KALENDARZ ZAWODÓW REJONOWYCH PIŁA

W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

 

LP

DATA

 

MIEJSCE

PROPOZYCJA

DYSCYPLINA

UWAGI

UCZESTNICY - SZKOŁY

 

1.                              1.

2.                               

 18.09.2015r.

Godz. 11,00

  Złotów

 Stadion Miejski

ul. Wioślarska

  Lekka Atletyka

 

 Prawo udziału mają uczniowie szkół ponadgimnazjalnych ur. w roku 1996 i mł.

 

Zgłoszenia imienne należy przesłać do 16 .09.br

na adres 

    renwols@wp.pl

 

Program minutowy

11.00 – chód 2 km K i 3 km M    w dal K    wzwyż M  oszczep K   kula M             

11.00 – 110 ppł M

11.10– 100 ppł K

11.20 – 100 K -  eliminacje

11.35 – 100 M – eliminacje

11.50 – 400 K

12.05 – 400 M

12.20 – 800 K

12.30 – 800 M   w dal M   wzwyż K    kula K                                                                                 oszczep M

12.40 – 100 K –finał                

12.45 – 100 M – finał

12.55 – 200 K

13.05 – 200 M

13.15 – 3000 M

13.25 – 1500 K

13.30 – 1500 M

13.40– 4 x 100 K

13.50 – 4 x 100 M

14.00 – sztafeta szwedzka  K

14.10 – sztafeta szwedzka M

Uwagi:

-Biegi na 100 metrów – eliminacje i finał.

Do finału kwalifikuje się 5 najlepszych wyników.

-Pozostałe konkurencje biegowe w seriach na czas.

-wysokość początkowa w skoku wzwyż:

dziewczęta – 130 cm

chł. - 140 cm

 

 

3.                              2.

Trzcianka,

hala Sportowa

ul. Żeromskiego

 

Org. Powiatowy SZS w Czarn.-Trzcianecki

 Janusz Białnicki

 Pavol Antonic

17.11.2014

przyjazd na 8,30

godzina 9,00 - gry

 

 

 Drużynowy Tenis Stołowy dziewcząt i chłopców

 Zgłoszenia do  8.11.

Uczestniczą drużyny  dziewcząt i chłopców, które zajęły z 1 i 2 miejsce w zawodach powiatowych

 

zgłoszone drużyny dziewcząt

 

LO Złotów

ZS CKZiU Złotów

ZSP 2 Wągrowiec

I LO Wągrowiec

ZS im. ST. Staszica w Pile

ZSP 3 Piła

LO Czarnków

ZSP Trzcianka

ZSL-G Ratuje

ZSP Chodzież

 

Drużyny chłopców

 

ZS CKZiU Złotów

 ZSE Złotów

 ZSP Gołańcz

ZSP 1 Wągrowiec

 CKZ i U Wyrzysk

 ZSP 2 Piła

 LO Czarnków

 ZSP Trzcianka

 ZSP Chodzież

.I LO im. Św. Barbary w Chodzieży

 

 

 

 

Wyniki końcowe dziewcząt:

1m. ZS im. ST. Staszica Piła – awans

2m. ZSP 2 Wągrowiec

3m. LO Czarnków

4m. ZSP 3 Piła

5m. I LO Wągrowiec

6m. ZSL-G Rataje

7m. CKZ i U Złotów

 

Wyniki chłopców:

1m. CKZ i U Wyrzysk – awans

2m. LO Czarnków

3m. ZSP 2 Piła

4m. ZSP Gołańcz

5m. CKZ i U Złotów

3.

Piła,

hala sportowa Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej

w Pile

 ul. Podchorążych

 

 

UWAGA

 zmiana terminu z powodu próbnych matur.

Turniej rejonowy odbędzie się

    3.12.2014r.

 

 

( termin 26.11.2014r. jest nieaktualny)

 

przyjazd uczestniczek

 na g. 9,30

 

godz. 10,00 – 1 mecz

 

 Piłka Ręczna Dziewcząt

 Zgłoszenia do  18.11.

