KALENDARZ ZAWODÓW REJONOWYCH PIŁA

W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

SZKOŁY PODSTAWOWE

 

LP

DATA

 

MIEJSCE

PROPOZYCJA

DYSCYPLINA

UWAGI

UCZESTNICY - SZKOŁY

KOMUNIKATY

1.                              1.

2.                               

 22.11.2014, g. 9.00

 

 

  Hala SP 1

w Pile

ul. Buczka

Drużynowy Tenis Stołowy

 

 Startują dwie najlepsze drużyny w kategorii dziewcząt i w kategorii chłopców z zawodów powiatowych

Uczestnicy:

Dziewczęta

SP Wiatrowo

SP Damasławek

SP Pęckowo

SP 1 Czarnków

SP 2 Piła

SP Wiktorówko

SP 1 Piła 

SP Budzyń

SP 1 Chodzież

 

 

Chłopcy:

SP Wiatrowo

SP 3 Wągrowiec

SP Krzyż Wlkp.

SP 1 Czarnków

SP Wyrzysk

SP Nowa Wieś Ujska

SP 1 Chodzież

ZS Szamocin

 

 Wyniki końcowe:

Dziewczęta

  1m.  SP Pęckowo  - awans

  2m. SP 1 Czarnków - awans

  3m. SP 2 Piła

  4m. SP 1 Chodzież

  5-6. SP 1 Czarnków

        SP Budzyń

  7m. SP Wiktorówko

 

 

   Chłopcy:

  1m.  SP Krzyż Wlkp.- awans

  2m. SP Wyrzysk - awans

  3m. SP 1 Czarnków

  4m. SP Nowa Wieś Ujska

  5m. SP 1 Chodzież

 

 

3.                              2.

 29.11.2014,

godz. 9,00

  Trzcianka,

Hala Sportowa

 ul. Żeromskiego

 Badminton Drużynowy

 

 Startują dwie najlepsze drużyny w kategorii dziewcząt i w kategorii chłopców z zawodów powiatowych

Dziewczęta:

SP Wiktorówko

SP 2 Piła

SP 3 Trzcianka

SP 1 Czarnków

SP Budzyń

 

Chłopcy

SP Wiktorówko

ZS 2 Piła

SP 1 Czarnków

SP Siedlisko

SP Budzyń

  Wyniki :

Dziewczęta:

 

 1m. SP 1 Czarnków  - awans

 2m. SP 3 Trzcianka

 

Pozostałe drużyny nie startowały.

 

Chłopcy

 

 1m.  SP 1 Czarnków

 2m. SP Siedlisko

 

Pozostałe drużyny nie startowały.

 

3.

 28.11.2014r.

Przyjazd na g. 9,30

 

Org. Tomasz Kowalski tel.501442504

Piła,  SP Nr 12  ul. Lelewela 140

 Halowa Piłka Nożna

 Proszę potwierdzić telefonicznie udział zespołu w turnieju u organizatora do dnia 26.11.

 

 

Startują najlepsze drużyny w   z zawodów powiatowych

i druga drużyna z powiatu pilskiego.

 

Zgłoszone drużyny:

SP 12 Piła

SP 4 Piła

SP Krzyż Wlkp.

SP Okonek

SP Budzyń

SP 4 Wągrowiec

  Wyniki turnieju:

Grupa A

SP 12 Piła – SP 4 Wągrowiec 2:2

SP Budzyń – SP 12 Piła 2:1

SP 4 Wągrowiec – SP Budzyń 1:3

Tabela grupy:

1m. SP Budzyń 4 pkt

2m. SP 12 Piła 3 pkt

3m. SP 4 Wągrowiec 1 pkt

 

Grupa B

SP 4 Piła – SP Okonek 1:8

SP Krzyż Wlkp. – SP 4 Piła  3:3

SP Okonek – SP Krzyż Wlkp.  4:1

Tabela grupy:

1m. SP Okonek  6 pkt

2m. SP Krzyż Wlkp. 1 pkt bramki 4:7

3m.SP 4 Piła  1 pkt  bramki: 4:11

 

Mecz o 5 miejsce:

 SP 4 Piła – SP 4 Wągrowiec 3:0wo

 

Półfinały:

SP Budzyń – SP Krzyż  0:0 karne 2:1

SP 12 Piła – SP Okonek 1:2

mecz o 3 m: SP Krzyż – SP 12 Piła 1:6

mecz o 1 m:

SP Budzyń – SP Okonek 1:2

 

Klasyfikacja drużyn:

1m. SP Okonek – awans

2m. SP Budzyń

3m. SP 12 Piła

4m. SP Krzyż Wlkp.

