KALENDARZ ZAWODÓW REJONOWYCH PIŁA

W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

 

LP

DATA

 

MIEJSCE

PROPOZYCJA

DYSCYPLINA

UWAGI

UCZESTNICY - SZKOŁY

KOMUNIKATY

1.

 8.11.2017r.

 Łobżenica

 Drużynowy Tenis Stołowy Dziewcząt

Zgłoszenie do dnia 30.10.br

 I i II zespoły z zawodów powiatowych

organizacyjny

 

KOŃCOWY

 

 

2.

8.11.2017r.

Łobżenica

Drużynowy Tenis Stołowy Chłopców

Zgłoszenie do dnia 30.10.br.

I i II zespoły z zawodów powiatowych

organizacyjny

 

KOŃCOWY

 

 

3.

25.11.2017r.

Trzcianka

Badminton Drużynowy Dziewcząt

 Zgłoszenia do 18.11.

I i II zespoły z zawodów powiatowych i drużyna SP 1 w Trzciance jako gospodarz zawodów.

organizacyjny

 

końcowy

4.

25.11.2017r.

 Trzcianka

 Badminton Drużynowy Chłopców

 Zgłoszenia do 18.11.

 I i II zespoły z zawodów powiatowych i drużyna SP 1 w Trzciance jako gospodarz zawodów.

organizacyjny

 

końcowy

5.

 30.11.2017r.

 Chodzież

 Halowa Piłka Nożna

  Zgłoszenia do 25.11.

 Mistrzowie powiatów i druga drużyna z rozgrywek powiatu chodzieskiego.

 

organizacyjny

 

końcowy

6.

 21.11.2017r.

Drawsko

Unihokej Dziewcząt

 Zgłoszenia do 17.11.

Z powiatów I miejsca i II miejsce z powiatów czarnkowsko-trzcianeckiego i pilskiego.

organizacyjny

 

końcowy

7.

  29.11.2017r.

 Drawsko

 Unihokej Chłopców

 Zgłoszenia do 18.11.

 Z powiatów I miejsca i II miejsce z powiatów czarnkowsko-trzcianeckiego i pilskiego.

 

organizacyjny

 

końcowy

8.

24.03.2018r.

 Budzyń

 Piłka Ręczna

Dziewcząt

 Zgłoszenia do 12.03.

 Z powiatów I miejsca i II miejsce z powiatów chodzieskiego.

 

organizacyjny

9.

 Ok. 24.03.2018r.

 Powiat wągrowiecki

 Piłka Ręczna Chłopców

 Zgłoszenia do 12.03.

  Z powiatów I miejsca i II miejsce z powiatów wągrowieckiego.

 

10.

 Do 24.03.2018r.

 Piła

 Piłka Siatkowa Dziewcząt

 Zgłoszenia do 12.02.

 Z powiatów I miejsca i II miejsce z powiatów pilskiego

 

11.

  Do 24.03.2018r.

 Piła

 Piłka Siatkowa Chłopców

 Zgłoszenia do 12.02.

 Z powiatów I miejsca i II miejsce z powiatów pilskiego

 

12.

 Do 24.03.2018r.

 Piła

 Koszykówka Dziewcząt

 Zgłoszenia do 03.03.

 Z powiatów I miejsca i II miejsce z powiatów pilskiego

 

13.

  Do 24.03.2018r.

 Piła

 Koszykówka Chłopców

 Zgłoszenia do 3.03.

 Z powiatów I miejsca i II miejsce z powiatów pilskiego

 

14.

 Do 12.05.2018r.

 Wągrowiec

 Piłka Nożna

 Zgłoszenia do 22.04.

 Z powiatów I miejsca i II miejsce z powiatów wągrowieckiego.

 

15.

 Do 30.05.2018r.

 Piła

 Siatkowa Piłka Plażowa Dziewcząt

 Zgłoszenia do 20.05.

 Z powiatów I miejsca i II miejsca

 

16.

 Do 30.05.2018r.

 Piła

 Siatkowa Piłka Plażowa Chłopców

 Zgłoszenia do 20.05.

 Z powiatów I miejsca i II miejsca

 

17.

 

 

 

 

 

 

18.

 

 

 

 

 

 

19.

 

 

 

 

 

 

20.

 

 

 

 

 

 

 

 

<hr size=7 width="100%" noshade style='color:#338695' align=center>