Uczestniczą drużyny z 1 miejsc z rozgrywek powiatowych i 2 drużyna z powiatu wągrowieckiego

 

Uczestnicy:

 1.ZSE Złotów

 2. ZSP Chodzież

 3. ZSP 2 Wągrowiec

 4. I LO Wągrowiec – drużyna nie grała

 5. LO Tow. Sal. Piła

 6. ZSP Czarnków

 Wyniki:

  grupa A

  Piła – Chodzież  5:7

  Piła- Złotów 6:4

  Złotów – Chodzież 4:8

 

  grupa B

 Wągrowiec – Czarnków 11:7

 

Półfinały:

Czarnków – Chodzież 3:6

Piła – Wągrowiec 8:10

  mecz o 3 m: Piła-Czarnków 7:4

  mecz o 1 m: Wągrowiec- Chodzież 13:6

 

1. ZSP 2 Wągrowiec  - awans

2. ZSP Chodzież

3. LO Tow. Sal. Piła

4. ZSP Czarnków

5. ZSE Złotów

 

4.

Wągrowiec

 

Hala OS i R

ul. Kościuszki.

 (14.11.2014r)

 

Uwaga zmiana terminu

Turniej odbędzie się

   19.11.2014,

   godz. 9,30

 

 Piłka Ręczna Chłopców

 Zgłoszenia do 11.11.

 Uczestniczą drużyny z 1 miejsc z rozgrywek powiatowych i 2 drużyna z powiatu wągrowieckiego

 

Uczestnicy:

 1.ZSP 2 Wągrowiec

 2. ZSP 1 Wągrowiec

 3. ZSE Złotów

 4. LO Czarnków

 5. ZSP 1 Piła

 6. powiat chodzieski

WYNIKI SPOTKAŃ :

1. LO CZARNKÓW – ZSE ZŁOTÓW  11:4

2. ZSP 1 W-C   -  ZSP 2 W-C   17:16

3. ZSP 1 PIŁA  -  LO Czarnków 15:13

4. ZSP 1 PIŁA  -  ZSE ZŁOTÓW 12:7

5. ZSP 1 W-C  -   LO CZARNKÓW   13:9

6. ZSP 2 W-C  -  ZSP 1 PIŁA  11:7

 

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:

 

 1. ZSP 1 WĄGROWIEC  - awans

 2.ZSP 2 WĄGROWIEC -  awans 

 3.ZSP 1 PIŁA

 4.LO CZARNKÓW

 5.ZSE ZŁOTÓW

 

 

5.

 Piła,

Hala Zespołu Szkół Gastronomicznych ul. Sikorskiego

 

Org. Maciej Szamański

Tel. 665238555

 28.11.2014, przyjazd uczestników  na godzinę 9,00

 Halowa Piłka Nożna

 Zgłoszenia do 18.11.

 Uczestniczą drużyny z 1 miejsc z rozgrywek powiatowych i 2 drużyna z powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego

 

Uczestnicy:

1. ZSP 2 Wągrowiec

2. Prywatny Zespół Szkół w Czarnkowie

3. ZSP Wieleń

4.  CKZiU Złotów

5. ZSG Piła

6. ZSP Chodzież

 

 

Wyniki:

Grupa A

ZSG Piła- Czarnków  0:0

Chodzież – Piła 1:2

Czarnków – Chodzież 0:2

 -tabela grupy:

1. ZSG Piła

2. ZSP Chodzież

3.PZSP Czarnków

 

Grupa II

Złotów – Wieleń  1:0

Wągrowiec – Złotów  1:1

Wieleń – Wągrowiec  0:4

 

Tabela grupy

  1. ZSP 2 Wągrowiec
  2. CKZiU Zlotów
  3. ZSP Wieleń

 

Półfinały:

ZSG Piła – CKZiU Zlotów 1:2

ZSP Chodzież – ZSP 2 Wągrowiec 1:1 karne 2:1

mecz o 5m. Czarnków – ZSP Wieleń 1:4

o 3 miejsce: ZSG Piła – ZSP 2 Wągrowiec 4:2

o 1 miejsce: CKZiU Złotów – ZSP Chodzież 1:0

 

  Klasyfikacja  końcowa zespołów

  1. CKZiU Złotów – awans
  2. ZSP Chodzież
  3. ZSG Piła
  4. ZSP 2 Wągrowiec
  5. ZSP Wieleń
  6. Prywatny ZSP Czarnków

 

 

6.

I runda – do  1 marca 2015r.

 

II runda:                 

– finał –

 5 marca br. 

 

I runda:

grupa  gr. I – 5.02.2015r.

 – ZSP 2 Piła, ul. Teatralna 

 godz. 12,00 – przyjazd drużyn

org. Radosław Sójka  tel. 505 462 470

 

 

 grupa II:

11.02.2015r. ,g. 9.00

Trzcianka

Hala Sportowa

 ul. Żeromskiego

 

org. Janusz Białynicki-Birulo

  tel.501 468 086

 

 

II runda- do ustalenia.

