- DODAJ STRONĘ DO ULUBIONYCH -

- USTAW JAKO STRONĘ STARTOWĄ -

 

KALENDARZ ZAWODÓW REJONOWYCH PIŁA

W ROKU SZKOLNYM 2007/2008

SZKOŁY PODSTAWOWE

 

LP

DATA

PROPOZYCJA

MIEJSCE

PROPOZYCJA

DYSCYPLINA

UWAGI

UCZESTNICY – SZKOŁY/POWIATY

KOMUNIKATY

  1.  

 24.11.2007

 Piła Pływalnia Wodnik ul. Kossaka

Pływanie Drużynowe

 Odbyły się

Drużyny, 1 i 2 miejsca z powiatów, z Piły 3 pierwsze

Kolejność końcowa:

Dziewcząt

1.SP 1 Chodzież

2.Sp 12 Piła

3.Salezjańska SP Piła

4.Zespół Szkół Nr 2 Piła

5.SP 1 Złotów

6.ZSS 1 SP 3 Złotów

7.SP 3 Chodzież

8.SP 1 Czarnków

 

Chłopców:

1.        SP 1 Chodzież

2.        Salezjańska SP Piła

3.        SP 1 Złotów

4.        SP Wyrzysk

5.        Zespół Szkół Nr 2 Piła

6.        SP 3 Chodzież

Pk. ZSS 1 SP 3 Złotów

  1.  

 .11.2007

 Trzcianka sala Gimnazjum Nr 1

Ul. Staszica

 Badminton Drużynowy

 Odbyły się

 Startują drużyny, które zajęły w powiatach 1 i 2 miejsca

Kolejność końcowa dziewcząt:

1.        SP Gębice  -awans(pow.czarnk-trzcianecki

2.        2.SP Budzyn

3.        3.SP 3 Trzcianka

 

Chłopcy:

1.        SP Gębice – awans

2.        2.SP 3 Trzcianka

3.        3.SP Budzyń

  1.  

 19 marca 2008

godz. 10.00

Hala OSiR ul. Kościuszki Wągrowiec 

Piłka Ręczna Dziewcząt 

Odbyły się 

 

Kolejność końcowa

 1.SP 4 Wągrowiec

 2. SP Budzyń

3.SP Rosko

 4.SP Zakrzewo

 

  1.  

 26.03.2008

Godz. 10.00

Hala OSiR Wągrowiec 

Piłka Ręczna Chłopców 

Odbyły się 

 

 Kolejność końcowa

1. SP 4 Wągrowiec

2. SP 2 Wągrowiec

3.SP Połajewo

4.SP Zakrzewo

  1.  

Finał rejonu:

26.04.2008, g. 9.00

ZS 2 Piła ul.Królowej Jadwigi

 Koszykówka Dziewcząt

 Odbyły się

Startują mistrzowie powiatów i druga drużyna z powiatu pilskiego 

 Kolejność spotkań:

1 mecz

ZS2 Piła –SP 2 Piła 40:33

2 mecz:

SP 1 Czarnków- SP Krajanka 27:36

Mecze o miejsca

IIm: SP 1 Czarnków – SP 2 Piła 22:50

O I m: ZS 2 Piła – SP Krajanka 25:19

-kolejność drużyn:

1. Zespół Szkół Nr 2 Piła –awans

2.SP Krajanka

3. SP 2 Piła

4.SP 1 Czarnków

5/6. SP 3 Chodzież

       SP 4 Wągrowiec

  1.  

 Finał rejonu

21.04.2008,

Godz. 9.00

SP 4 Piła

Ul. Grabowa

Koszykówka Chłopców 

odbyły się

Startują mistrzowie powiatów i druga drużyna z powiatu pilskiego 

Kolejność spotkań: 

ZS 2 Piła – SP 1 Czarnków 20:0 wo

2 mecz-

SP 4 Piła - SP 2 Wągrowiec  34:26

Mecze o miejsca

O 1m: SP 4 Piła – ZS 2 Piła 10:32

Kolejność drużyn:

1m. Zespół Szkół Nr 2 Piła – Awans

2m.Sp 4 Piła

3m. SP 2  Wągrowiec

4m. SP 1 Czarnków

5. SP 1 Chodzież

  1.  

04  kwiecień 2008 (piątek) godz.10.00

Piła – SP Nr 2  ul. Roosevelta 

 

 

 

 Piłka Siatkowa Dziewcząt 

Zgłoszenia  do 8.03.2008 

 Odbyły się

 

 Kolejność końcowa

1.Sp 2 Piła- awans

2.ZS 3 Piła

3.SP 1 Złotów

4. SP 3 Chodzież

5. SP 3 Trzcianka

6. SP Żelice

  1.  

 05 kwietnia  2008 (sobota)

Jastrowie – hala sportowa  przy Gimnazjum

Piłka Siatkowa Chłopców 

Zgłoszenia do

8.03.2008 

 Odbyły się

 

 Kolejność końcowa:

1.SP 3 Trzcianka – awans

2.SP Krajanka

3.SP Żelice

4. SP Jastrowie

5. SP 4 Piła

 

  1.  

 23.02.2008

g. 10.00

Skoki  - Hala Sportowa Gimnazjum

Aerobik Grupowy 

Zgłoszenia do 26.01.2008 

 

 Kolejnośc końcowa:

1m. SP 1 Chodzież – awans

2m. SP 4 Piła

3m.SP 1 Czarnków

4m.SP Krzyż Wlkp

5. SP 4 Wągrowiec

  1.  

 19.05.2008

g. 9.30

Złotów , stadion SPARTY  ul. Mickiewicza

Piłka Nożna 

Zgłoszenia

Do 20.04.2008 

 startują mistrzowie powiatów, i druga drużyna z powiatu złotowskiego:

Lista startowa:

1.SP 1 Złotów

2.ZSS 1 SP 3 Złotów

3.SP Wieleń

4.SP Wysoka

5.SP Budzyń

6.SP 4 Wągrowiec

 

Odbyły się

 Grupa I:

SP Budzyń-SP 3 Zlotów 1:3

SP Budzyń –SP 4 Wągrowiec 4:4

SP 3 Zlotów –SP 4 Wągrowiec 7:1

1m.SP 3 Złotów

2.SP Budzyń

3.SP 4 Wągrowiec

Grupa II

SP 1 Zlotów-SP Wysoka 2:1

SP 1 Zlotów-SP Wieleń 2:0

SP Wysoka-SP Wieleń 0:2

1m.SP 1 Zlotów

2.SP Wieleń

3m.SP Wysoka

1 pólfinał: SP 3 Złotów-SP Wieleń 3:4

2 pólfinał: SP Budzyń-SP 1 Zlotów 1:3

Mecz o 3 miejsce: SP 3 Złotów-SP Budzyń 2:4

SP 1 Złotów-SP Wieleń 4:1

 

Klasyfikacja końcowa:

1m.SP 1 Zlotów- awans

2.SP Wieleń

3.SP Budzyń

4. ZSS 1 SP 3 Złotów

5-6. SP Wysoka

5-6. SP 4 Wągrowiec

  1.  

 Piła   16 maja 2008 godz. 11.00

 MOSiR Piła

ul. Żeromskiego

 Czwórbój LA

 Odbyły się

 Startują  zespoły które zajęły 1 i 2 miejsca w powiatach, z powiatu pilskiego 1,2,3.

 Klasyfikacja końcowa dziewcząt:

1.ZS 1 Piła  1423 -awans

2.SP 2 Piła 1382 -awans

3.SP 12 Piła 1376

4.ZS 3 Piła 1373

5.SP 1 Czarnków 1300

6.SP Gołańcz 1233

7.SP Krzyż 1175

8.SP Krajanka 1164

9.SP Mieścinko 1137

 

Klasyfikacja końcowa Chłopców

1.SP 4 Piła  1269 -awans

2.SP 1 Piła 1267  -awans

3.SP 2 Piła 1191

4.SP 1 Czarnków 1189

5.SP Krzyż 1157

6.SP 5 Piła1109

7.SP 3 Wągrowiec 1104

8.SP Gołańcz 971

9.SP Krajanka 937

10.SP Skórka 805

  1.  

 04 kwietnia 2008

 ZSP Gołańcz

Godz. 10.00

 Unihokej Chłopców

 

 Odbyły się

 Kolejność końcowa

  1. SP Smogulec – awans
  2. SP Budzyń
  3. SP Damasławek
  4. SP Przyłęki
  5. SP Kaczory
  6. SP Głubczyn
  1.  

 15 kwietnia 2008

 SP Kaczory

Godz. 10.00

 Unihokej dziewcząt

 

 Odbyły się

 Kolejność drużyn

1m. SP Kaczory – awans

2m. SP Budzyń

3m.SP 12 Piła

4m.SP Damasławek

5-6. SP Pęckowo

5-6. SP Gołańcz

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

 

© - 2007
Innocent Software
®