KALENDARZ ZAWODÓW REJONOWYCH PIŁA

W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

IGRZYSKA DZIECI

 

LP

DATA

 

MIEJSCE

PROPOZYCJA

DYSCYPLINA

UWAGI

UCZESTNICY - SZKOŁY

KOMUNIKATY

1.      1.

 8.11.2017r.

 Krzyż Wlkp.

Drużynowy Tenis Stołowy Dziewcząt

Zgłoszenia

Do 23.10.2017

Z powiatów I i II miejsca i III miejsce z powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego.

organizacyjny

 

końcowy

 

2.      2.

  8.11.2017r.

 Krzyż Wlkp.

Drużynowy Tenis Stołowy Chłopcy

Zgłoszenia

Do 23.10.2017

Z powiatów I i II miejsca i III miejsce z powiatu  czarnkowsko-trzcianeckiego.

organizacyjny

 

końcowy

3.

18.11.2017r.

Trzcianka

Badminton Drużynowy   Chłopcy

Zgłoszenia

Do 10.11.2017

Z powiatów I i II miejsca (oraz drużyna SP 1 Trzcianka jako gospodarz

zawodów)

organizacyjny

 

końcowy

4.

18.11.2017r.

Trzcianka

Badminton Drużynowy   Dziewcząt

Zgłoszenia

Do 10.11.2017

Z powiatów I i II miejsca (oraz drużyna SP 1 Trzcianka jako gospodarz

zawodów)

organizacyjny

 

końcowy

5.

 24.11.2017

Okonek

 Halowa Piłka Nożna

 Zgłoszenia do  18.11.

 Z powiatów I miejsca i II miejsce z powiatu złotowskiego.

 organizacyjny

 

końcowy

6.

28.11.2017

Drawsko

Unihokej Dziewcząt

Zgłoszenia do 20.11.

Z powiatów I miejsca i II miejsce z powiatów czarnkowsko-trzcianeckiego i pilskiego.

organizacyjny

 

końcowy

7.

 29.11.2017

 Drawsko

 Unihokej

Chłopców

 Zgłoszenia do 20.11.

 Z powiatów I miejsca i II miejsce z powiatów czarnkowsko-trzcianeckiego i pilskiego.

 organizacyjny

 

końcowy

8.

 16.03.2018r.

  Budzyń

 Piłka Ręczna Dziewcząt

 Zgłoszenia do 5.03.

 Z powiatów I miejsca i II miejsce z powiatów   pilskiego.

 

organizacyjny

końcowy

9.

 20.03.2018r.

 Wągrowiec

 Piłka Ręczna Chłopców

 Zgłoszenia do 5.03.

 Z powiatów I miejsca i II miejsce z powiatów   wągrowieckiego.

 organizacyjny

 

 końcowy

10.

 24.03.2018r.

 Piła

 Piłka Siatkowa Dziewcząt

 Zgłoszenia do 5.03.

 Z powiatów I miejsca i II miejsce z powiatów   pilskiego.

 

organizacyjny

 

końcowy

11.

 07.04.2018r.

 Piła

 Piłka Siatkowa Chłopców

 Zgłoszenia do 5.03.

 Z powiatów I miejsca i II miejsce z powiatów   pilskiego.

 organizacyjny

 

 końcowy

12.

 17.03.2018r.

 Piła

 Koszykówka Dziewcząt

  Zgłoszenia do 5.03.

 Z powiatów I miejsca i II miejsce z powiatów   pilskiego.

 

organizacyjny

 

końcowy

13.

 28.03.2018r.

 Piła

 Koszykówka Chłopców

  Zgłoszenia do 5.03.

 Z powiatów I miejsca i II miejsce z powiatów   pilskiego.

 

organizacyjny

 

końcowy

14.

 21.05.2018r.

 Piła

 Czwórbój Dziewcząt

   Zgłoszenia do 10.05.

 Z powiatów I miejsca i II miejsce z powiatów  

i III miejsce z powiatu pilskiego

 

organizacyjny

 

końcowy

15.

 21.05.2018r.

 Piła

 Czwórbój  Chłopców

    Zgłoszenia do 10.05.

 Z powiatów I miejsca i II miejsce z powiatów  

i III miejsce z powiatu pilskiego

 

organizacyjny

 

końcowy

16.

 

 

 

 

 

 

17.

 

 

 

 

 

 

18.

 

 

 

 

 

 

19.

 

 

 

 

 

 

20.

 

 

 

 

 

 

 

 

<hr size=7 width="100%" noshade style='color:#338695' align=center>