5m. SP. 4 Piła

6m. SP 4 Wągrowiec

 

 

4.

  9 luty 2015r., 

przyjazd na

g. 10,00                                  

 

 Złotów -

Hala sportowa

Złotowskiego Centrum Aktywności Społecznej ul. Bohaterów Westerplatte

Org. Mariusz Ziatyk

 z SP 1 Złotów

Tel. 602 502 729

 

Piłka Ręczna Dziewcząt

Zgłoszenia do dnia 31 stycznia 2015r.

Startują najlepsze drużyny  z zawodów powiatowych

i druga drużyna z powiatu złotowskiego.

 

 

 

Uczestnicy:

  1. SP 1 Złotów
  2. SP Kleszczyna
  3. SP 3 Wągrowiec
  4. SP Pęckowo
  5. SP 2 Piła
  6. SP Budzyń

 

 

 

 

Uwaga!

Opiekunowie zespołów zobowiązani  do powiadomienia organizatora turnieju o obecności lub nieobecności zespołu w zawodach, w terminie do 5.02.br.

 

 

Wyniki :

 

Grupa A

SP 2 Piła – SP 3 Wągrowiec 8:1

SP 2 Piła- SP Kleszczyna 8:3

Wągrowiec – Kleszczyna 6:7

1m. SP 2 Piła

2m. SP Kleszczyna

3m. SP 3 Wągrowiec

 

Grupa B

SP Pęckowo – SP Budzyń 10:7

SP Pęckowo – SP 1 Złotó 6:8

SP Budzyń – SP 1 Złotów 2:8

 

1m. SP 1 Złotów

2m. SP Pęckowo

3m. SP Budzyń

 

Mecze o miejsca:

5m.

Wągrowiec – Budzyń 5:4

3 m. Kleszczyna – Pęckowo 4:5

1m: Złotów – Piła 4:6

 

Klasyfikacja końcowa:

 1. SP 2 Piła – awans FW

 2. SP 1 Złotów

 3. SP Pęckowo

 4. SP Kleszczyna

 5. SP 3 Wągrowiec

 6. SP Budzyń

 

1.         

5.

 4 luty 2015 r.

g. 9,00 –przyjazd

Godz. 9,30 – 1 mecz

 Wągrowiec

Hala OS i R

ul. Kościuszki

 

Org.

Dariusz Sobański

Z SP 4

 tel.506 847 458

 Piłka Ręczna Chłopców

 

 Zgłoszenia do dnia 31 stycznia 2015r.

 Startują najlepsze drużyny  z zawodów powiatowych

i druga drużyna z powiatu wągrowieckiego.

 

  1. SP 1 Złotów
  2. SP 4 Wągrowiec
  3. SP Gołańcz
  4. SP Krzyż
  5. SP 4 Piła
  6. SP 1 Chodzież

 

 

 

Uwaga!

Opiekunowie zespołów zobowiązani  do powiadomienia organizatora turnieju o obecności lub nieobecności zespołu w zawodach, w terminie do 2.02.2015r.

 

 Wyniki:

Grupa A

   Krzyż –   Złotów  5:9

   Złotów –   Chodzież 15:7

   Chodzież – SP Krzyż 5:10

 

 1m. SP 1 Złotów

 2m. SP Krzyż

 3m. SP 1 Chodzież

 

Grupa B

   Gołańcz – Piła  5:10

   Wągrowiec – SP Gołańcz 15:0

   Piła – Wągrowiec 1:13

 

 1m. SP 4 Wągrowiec

 2m. SP 4 Piła

 3m. SP Gołańcz

 

-półfinały:

 Wągrowiec – Krzyż 15:1

 Piła – Złotów  9:11

mecz o 5m. Gołańcz – Chodzież 3:2

o 3m. SP 4 Piła – SP Krzyż 13:10

o 1m. Wągrowiec – Złotów 11:5

 

Klasyfikacja końcowa:

1. SP 4 Wągrowiec – awans FW

2. SP 1 Złotów

3. SP 4 Piła

4. SP Krzyż Wlkp.

5. SP Gołańcz

6. SP 1 Chodzież

 

6.