Koszykówka Dziewcząt

Zgłoszenia do dnia

31 stycznia 2015r.

Startują mistrzowie powiatów

  i 2 drużyna z powiatu czarnkowsko – trzcianeckiego

 

 

Uwaga!

1)Opiekunowie drużyn proszeni są do telefonicznego potwierdzenia udziału, lub zgłoszenia nieobecności zespołu organizatorowi turnieju.

 

UWAGA

Obowiązują nowe druki zgłoszenia imiennego. Do pobrania ze strony szswielkopolska.

 

Składy grup I rundy:

Grupa I  -5.02.2015r., g.12,30    Grupa II-11.02.g.9,0

1. ZSP 2 Piła - gospodarz    2. LO Trzcianka – gosp.

3. EDUKACJA Lubasz       4.  ZSP Chodzież

5. ZSE Złotów                    6.  ZSP 2 Wągrowiec

 

Wyniki:

Grupa I- kolejność

1.      ZSE Złotów

2.      EDUKACJA Lubasz

3.      ZSP 2 Piła – dyskwalifikacja

Grupa II

LO Trzcianka – ZSP Chodzież 53:14

LO Trzcianka – ZSP 2 Wągrowiec 47:21

ZSP Chodzież- ZSP 2 Wągrowiec 37:18

1m. LO Trzcianka

2m. ZSP Chodzież

3m. ZSP 2 Wągrowiec

 

II rundafinał: 5.03.2014r., g. 9,00

Miejsce: Trzcianka, Hala Sportowa,

 ul. Żeromskiego

 

finał z udziałem 4 drużyn:

 

1 ) ZSE Złotów–ZSP Chodzież   

     Edukacja Lubasz – ZSP Chodzież  32:21 

 2) Edukacja Lubasz – LO Trzcianka 13:37

 

i mecze o miejsca.

 

1m. LO  Trzcianka – awans

 2. ZSE Złotów

 3. EDUKACJA Lubasz

 4. ZSP Chodzież

 

7.

 I runda – do 1 marca 2015r.

              

 II runda – finał 

 

Termin: 17.03.2015r.,

 g. 9.oo

Hala Sportowa Złotowskiego Centrum Aktywności Społecznej w Zlotowie

                             

 

 I runda:

Grupa I – 4.03.2015, g.9,00-

Trzcianka Hala Sportowa ul. Żeromskiego.

Org. Janusz Białynicki-Birulo

Tel. tel.501 468 086

 

 

Gr.II – 3.03.2015r., g.9,00  ZSE Złotów

 

Org. Marcin Łyjak tel.692 433 942

 

II runda finał-  17.03.

Hala Sportowa Złotowskiego Centrum Aktywności Społecznej w Zlotowie

 

Org. Marcin Łyjak tel.692 433 942

 

 Koszykówka Chłopców

 Zgłoszenia do dnia

31 stycznia 2015r.

 Startują mistrzowie powiatów

  i 2 drużyna z powiatu złotowskiego

 

 

Uwaga!

1)Opiekunowie drużyn proszeni są do telefonicznego potwierdzenia udziału,

lub zgłoszenia nieobecności zespołu organizatorowi turnieju.

 

UWAGA!

Obowiązują nowe druki zgłoszenia imiennego. Do pobrania ze strony szswielkopolska.

 

 Składy grup I rundy:

Grupa I(4.03-Trzcianka) Grupa II (3.03.-Złotów)                                                  

 

1. I LO Złotów           2. ZSE Złotów  - gospodarz

3. LO Trzcianka -gospodarz  4.  ZSP Chodzież

5. I LO Piła                  6.  ZSP 1 Wągrowiec

 

Grupa II

ZSE Złotów – ZSP Chodzież 38:26

ZSP 1 Wągrowiec – nie uczestniczył

 

II runda:

finał z udziałem 4 drużyn:

Wyniki

I LO Piła - ZSP Chodzież 20:0 walkower

ZSE Złotów - LO Trzcianka 65:38

O 3 m.: LO Trzcianka - ZSP Chodzież 20:0 walkower

o 1 m. : I LO Piła - ZSE Złotów 115:57

 

-klasyfikacja końcowa:

1m. I LO Piła – awans

2m. ZSE Złotów

3m. LO Trzcianka

4m. ZSP Chodzież

5m. ZSP 1 Wągrowiec

 

8.

 27 marca 2015 r.

Godz. 10.00                                   

 Piła, hala PWSZ

 ul. Podchorążych,                                  

 Piłka Siatkowa Chłopców

 Zgłoszenia: do dnia  7 marca 2015r.

