LP

DATA

 

MIEJSCE

PROPOZYCJA

DYSCYPLINA

UWAGI

UCZESTNICY - SZKOŁY

KOMUNIKATY

1.      1.

17 listopada 2016

Lubasz

Drużynowy Tenis Stołowy Dziewcząt

Zgłoszenia do 25.10.

 I i II m z powiatów

organizacyjny

 

końcowy

2.      2.

17 listopada 2016

Lubasz

Drużynowy Tenis Stołowy Chłopców

Zgłoszenia do 25.10.

I i II m. z powiatów

organizacyjny

 

końcowy

3.

 30 listopad  2016

Wągrowiec

Hala OSiR

Halowa Piłka Nożna

Zgłoszenia do 05.10.

I miejsca z powiatów, i II miejsce z powiatu wągrowieckiego

organizacyjny

 

końcowy

4.

26 listopad 2016

Trzcianka

Badminton Drużynowy

Dziewcząt

Zgłoszenia do 05.10.

I i II m. z powiatów

organizacyjny

 

końcowy

5.

 26 listopad 2016

 Trzcianka

 Badminton Drużynowy

Chłopców

 Zgłoszenia do 05.10.

 I i II m. z powiatów

 organizacyjny

 

końcowy

6.

26 listopad 2016r.

 Piła

 Unihokej Dziewcząt

 

I miejsca z powiatów, i II miejsce z powiatu czarnkowsko - trzcianeckiego

organizacyjny

 

końcowy

7.

 26 listopad 2016r.

 Piła

 Unihokej Chłopców

 

 I miejsca z powiatów, i II miejsce z powiatu pilskiego

 organizacyjny

 

końcowy

8.

 15.03.2017r.

 Trzcianka

 Piłka Siatkowa

Dziewcząt

 Zgłoszenia do 20.02.2017r.

  I miejsca z powiatów i II miejsce z powiatu pilskiego

 

organizacyjny

 

końcowy

9.

23.03.2017r.

 Skoki

 Piłka Siatkowa Chłopców

 Zgłoszenia do 20.02.2017r.

  I miejsca z powiatów i II miejsce z powiatu pilskiego

 

organizacyjny

 

końcowy

10.

20.03.2017r.

 Trzcianka

 Koszykówka Dziewcząt

 Zgłoszenia do  25.02.

  I miejsca z powiatów  i II miejsce z powiatu czarnkowsko - trzcianeckiego

 organizacyjny

 

końcowy

11.

 18.03.2017r.

 Piła

 Koszykówka

Chłopców

 Zgłoszenia do25.02.

  I miejsca z powiatów i II miejsce z powiatu pilskiego

 

organizacyjny

 

końcowy

12.

18.03.2017r.

 Budzyń

 Piłka Ręczna Dziewcząt

 Zgłoszenia do 28.02.2017r.

  I miejsca z powiatów, i II miejsce z powiatu chodzieskiego

 organizacyjny

 

końcowy

13.

  15.03.2017r.

 Wągrowiec

 Piłka Ręczna Chłopców

 Zgłoszenia do 28.02.2017

  I miejsca z powiatów, i II miejsce z powiatu wągrowieckiego

 organizacyjny

 

końcowy

14.

 12.05.2017r.

 Wągrowiec

 Piłka Nożna

 Zgłoszenia do 10.05.

  I miejsca z powiatów, i II miejsce z powiatu wągrowieckiego

 

organizacyjny

 

końcowy

15.

 31.05.2017r.

  Piła

  Siatkowa Piłka Plażowa Dziewcząt

  Zgłoszenia do20.05.2017r

    I i II m. z powiatów

 

organizacyjny

 

końcowy

16.

 31.05.2017r.

 Piła

 Siatkowa Piłka Plażowa Chłopców

 Zgłoszenia do20.05.2017r.

   I i II m. z powiatów

 

organizacyjny

 

końcowy

17.

 

 

 

 

 

 

18.

 

 

 

 

 

 

19.

 

 

 

 

 

 

20.

 

 

 

 

 

 

KALENDARZ ZAWODÓW REJONOWYCH PIŁA

W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

GIMNAZJA

 

 

 

© - 2016
SZS „WIELKOPOLSKA” ®