18 marca 2015 r.,

przybycie drużyna do na g. 8,30

 

godz. 9,00- rozpoczęcie gier.

 

 SP 2 Piła

ul. Roosevelta

 

org.

Mariusz Mijalski tel.607 057 888

Piłka Siatkowa Chłopców

 

Zgłoszenia do dnia 14 lutego 2015r.

 

Startują najlepsze drużyny

  z zawodów powiatowych

i druga drużyna z powiatu pilskiego

 

UWAGA

Obowiązują nowe druki imiennego zgłoszenia drużyny do zawodów. Należy pobrać ze strony SZS „ Wielkopolska”

 

 

 

 

Zgłoszone zespoły:

 

SP Damasławek

SP Krzyż Wlkp.

SP Margonin

SP 2 Piła

SP 4 Piła

powiat złotowski

 

Wyniki:

Margonin – Krzyż 2:1

Damasławek – SP 2 Piła 0:2

SP 4 Piła – SP 2 Piła 0:2

Margonin – Damasławek 2:1

Krzyż – Damasławek 2:1

SP 4 Piła – Margonin 2:0

SP 2 Piła – Margonin 2:0

Krzyż – SP 4 Piła  0:2

Damsławek – SP 4 Piła 0:2

SP Krzyż – SP 2 Piła 0:2

 

- tabela końcowa:

1. SP 2 Piła  8 pkt – awans

 2. SP 4 Piła – 7 pkt

 3. SP Margonin 6 pkt

 4. SP Krzyż 5 pkt

 5. SP Damasławek 4 pkt

  

7.

 12 marca 2015

Przyjazd na g. 9,30

 Piła,  SP Nr 2 ul. Roosevelta

 

Org. Tomasz Idzikowski

tel.

502 492 758

 Piłka Siatkowa Dziewcząt

 Zgłoszenia do dnia 14 lutego 2015r.

 Startują najlepsze drużyny 

z zawodów powiatowych

i druga drużyna z powiatu pilskiego

 

UWAGA

Obowiązują nowe druki imiennego zgłoszenia drużyny do zawodów. Należy pobrać ze strony SZS „ Wielkopolska”

 

 

 

 zgłoszone zespoły:

 

 SP 2 Piła

 SP 12 Piła

 SP Skoki

 SP 1 Złotów

 SP Krzyż Wlkp.

 SP Margonin

 

Wyniki:

Krzyż – SP 1 Złotów 0:2

SP 2 Piła – SP Margonin 2:0

SP 12 – SP 1 Złotów 2:0

SP Margonin – SP Krzyż 0:2

SP 1 Złotów – SP 2 Piła 0:2

SP Krzyż – SP 12 Piła 0:2

SP 12 Piła – SP Margonin 2:0

SP 1 Złotów – SP Margonin 2:0

SP 2 Piła – SP 12 Piła 2:0

 

- tabela końcowa:

1. SP 2 Piła 8 pkt. – awans

2. SP 12 Piła – 7 pkt

3. SP 1 Złotów 6 pkt

4. SP Krzyż Wlkp. 5 pkt

5. SP Margonin  4 pkt.

 

SP Skoki – nie uczestniczyła w zawodach.

8.

 18.04. 2015r., 

 przybycie  uczestn.

 na godz. 9,00

Początek zawodów – godz. 9,30

 Piła, hala sportowa Szkoły Podst. Nr 5

ul. Niepodległości

 

 

Org.

Magda Szwagierczak

Tel. 606 421 477

 Unihokej Dziewcząt

 Zgłoszenia do 31.03.

