XXI WIELKOPOLSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

ROK SZKOLNY 2019/2020

 

patronat honorowy:

 

Marszałek województwa wielkopolskiego          wielkopolski kurator oświaty

marek woźniak                          Elżbieta LESZCZYŃSKA

 

 

 

REJON PIŁA

KALENDARZ ZAWODÓW REJONOWYCH

XXI IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

ROK SZKOLNY 2019/2020

 


LP


NAZWA ZAWODÓW

DATA


MIEJSCE


KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY


KOMUNIKAT KOŃCOWY

1.

Drużynowe Mistrzostwa w badmintonie dziewcząt i chłopców

 

 09.11.2019r.

 

Trzcianka

 

organizacyjny

 

końcowy

2.

Mistrzostwa w unihokeju dziewcząt

 

 

 13.11.2019r.

 

Wieleń

 

organizacyjny

 

końcowy

3.

 

Mistrzostwa w unihokeju chłopców

 

 18.11.2019r.

 

Białośliwie

 

organizacyjny

 

końcowy

4.

Drużynowe Mistrzostwa w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców

 

 05.12.2019r.

 

Białośliwie

 

organizacyjny

 

końcowy

 

5.

Mistrzostwa w halowej piłce nożnej

 16.01.2020r.

 

Skoki

 

organizacyjny

 

końcowy

6.

 

Mistrzostwa w piłce ręcznej dziewcząt

 

13.03.2020r

 

Budzyń

 

organizacyjny

odwołane

7.

 

Mistrzostwa w piłce ręcznej chłopców

 

 17.03.2020r.

 

 

Wągrowiec

 

organizacyjny

odwołane

8.

 

Mistrzostwa w piłce siatkowej dziewcząt

 

 

21.03.2020r

 

Trzcianka

 

 organizacyjny

odwołane

9.

 

Mistrzostwa w piłce siatkowej chłopców

 

 

do

21.03.2020r.

 

Do ustalenia

 

organizacyjny

  odwołane

10.

 

Mistrzostwa w koszykówce dziewcząt

 

 

  Ok. 21.03.2020r

 

Piła

 organizacyjny

  odwołane

11.

 

Mistrzostwa w koszykówce chłopców

 

 

Ok.21.03.2020r.

 

Piła

organizacyjny

odwołane

12.

 

         Szkolna Drużynowa Liga Lekko-atletyczna dziewcząt i chłopców

 

strefy do

16.05.2020r.

 

 

13.

Mistrzostwa w piłce nożnej chłopców

 

 

do9.05.2020r.

 

14.

Mistrzostwa w siatkowej piłce plażowej dziewcząt

do

23.05.2020r.

 

 

 

15.

Mistrzostwa w siatkowej piłce plażowej chłopców

 

do23.05.2020

 

16.

 

 

 

17.

 

 

 

 

 

PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ: