoka

140

5

Szpotek

Agata

2000

Czarnków

135

6

Ciesielska

Monika

2000

Szamocin

130

7

Szmania

Laura

1999

G.Gminne Wagrowiec

130

8

Kryszewska

Patrycja

2000

Szamocin

125

9

Szostak

Laura

99

G.Gminne Wagrowiec

125

10

Majchrzak

Oktawia

2001

G.Miej. 1 Wągrowiec

125

oszczep 500g

nazwisko

imię

rocznik

gimnazjum

wynik

1

Czachowska

Martyna

2000

G-4 Piła

33,40.

2

Kozłowska

Iza

2000

G-4 Piła

30,37

3

Szaroleta

Aldona

99

Mieścisko

28,86

4

Brzezińska

Karina

2001

G-4 Piła

28,70.

5

Kruzel

Julia

 

Margonin

27,58

6

Lebioda

Patrycja

2001

G. 2 Trzcianka

26,79

7

Grzech

Jagoda

2001

Czarnków

24,00.

8

Kozera

Marika

2001

G. 1 Trzcianka

23,60.

9

Kołodziejska

Julia

 

G.Miejskie Chodzież

19,64

10

Dombka

Weronika

2000

G.Miej. 1 Wągrowiec

19,25

11

Krawczyk

Anna

 

Budzyń

bw

p.kulą3 kg

nazwisko

imię

rocznik

gimnazjum

wynik

1

Makowska

Aleksandra

99

G.GminneWągrowiec

12,71

2

Mieleszko

Michalina

 

Krzyż Wlkp.

10,51

3

Galicka

Natalia

2000

ZS 2 Piła

10,35

4

Jaskulska

Agata

 

Margonin

10,11

5

Błażejczyk

Marta

99

Damasławek

9,74

6

Bogielczyk

Kornelia

99

Mieścisko

9,52

7

Joris

Viviane

 

G.Miejskie Chodzież

9,16

8

Zimoch

Agata

1999

ZS 3 Piła

9,07

9

Pleszewska

Paulina

 

Lubasz

8,68

10

Kolanoś

Katarzyna

99

G. 1 Trzcianka

8,65

11

Małachowska

Kinga

 

Budzyń

8,38

4x100 K

gimnazjum

wynik

 

1

ZS 2 Piła

55,06

 

2

Gołańcz

55,72

 

3

Wyrzysk

56,91

 

4

Szamocin

57,4

 

5

Czarnków

58,97

 

6

G. 1 Trzcianka

59,33

 

7

Damasławek

59,48

 

8

Budzyń

60,4

 

sztafeta szwedzka K

 

 

 

1

Gminne Wągrowiec

2.32,79

 

2

G-5 Piła

2.35,36

 

3

Miasteczko Krajenskie

2.42,54

 

4

Krzyż Wlkp.

2.48,81

 

5

G. Miej. 1 Wągrowiec

2.56,66

 

6

Wieleń

2.58,63

 

chód 2 km K

 

 

 

 

 

 

nazwisko

imię

rocznik

gimnazjum

wynik

 

1

Kasperska

Joanna

2000

Ujście

11.28,28

 

2

Strógarek

Katarzyna

2000

Ujście

12.47,33

 

3

Wojciechowska

Manuela

1999

G.Miej. 1 Wągrowiec

14.48,16

 

 

 

Chłopcy:

100-el.

 

 

 

 

 

 

1

Woliński

Cezary

99

ZS 2 Piła

12,29

F

2

Dukszta

Franciszek

2000

Skoki

12,32

F

3

Linka

Marcel

 

Krzyż Wlkp.

12,41

F

4

Pazderski

Jakub

99

Osiek

12,57

F

5

Dziabała

Marcin

99

Krzyż

12,57

F

6

Wenzel

Kacper

99

Gołańcz

12,69

F

7

Krawiec

Jacek

 

Budzyń

12,72

F

8

Łada

Jakub

 

Margonin

12,74

F

9

Dullek

Michał

2000

G-4 Piła

12,77

 

10

Stangierski

Kacper

99

G.Miej. Wagrowiec

12,92

 

11

Leśniewic

Maciej

 

Budzyń

12,94

 

12

Raiłowicz

Radosław

99

Lubasz

13,23

 

FINAŁ

xxx

xxx

 

xxx

 

 

1

Dukszta

Franciszek

2000

Skoki

12,55

 

2

Woliński

Cezary

99

ZS 2 Piła

12,57

 

3

Łada

Jakub

 

Margonin

12,60.

 

4

Pazderski

Jakub

99

Osiek

12,76

 

5

Linka

Marcel

 

Krzyż

12,80.

 

6

Dziabała

Marcin

99

Krzyż

13,06

 

7

Krawiec

Jacek

 

Budzyń

13,10.

 

8

Wenzel

Kacper

99

Gołańcz

13,24

 

110ppł

 

 

 

 

 

 

1

Spychała

Konrad

99

Gołańcz

23,94

 

 

Dober

Dominik

99

ZS 2 Piła

dykw.

 

300ppł M

 

 

 

 

 

 

 

nazwisko

imię

rocznik

Gimnazjum

wynik

 

1

Wojciechowski

Krystian

2000

ZS 3 Piła

42,2

 

2

Sobkowiak

Adrian

2000

ZS 2 Piła

44,24

 

3

Jankun

Dawid

2000

Czarnków

46,78

 

4

Muszyński

Adam

 

ZS 1 Piła

47,25

 

5

Kaszkowiak

Oskar

 

Lubasz

48,62

 

6

Michalak

Wojciech

 

Lubasz

51,9

 

chód 3 km M

 

 

 

 

 

 

nazwisko

imię

rocznik

gimnazjum

wynik

 

1

Szmyt

Miłosz

2000

Wysoka

16.00,09

 

2

Sójka

Radosław

2000

ZS 3 Piła

17.50,52

 

3

Sikorski

Bartosz

1999

G-4 Piła

18.34,43

 

4

Mazurek

Sebastian

99

Skoki

19.13,80

 

5

Poczewski

Aleksander

20001

G. 1 Złotów

21.54,81

 

300 M

 

 

 

 

 

 

 

nazwisko

imię

rocznik

Gimnazjum

wynik

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Borowik

Dawid

2001

Białośliwie

38,43

 

2

Dybziński

Kacper

2000

G-4 Piła

40,31

 

3

Cebulka

Jakub

2001

ZS 2 Piła

40,40.

 

4

Rojewski

Jakub

99

G. 1 Trzcianka

40,50.

 

5

Niepolski

Cyprian

 

Margonin

40,88

 

6

Kułacz

Marcin

1999

Żelice

41,04

 

7

Wejman

Tomasz

99

Wieleń

41,58

 

8

Pałuka

Jacek

2000

G.Miej. 1 Wągrowiec

41,83

 

9

Kozubek

Marcin

99

G.Gminne Wągrowiec

42,35

 

10

Małachowski

Kacper

 

Szamocin

42,37

 

11

Demir

Ali

99

Lubasz

43,00.

 

12

Lewandowki

Klaudiusz

 

Szamocin

43,55

 

1000 M

 

 

 

 

 

 

 

nazwisko

imię

rocznik

Gimnazjum

wynik

 

1

Małecki

Kacper

99

G.Gmin.Wągrowiec

2.51,94

 

2

Poczewski

Jan

99

G. Św.Wojciecha Złotów

2.53,46

 

3

Maćkiewicz

Jonatan

2001

G.Gmin.Wągrowiec

2.56,50

 

4

Dziuba

Filip

2001

Okonek

3.02,33

 

5

Szymański

Krystian

99

G. Św.Wojciecha Złotów

3.04,32

 

6

Wegner

Dominik

2000

ZS 1 Piła

3.06,57

 

7

Krasucki

Patryk

2001

G.Miej. 1 Wągrowiec

3.09,57

 

8

Szudarek

Michał

99

Połajewo

3.09,60

 

9

Ratajczak

Dominik

99

Czarnków

3.11,42

 

10

Dziubek

Kamil

 

Margonin

3.13,80

 

11

Dziurla

Patryk

 

Czarnków

3.21,88

 

12

Pawelec

Kacper

 

Szmocin

3.22,65

 

13

Świątek

Szymon

 

Szmocin

3.24,65

 