 Startują najlepsze drużyny  z zawodów powiatowych

i druga drużyna z powiatu pilskiego

 

UWAGA

Obowiązują nowe druki imiennego zgłoszenia drużyny do zawodów. Należy pobrać ze strony SZS „ Wielkopolska”

 

 zgłoszone drużyny:

 

SP Pęckowo

SP Morakowo

SP 7 Piła

SP 5 Piła

 

SP 7-SP 5 1:1

SP 7 –SP Pęckowo 1:3

SP 7 – SP Morakowo 0:1

SP 5 – SP Pęckowo 1:3

SP 5 – SP Morakowo 1:1

SP Pęckowo – SP Morakowo 2:1

 

Kolejność końcowa:

1.SP Pęckowo 4 pkt – awans

2.SP Morakowo 3 pkt

3.SP 7 Piła 1 pkt

4.SP 5 Piła 1 pkt

9.

 20.04.2015r.,

Przybycie uczestników na godz. 9,30

Rozpoczęcie gier – g. 10,00

 Hala Sportowa Gimnazjum w Drawsku  k/Krzyża Wlkp.

 

Organizator:

 SP w Drawskim Młynie

 

 Michał Augustyński

 

Tel. 667 328 060

 Unihokej chłopców

 Zgłoszenia do 31.03.

 Startują najlepsze drużyny  z zawodów powiatowych

i druga drużyna z powiatu pilskiego

zgłoszone drużyny:

 

UWAGA

Obowiązują nowe druki imiennego zgłoszenia drużyny do zawodów. Należy pobrać ze strony SZS „ Wielkopolska”

 

 Zgłoszone zespoły:

 

SP Drawski Młyn

SP Jabłkowo

SP 4 Piła

ZS Szydłowo

 

Jabłkowo- Szydłowo 0:3

Jabłkowo-Drawski Młyn  4:6

Jabłkowo – SP 4 Piła 2:5

Szydłowo – Drawski Młyn 1:3

Szydłowo – SP 4 Piła 2:1

Drawski Młyn – SP 4 Piła 4:2

 

Wyniki:

1m. SP Drawski Młyn – awans

2m.SP 4 Piła

3m. ZS Szydłowo

4m. SP Jabłkowo

10.

 11.04.2015r.,

  godz. 12,30

 Piła, ZS Nr 2

ul. Kr. Jadwigi

 

 

Org.

Karolina

Cierpicka

Tel.

 

Koszykówka dziewcząt

 Zgłoszenia do 20.03.

 Startują najlepsze drużyny  z zawodów powiatowych

i druga drużyna z powiatu

 

UWAGA

Obowiązują nowe druki imiennego zgłoszenia drużyny do zawodów. Należy pobrać ze strony SZS „ Wielkopolska”

 

 zgłoszone drużyny:

1.      ZS 2 Piła

2.      SP 7 Piła

3.      SP Jędrzejewo

4.        powiat wągrowiecki nie uczestniczy

5.        powiat chodzieski – nie uczestniczy

 

Wyniki:

ZS 2 Piła- SP Jędrzejewo 36:26

ZS Piła – SP 7 Piła 24:19

SP 7 Piła – SP Jędrzejewo 36:31

 

1.ZS 2 Piła – awans

2. SP 7 Piła

3. SP Jędrzejewo

 

6.             

11.

18. 04.2015r.,

g. 9,00 – przybycie uczestników

 

Godz. 9,30 – 1 mecz

 Piła, ZS 2 Piła

Ul. Kr. Jadwigi

 

Org.

Grzegorz Przewoźniak

 Koszykówka

Chłopców

 Zgłoszenia do 20.03.

 Startują najlepsze drużyny  z zawodów powiatowych

i druga drużyna z powiatu pilskiego

 

 

UWAGA

Obowiązują nowe druki imiennego zgłoszenia drużyny do zawodów. Należy pobrać ze strony SZS „ Wielkopolska”

 

 zgłoszone drużyny:

 

1.SP 4 Piła

2.ZS 2 Piła

 3. SP 1 Czarnków

powiat chodzieski – nie uczestniczy

powiat wągrowiecki nie uczestniczy

 

Wyniki:

ZS 2 Piła – SP 4 Piła 22:65

SP 4 Piła – SP 1 Czarnków 48:17

ZS 2 Piła – SP 1 Czarnków 18:20

 

1m. SP 4 Piła – awans

2m. SP 1 Czarnków

3m. ZS 2 Piła

 

 

12.

 19 maja 2015r.

godz. 10,00 – rozpoczęcie

 konkurencji

 PIŁA,

Stadion

 MOS i R

ul. Żeromskiego

Czwórbój LA

Dz. i Chł.