 Startują mistrzowie powiatów

  i 2 drużyna z powiatu pilskiego

 

Uwaga 1

Opiekunowie drużyn proszeni są do telefonicznego potwierdzenia udziału,lub zgłoszenia nieobecności zespołu organizatorowi turnieju.

 

UWAGA 2

 

Obowiązują nowe druki zgłoszenia imiennego. Do pobrania ze strony szswielkopolska.

 

 Zgłoszone drużyny:

 

 I LO Wągrowiec

 LO Czarnków

 ZSE Złotów

 I LO Piła

 ZSP Łobżenica

 ZSP Chodzież

 

- wyniki:

Grupa I

LO Piła – ZSE Złotów 2:0

I LO Piła – LO Czarnków 2:0

ZSE Złotów – LO Czarnków 1:2

 

Grupa II

ZSP Łobżenica – I LO Wągrowiec 0:2

ZSP Łobżenica – ZSP Chodzież 2:0

I LO Wągrowiec – ZSP Chodzież 2:0

 

Półfinały:

 I LO Piła – ZSP Łobżenica 2:1

  LO Czarnków – I LO Wągrowiec 1:2

Mecz o 3 miejsce: Łobżenica – Czarnków 2:1

Mecz o 1 miejsce: LO Piła – LO Wągrowiec 2:0

 

- klasyfikacja końcowa:

1m. I LO Piła – Awans

 2m. I LO Wągrowiec

 3m. ZSP Łobżenica

 4m. LO Czarnków

 5-6m. ZSP Chodzież

          ZSE Złotów

 

9.

 26 marca 2015 r.

g. 10.00

 Piła, hala PWSZ

 ul. Podchorążych,

 Piłka Siatkowa Dziewcząt

 Zgłoszenia: do dnia  7 marca 2015r.

 Startują mistrzowie powiatów

i 2 drużyna z powiatu pilskiego

 

Uwaga 1

Opiekunowie drużyn proszeni są do telefonicznego potwierdzenia udziału,

Lubzgłoszenia nieobecności zespołu organizatorowi turnieju.

 

UWAGA 2

Obowiązują nowe druki zgłoszenia imiennego. Do pobrania ze strony szswielkopolska.

 

 Zgłoszone drużyny:

 

ZSP 2 Wągrowiec

I LO Chodzież

LO Trzcianka

ZSE Złotów

ZS im. ST. Staszica Piła

I LO Piła

 

Wyniki:

Grupa I

ZSE Złotów – I LO Chodzież 2:0

ZS ST. Staszica Piła – ZSE Złotów 0:2

I LO Chodzież – ZS ST. Staszica Piła 0:2

 

Grupa II

LO Trzcianka – I LO Piła 2:1

 

Półfinały: ZSE Złotów – I LO Piła 2:0

ZS ST. Staszica Piła – LO Trzcianka 2:0

 

mecz o 3 miejsce LO Trzcianka – I LO Piła 2:0

mecz o 1 miejsce: ZSE Złotów – ZS ST. Staszica Piła 2:0

 

- kolejność zespołów:

1m. ZSE Złotów – awans

2m. ZS im. ST. Staszica Piła

3m. LO Trzcianka

4m. I LO Piła

5m.  I LO Chodzież

  drużyna z Wągrowca nie dojechała na turniej.

 

10.

  Do  14 marca 2015r.

 Do ustalenia

 Unihokej Dziewcząt

 Zgłoszenia: do 14 lutego 2015r.

 Startują mistrzowie powiatów.

 

 Zgłoszone zespoły:

ZSE Złotów – awans do FW

11.

 20 marca 2015r.

przyjazd uczestników

 na godz. 13,30

 

godz. 14,00 – rozpoczęcie turnieju

 Hala sportowa Szkoły Podstawowej Nr 5 w Pile

Ul. Al. Niepodległości

 

Org. Renata Wolska

Tel. 501 38 65 93

 Unihokej Chłopców

 Zgłoszenia: do 14 lutego 2015r.

 Startują mistrzowie powiatów.

 

 

UWAGA!

Obowiązują nowe druki zgłoszenia imiennego. Do pobrania ze strony szswielkopolska.

 

 

 Zgłoszone zespoły:

ZSE Złotów

ZS Damasławek

ZS CKR Brzostowo

Wyniki:

DamasławekZłotów 4:3

Brzostowo – Damasławek  4:2

Złotów – Brzostowo 2:0

 

- tabela:

1. ZSE Złotów  2 pkt               5:4 + 1 – awans

 2. ZS CKR Brzostowo 2 pkt  4:4    0

 3. ZSP Damasławek     2 pkt  6:7 – 1

 

12.

22  kwietnia 2015r.,

Przyjazd na godz. 9,00

  Złotów, boisko Orlik przy hali sportowej

   KS  „ SPARTA”,

  ul. Mickiewicza

 

 

Organizator:

 CKZ i U Złotów

 

 Krzysztof  Wiedro

 Tel. 664 984 247

 Piłka Nożna Chłopców

 Zgłoszenia: do 10 kwietnia 2014r.

 Startują mistrzowie powiatów

  i 2 drużyna z powiatu złotowskiego.

 

UWAGA!

Obowiązują nowe druki zgłoszenia imiennego. Do pobrania ze strony szswielkopolska.

 

  Zgłoszone zespoły:

 1.CKZiU Złotów

 2. ZSE Złotów

 3. ZSP 2 Wągrowiec – nie grali

 4. LO Czarnków

 5. ZSP Chodzież

 6. ZSP 3 Piła

 

 

Wyniki:

Piła – Chodzież 2:1

Piła – Czarnków 2:0

Piła – ZSE Złotow 1:1

Piła- CKZiU Złotów 1:0

Czarnków – Chodzież  0:2

Chodzież – ZSE Złotów 1:0

Chodzież – CKZiU Złotów 1:1

ZSE Złotów – Czarnków 1:0

Czarnków – CKZiU Złotów 4:1

ZSE ZłotówCKZiU Złotów 1:0

- tabela:

1m. ZSP 3 Piła   10 pkt  6:2 – awans

2m. ZSP Chodzież     7 pkt  5:3

 3m. ZSE Złotów  7 pkt  3:2

 4m. ZSP Chodzież  3 pkt  4:6

 5m. CKZiU Złotów  1 pkt  2:7

 

13.

 27.05.2015

Przyjazd na g. 9,00

 Piła – OW PŁOTKI

 Siatkówka Plażowa Dziewcząt

 Zgłoszenia do 22.05.

 Uczestniczą drużyny  dziewcząt i chłopców, które zajęły z 1 i 2 miejsce w zawodach powiatowych

 

Uwaga!

Zespoły przywożą swoje piłki do rozgrzewki.

 

UWAGA!

Obowiązują nowe druki zgłoszenia imiennego. Do pobrania ze strony szswielkopolska.

 

1. I LO Chodzież

 2. ZS Rataje

 3. LO Czarnków

 4. LO Trzcianka

 5. ZSP 2 Wągrowiec

 6. I LO Wągrowiec

 7. I LO Złotów

 8. ZSE Złotów

 9. ZSP 3 Piła

 10. ZS im. ST. Staszica Piła

 

 Klasyfikacja końcowa

 

 1. ZSE Złotów – awans

 2. I LO Złotów – awans

 3. ZSP 2 Wągrowiec – awans

 4. LO Czarnków

 5-6. I LO Wągrowiec

        ZS im. ST. Staszica Piła

 7.    ZSP 3 Piła

14.

 27.05.2015

Przyjazd na godz. 9,00

 Piła – OW PŁOTKI

 Siatkówka Plażowa Chłopców

 Zgłoszenia do 22.05.

 Uczestniczą drużyny  dziewcząt i chłopców, które zajęły z 1 i 2 miejsce w zawodach powiatowych

 

 

Uwaga!

Zespoły przywożą swoje piłki do rozgrzewki.

 

UWAGA!

Obowiązują nowe druki zgłoszenia imiennego. Do pobrania ze strony szswielkopolska.

 

 1. ZSP Chodzież

 2. I LO Chodzież

 3. EDUKACJA Lubasz

 4. ZST Trzcianka

 5. ZSP 2 Wągrowiec

 6. I LO Wągrowiec

 7. ZSE Złotów

 8. CKZiU Złotów

 9. I LO Piła

 10. ZSP 3 Piła

 

 - klasyfikacja końcowa:

 

1.      EDUKACJA Lubasz – awans

2.      ZSP 3 Piła – awans

3.      ZST Trzcianka

4.      I LO Piła

5-6. ZSE Złotów

       I LO Wągrowiec

7-8. ZSP 2 Wągrowiec

       ZSP Chodzież

 9 . CKZ i U Złotów

 

15.

 

 

 

 

 

 

16.

 

 

 

 

 

 

17.

 

 

 

 

 

 

18.

 

 

 

 

 

 

19.

 

 

 

 

 

 

20.

 

 

 

 

 

 

 

 

© - 2014
SZS „WIELKOPOLSKA” ®