14

Natoniewski

Artur

2001

G. 1 Złotów

3.28,75

 

2000 M

 

 

 

 

 

 

 

nazwisko

Imię

rocznik

Gimnazjum

wynik

 

1

Tymiński

Michał

2000

Zakrzewo

6.28,34

 

2

Kosidło

Mateusz

99

G. 1 Trzcianka

6.28,58

 

3

Kozłowski

Łukasz

1999

G-4 Piła

6.29,56

 

4

Fąs

Mateusz

2000

ZS 1 Piła

6.31,18

 

5

Łoś

Oskar

2000

G.Miej. 1 Wągrowiec

6.33,01

 

6

Tobera

Mieszko

2001

ZS 2 Piła

6.37,53

 

7

Wekwert

Filip

 

G.Miejskie Chodzież

6.39,96

 

8

Duszyński

Mateusz

99

Mieścisko

7.08,57

 

9

Gruszczyński

Mateusz

 

Margonin

7.11,13

 

10

Kołacz

Bartosz

 

Szamocin

7.18,33

 

11

Mroczynski

Michał

2000

G. 1 Trzcianka

7.19,45

 

12

Teletyński

Kamil

2000

Krzyż Wlkp.

7.20,06

 

w dal M

 

 

 

 

 

 

 

nazwisko

imię

 

Gimnazjum

wynik

 

1

Lewandowski

Jakub

99

ZS 2 Piła

614

 

2

Fąferek

Patryk

99

Lubasz

572

 

3

Klocek

Kamil

99

G-4 Piła

560

 

4

Grabowski

Mikołaj

99

ZS 2 Piła

553

 

5

Chałabis

Jan

99

G. 2 Trzcianka

547

 

6

Myk

Sebastian

99

Zakrzewo

543

 

7

Miler

Hubert

2000

G.Gmi. Wągrowiec

536

 

8

Matysiak

Jarosław

2000

Wieleń

530

 

9

Łukaszewski

Daniel

2001

Gołańcz

508

 

10

Purczyński

Nikodem

2001

G.Miej. Chodzież

487

 

11

Walczak

Patryk

99

Margonin

484

 

12

Lidman

Artur

2001

G.Miej. Wągrowiec

483

 

wzwyż M

 

 

 

 

 

 

 

nazwisko

imię

rocznik

Gimnazjum

wys.

 

1

Jankowski

Filip

2000

Czarnków

178

 

2

Mikuś

Patryk

99

Krajenka

170

 

3

Bąbiński

Kamil

99

Krajenka

165

 

4

Sadłowski

Mateusz

 

ZS 2 Piła

165

 

5

Walkowiak

Paweł

99

Czarnków

165

 

6

Grzybowski

Piotr

99

ZS 3 Piła

160

 

7

Szulc

Sebastian

99

Skoki

150

 

8/9.

Flitta

Kacper

99

ZS 2 Piła

150

 

8/9.

Wachowiak

Kacper

2001

Gołancz

150

 

10

Springer

Kacper

2000

Gołancz

140

 

kula 5 kg M

 

 

 

 

 

 

nazwisko

imię

rocznik

Gimnazjum

wynik

 

1

Przybyłek

Łukasz

99

Damasławek

15,4

 

2

Wysocki

Kacepr

99

G.Miejskie Chodzież

12,67

 

3

Wojciechowski

Jan

99

Wieleń

11,74

 

4

Mądrwski

Stanisław

99

Wieleń

11,00.

 

5

Latański

Seweryn

99

Wieleń

10,75

 

6

Klauza

Maksymilian

 

Czarnków

10,69

 

7

Rutkowski

Jakub

99

G-4 Piła

10,15

 

8

Krzemiński

Witold

2000

Miasteczko Kraj.

10,09

 

9

Marach

Sebastian

 

Osiek

9,96

 

10

Kostka

Marcin

 

G.Społ. Chodzież

9,95

 

11

Matz

Grzegorz

 

G.Społ. Chodzież

9,10.

 

12

Bandura

Adam

99

Gołańcz

8,70.

 

oszczep 600g M

 

 

 

 

 

 

nazwisko

imię

rocznik

Gimnazjum

wynik