 Zgłoszenia drużyn do 16 maja.

 

Należy podać  ilość punktów i  skok dla zespołów

 Startują  po dwie najlepsze drużyny  z zawodów powiatowych

i cztery pierwsze z powiatu pilskiego

 

 

UWAGA

Obowiązują nowe druki imiennego zgłoszenia drużyny do zawodów. Należy pobrać ze strony SZS „ Wielkopolska”

 

 Wyniki

Dziewczęta

Miejsce

Punkty(5)

Szkoła

awans1

1437

SP 12 Piła

awans2

1325

SP 7 Piła

3

1300

SP 1 Piła

4

1219

SP 1 Czarnków

5

1198

SP 1 Chodzież

6

1126

SP 4 Piła

7

1055

SP Wieleń

8

1036

SP Tarnówka

9

1002

SP 3 Wągrowiec

10

969

SP Mieścisko

11

941

ZS Szamocin

60m

Kreczmer Marta 02

8,24

SP 12 Piła

Witkowska Aleksandra 02

8,53

SP 7 Piła

Borowiak Kinga 02

8,81

SP 1 Czarnków

p.palantowa

Olak Klaudia 02

42,00

SP 4 Piła

Witkowska Aleksandra 02

41,00

SP 7 Piła

Borowiak Kinga 02

40,50

SP 1 Czarnków

Wzwyż

Rózga Dominika 02

145

SP 1 Piła

Marszał Klaudia 02

140

SP 1 Piła

Więckowska Roksana 02

130

SP 1 Piła

W dal

Witkowska Aleksandra 02

492

SP 7 Piła

Kreczmer Marta 02

 

Zaborska Julia 02

472

 

445

SP 12 Piła

 

SP 12 Piła

 

600m

Zaborska Julia 02

153,38

SP 12 Piła

Piechocka Sylwana 02

156,71

SP 1 Chodzież

Witkowska Aleksandra 02

156,98

SP 7 Piła

4-bój

Witkowska Aleksandra 02

370

SP 7 Piła

Kreczmer Marta 02

361

SP 12 Piła

Marszał Klaudia 02

301

SP 1 Piła

 

Chłopcy

Miejsce

Punkty(5)

Szkoła

awans1

1178

SP 4 Piła

awans2

1058

SP 1 Piła

3

1031

ZS Szamocin

4

1003

SP Mościska

5

997

SP 1 Chodzież

6

988

SP Skórka

7

971

SP 1 Czarnków

8

949

SP 2 Złotów

9

871

SP 4 Wągrowiec

10

803

SP Wieleń

60m

Podgajny Kacper 02

8,07

SP 1 Piła

Burkowski Piotr 02

8,17

SP 1 Chodzież

Matyla Krzysztof 02

8,18

SP 1 Piła

p.palantowa

Burkowski Piotr 02

60,00

SP 1 Chodzież

Widziński Igor 02

50,50

SP 4 Wągrowiec

Tymczyszyn Filip 03

50,00

SP 1 Piła

Wzwyż

Lamtschek Eryk 02

160

SP Skórka

Pryciak Dawid 02

145

SP Skórka

Świniarki Jakiub 02

140

SP Skórka

W dal

Burkowski Piotr 02

527

SP 1 Chodzież

Pawłowski Jakub 02

494

SP 1 Piła

Mosler Tomasz

491

SP 4 Piła

 

1000m

Bak Jakub

319,18

SP 4 Piła

Podgajny Kacper 02

319,69

SP 1 Piła

Tymczyszyn Filip 03

326,23

SP 1 Piła

4-bój

Burkowski Piotr 02

293

SP 1 Chodzież

Bak Jakub

261

SP 4 Piła

Lamtschek Eryk 02

255

SP Skórka

 

 

 

13.

 

 

 

 

 

 

14.

 

 

 

 

 

 

15.

 

 

 

 

 

 

16.

 

 

 

 

 

 

17.

 

 

 

 

 

 

18.

 

 

 

 

 

 

19.

 

 

 

 

 

 

20.

 

 

 

 

 

 

 

 

© - 2014
SZS „WIELKOPOLSKA” ®